poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tusk zszokowany kampanią Komorowskiego. "To porażka"

Ale nie zmieniliście tego o czym pisałem w mailu ;)

Z utęsknieniem czekam na szybkie 4lomza :-)

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk zszokowany kampanią Komorowskiego. "To porażka"

Marcin czemu nie odpisales, ile to placisz szpitalowi miesiecznie za korzystanie z tego drogiego sprzetu, na ktory Cie nie stac? Ciesz sie, ze wogole masz taka mozliwosc, bo jakos w innych branzach nikt nie pyta czy Cie stac. Bierzesz kredyty i zasuwasz albo nie otwierasz wlasnej firmy jak Cie nie stac, proste. Wiec i tak macie dobrze, nie narzekaj.
Poza tym piszesz, ze mozesz dzieki temu korzystac z tego sprzetu po godzinach, a co z tymi, ktorzy korzystaja z niego w godzinach pracy szpitala, kierujac tam swoich pacjentow, podczas gdy reszta czeka w niekonczacych sie kolejkach na glupie badanie?

Co do kas fiskalnych, to chcialbym zauwazyc, ze moze i w innych krajach nie ma, ale skoro u nas sa, to sprobuj pracowac tak, jak wiekszosc ludzi, ktorych kasy obowiazuja. Ile tak mozna oszczedzic omijajac podatki? Fajnie tak ponarzekac, wybierajac tylko to co wygodne.

Ja tez tu jestem za prywatyzacja sluzby zdrowia, tylko wtedy kazdemu pacjentowi wystawialibyscie rachunek, bo byloby mu to potrzebne, zeby rozliczyc sie np. z ubezpieczycielem i skonczylyby sie nieopodatkowane dochody. Skonczyloby sie korzystanie ze szpitalnego sprzetu i pomieszczen za frajer lub za grosze, zaczelyby sie ceny rynkowe. Wreszcie skonczyloby sie odwalanie roboty, bo przy takim poziomie uslug, to wiekszosc pozdychalaby z glodu. Przestaloby sie niektorym wydawac, ze im sie nalezy, musieliby zaczac dbac o klientow.

No i ta szpitalna kasa co? Dyzury ciezkie? Ile razy pan doktor sie wydrze, ze go budza w srodku nocy, tzn dyzuru? Sprobowalbys pospac w innej robocie... Ja tez mialem w rodzinie pare osob w sluzbie zdrowia, to nie mow mi, ze tak nie jest. Pielegniarki musza odwalic czasem wiecej roboty niz pan doktor na takim dyzurze, bo jego bez potrzeby budzic nie wolno.

Kulig ma racje, to WY sami powinniscie zadbac, zeby ten burdel posprzatac, a nie wymagac od innych. Jak bedziecie walczyc o prywatyzacje sluzby zdrowia to ja Was popre, spokojna glowa. Niech sie skoncza przymusowe skladki zdrowotne, niech kazdy ma wybor gdzie i za ile chce sie ubezpieczyc.

I przestan w idiotyczny sposob porownywac nas do Niemiec itd. Tak to kazdy moze gadac, kazdy z nas powinien zarabiac pare razy wiecej, bo na zachodzie tak zarabiaja. I co z tego? To jedz na zachod... i przestan chrzanic glupoty.
Bo u nas nikt w euro nie zarabia i Ty tez nie ponosisz kosztow takich jak na zachodzie kolego, wiec po co te brednie? Chcesz koszty ponosic w zlotowkach, a zarabiac w euro ? Nie za dobrze?

Ile osob ma skonczone studia, tez sie meczy, doksztalca, ponosi ryzyko i zarabia grosze? I nie narzekaja, czemu Ty masz byc inny? Bo lekarz to jakis nadczlowiek? Wyjasnij mi taka drobna rzecz prosze... Jak to jest, ze wszedzie ludzie rozumieja jaka jest sytuacja, jakie zarobki i mozna sie potargowac, pojda ne reke, cos opuszcza itd. A ile kasuje prywatnie pan doktor i ile mozna u niego wytargowac? Jak cie nie stac to spieprzaj dziadu, co?

Jeszcze jedno, czy na zachodzie nie ma panstwowych placowek, gdzie lecza sie ci, ktorych nie stac na prywatna opieke? I rozumiem, ze w tych placowkach pracuja najlepsi lekarze i zarabiaja gory pieniedzy? W kazdym zawodzie sa lepsi i gorsi. I zarobki tez maja rozne. Problem w tym, ze u nas lekarz chcialby zarabiac fortune, za sam fakt ze studia skonczyl... 5000zl dla zoltodzioba co bedzie sie dopiero uczyl na pacjentach? Jakas kpina chyba. 7500 za zrobiona specjalizacje, niezaleznie czy sie potrafi chocby diagnoze trafna postawic? Bo daruj, ale poziom leczenia w mniejszych miejscowosciach jest fatalny. Masz racje, prywatyzacja powinna byc i koniec komuny w sluzbie zdrowia. Myslenie typu "czy sie stoi, czy sie lezy" musi sie skonczyc.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk zszokowany kampanią Komorowskiego. "To porażka"

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk zszokowany kampanią Komorowskiego. "To porażka"

ja tez nie mam;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk zszokowany kampanią Komorowskiego. "To porażka"

Hehe ja tak bez TV bym niemugł, kocham obejzec sobie mecz w TV czy jakis program sportowy... Chociaż teraz przy w miare dobrych lonczach mozna obejzec mecz na zywo jaki sie tylko chce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk zszokowany kampanią Komorowskiego. "To porażka"

na poczte meilowza przychodzą mi pps-y ale nie moge ich otworzyć dlaczego ?/
Może ktoś wie czy to trzeba miec jakis program żeby one działały z góry dzięki za info

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk zszokowany kampanią Komorowskiego. "To porażka"

Teraz działa TVN Turbo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk zszokowany kampanią Komorowskiego. "To porażka"

Do Paweł_W

Lekarzem bez specjalizacji jest się tylko przez kilka lat. Potem , jak w każdym zawodzie, zdobywa się uprawnienia (w tym wypadku specjalizacje I i II stopnia).
1800 zł zarabia się w początkowym okresie pracy chyba tylko w zawodzie lekarza. Jakośinnych przypadków nie znam.
Poza tym 1800 brutto chciałyby zarabiać pielęgniarki po 20 - 30 latach pracy.
Znam sporą grupę lekarzy, znam stan ich posiadania i wiem skąd to mają. Jakoś w innych zawodach, jeśli nie prowadzi się własnego interesu, trudno dorobić się dużego domu własnymi siłami. Mi się nie udało, a zapewniam cię, że nie pracuję tylko 8 godzin dziennie, a w dodatku reprezentuję jeden z atrakcyjniejszych zawodów pod względem płac.
I zapewniam też, że znam z grubsza dochody wspomnianej grupy lekarzy, ze źródłami włącznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk zszokowany kampanią Komorowskiego. "To porażka"

Lunatyk w pełni zgadzam się z twoją wypowiedzią.Kilka osób na tym forum komentuje tematy całkowicie bezmyślnie.Posądzają osoby,które w pełni nie mają ani racji we własnych wypowiedziach ani sensu,a tym samym kłują ludzi,którzy kompletnie nie mają związku z zaistniałą sytuacją lub są bliskimi osobami dla tych co przeżywają tę tragedię.To tak pokrótce.

A nawiązując do tematu ogólnego,to sprawcy szykuje się ciekawa liczba latek w "uzdrowisku"ciekawe ile tam wytrzyma?

Drugą ciekawostką jest dawne przysłowie:Nieszcześcia chodzą parami.
Ledwo pożegnali chłopca a już na 9-ty dzień ta rodzina pożegnała babcię chłopca i co najważniejsze też podobno po wypadku.

Ludzie rowery zacznijcie kupować bo tak nie może być,że ludzie giną!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk zszokowany kampanią Komorowskiego. "To porażka"

Co myślicie o tym,żebym któregoś dnia dał na Starym Rynku mały pokaz Freestyle?Przyszedłby ktoś z Was? Bo jeśli nikt ma nie przyjść nie ma sensu,żebym coś takiego robił .. szukam ciągle jakiejś szansy na pokazanie się i nie mogę jej znaleźć..nikt nie chce niestety pomóc..może Wy..swoją obecnością trochę mi pomożecie?To taka mała prośba .. ;) Czekam na odpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk zszokowany kampanią Komorowskiego. "To porażka"

W sobotę o godz. 15.00 na Starym Rynku przy "karczmie". Pasuje Ci termin ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk zszokowany kampanią Komorowskiego. "To porażka"

O;/ w sobote niestety nie chciałem ten dzień zaproponować ale niestety o 15 nie będę już mógł;/ tak około 12.00 może? ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk zszokowany kampanią Komorowskiego. "To porażka"

naucz sie czegos wiecej...bo jedna "sztuczka" to za malo...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk zszokowany kampanią Komorowskiego. "To porażka"

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk zszokowany kampanią Komorowskiego. "To porażka"

bardzo ciekawie zapowiada sie sobotnie spotkanie z Lechią Gdańsk. na pewno przyjadą kibice gości, dlatego tez powinniśmy sie pokazać z jak najlepszej strony.

Głośny Doping przez 90 minut!!!

namawiajcie rodzinkę, znajomych!! do zobaczenia na Zjeździe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk zszokowany kampanią Komorowskiego. "To porażka"

uspokujcie sie dzieci bo to już w dupę nie lezie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk zszokowany kampanią Komorowskiego. "To porażka"

elo....z tego co wiem to LECHIA ma niezla kose z Arko gdynia....oni maja prawie burdy na kazdym meczu....mam kumpla z arki i mi mowil:)...a wiecej nie wiem....Co do barw......jak bedziecie szli na mecz to albo schowajcie albo dobrze pilnujcie.....Wszyscy Na Zjazd w Sobote na mlynie i niezly doping...Tyle co z mojej strony...Cya

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk zszokowany kampanią Komorowskiego. "To porażka"

eh chciałem zabrać głos, ale kiście się sami na tym lewackim forum...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk zszokowany kampanią Komorowskiego. "To porażka"

Internet po to służy żeby żeby umilić nam życie tak samo jak prezerwatywy :) moim zdaniem zamiast ścigać takich osób to niech ścigają morderców bo strach chodzić po ulicach ...

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk zszokowany kampanią Komorowskiego. "To porażka"

No to zaraz na meczyk....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk zszokowany kampanią Komorowskiego. "To porażka"

Ok, rozumujac twoim tokiem myslenia, powinienem ci mowic kogo masz bzykac a kogo nie, w koncu to sie dzieje w panstwie ktorego jestem obywatelem!

My tez mamy prawa -Katolicy, wiec cisnij. I mozesz sie bulwersowac i nic nie zmienisz, najwyzej ci zylka peknie. Jak wszyscy bluzgaja dzis na katolikow i katolicyzm to jest dobrze, ale sprobuj publicznie obrazic Zyda, homoseksualiste, czy przedstawiciela innej mniejszosci etnicznej/seksualnej/religijnej. Nie interesuje mnie twoj ateizm. Nie interesuje mnie kogo bzykasz. Nie interesuj sie sprawami naszej spolecznosci, my tez placimy podatki wiec ch... ci do tego i tyle.

Polska to taki fajny kraj, gdzie ekspertami od medycyny sa hydraulicy oraz wszyscy inni ludzie z wyksztalceniem neimedycznym. Tak samo ekspertami od potrzeb spolecznosci katolickiej usiluja byc ateisci :)

Boze co za hipokryzja!

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk zszokowany kampanią Komorowskiego. "To porażka"

mecz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk zszokowany kampanią Komorowskiego. "To porażka"

Jak ci się nie podoba zawsze możesz chodzić pieszo zamiast jeżdzić samochodem. Widać mało jeżdzisz samochodem bo rondo to jedno z najbezpieczniejszych rozwiązań w ruchu drogowym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk zszokowany kampanią Komorowskiego. "To porażka"

Wnerwiające śmigłowce? :D
Chyba aż tak nisko to one nie latały.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk zszokowany kampanią Komorowskiego. "To porażka"

a **** cie to obchodzi tak naprawde??

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk zszokowany kampanią Komorowskiego. "To porażka"

No maciek nie spodziwałem się tego po tobie. Jak mogłeś tak szyderczo napisać ??? Jeśli tobie nie przeszkadza wszechobecne naływowe chamstwo w tym mieście to ok, twoja sprawa. Ale nie obrażaj nikogo osobiście. Jeśli nie umiesz dyskutować z kulturą to poprostu nie dyskutuj.

Bez odbioru.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tusk zszokowany kampanią Komorowskiego. "To porażka"

Autor: marcin135 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22-05-07 15:22


Oczywiscie, że to wina systemu. Jednak system można zmienić w ciągu 2 lat, a a Pan Religa potrzebuje na to 8 lat (swoją drogą ciekawe dlaczego???).


Marcinie pytasz dlaczego? Otóż powiem Ci, że na podwyżki czekają też inne grupy społeczne które należą do tzw budżetówki. Z tego co pamiętam z doniesień prasowych policjantom też obiecano 220 a dostali po 90 zł. podwyżki. Tylko że policjantom nie można strajkować bo zabrania im tego ustawa.
Lekarze nie są jedynymi niezadowolonymi z pensji i trzeba to mieć na uwadze... Pensje rosną ale w sektorach prywatnych nic ponadto.

Józef

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org