wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jakim prawem gmina Wizna chce wypłacić rekompensatę Gminie Wyznaniowej Żydowskie

Co myślicie o klubie bilardowym na Jatkowej ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim prawem gmina Wizna chce wypłacić rekompensatę Gminie Wyznaniowej Żydowskie

Syf.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim prawem gmina Wizna chce wypłacić rekompensatę Gminie Wyznaniowej Żydowskie

sam jestes syf

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim prawem gmina Wizna chce wypłacić rekompensatę Gminie Wyznaniowej Żydowskie

spoko lokal - dawno nie bylem ale kiedys tam na kule sie latało czesto :))
pozdroo

Do MrS - nie pasuje Ci ten lokal - nie łaź tam - opinie swoja napisales to oka - ale nikomu nie odradzaj bo nie od tego jestes

Jacek Piorunek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim prawem gmina Wizna chce wypłacić rekompensatę Gminie Wyznaniowej Żydowskie

JayCop dlaczego juz nie szastasz płytami w Europie??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim prawem gmina Wizna chce wypłacić rekompensatę Gminie Wyznaniowej Żydowskie

Odradzam w nawiązaniu do mojej opinii. Nie mów mi co mam robić bo od tego nie jesteś.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim prawem gmina Wizna chce wypłacić rekompensatę Gminie Wyznaniowej Żydowskie

To powiedzenie które cytujesz było ciężko wypracowane przez twoich poprzedników w Ameryce i wielu innych krajach dokąd rzucił ich los za chlebem. To byli ludzie niezdemoralizowani przez masońskie media i tzw. LUZ. Osobowości ich kształtowane były od najmłodszych lat przez dekalog. Poranny śpiew Godzinek. wspólny pacierz i różaniec i co bardzo istotne wspólne posiłki. Wieczorami wspólne rozmowy. Powstawała harmonia pokoleń. Szacunek dla starszych itd. Nie mieli największego złodzieja czasu jakim jest TV. Nie ogłupiano ich serialami gdzie każdy z każdym może dokonywać aktu kopulacji bez potrzeby jakiej kolwiek legalizacji tego związku. Jadąc na emigrację zabierali ze sobą nie tylko święte obrazy ale i swojego księdza. Iluż to kapłanów wyjechało z mieszkańcami swych wiosek do obu Ameryk, Francji, Belgii, Niemiec itd. Urządzając się na nowym miejscu natychmiast też wznosili kaplicę a potem kościółek. Postępowanie ich nie ulegało żadnej zmianie. Tubylcy widząc ich zachowanie wypowiadali cytowane przez ciebie słowa ,,POLAK TO KATOLIK". A obecnie to jest jak Owsiak mówi ,,Róbta co chceta'.Sam słyszałem pod Atlantą z ust łomżyniaka ,, Tu jest wolność, mogę robić co chce, a pan Bóg to został w kraju i mojej żony pilnuje". Więc nie dziw się że jest jak jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim prawem gmina Wizna chce wypłacić rekompensatę Gminie Wyznaniowej Żydowskie

Panie TZ - wiem że zbeszczeszczono ten order od początku jego ustanowienia ale i współcześnie nie zawsze trafnym doborem odznaczonych też nie wiele się czyni aby podnieść jego rangę. Szkoda - jest to przecież najwiekszy symbol -herb naszego państwa.
PS z uwagi na osoby z listy honorowych obywateli naszego miasta apelowałem tylko o szacunek dla nich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim prawem gmina Wizna chce wypłacić rekompensatę Gminie Wyznaniowej Żydowskie

Zibi, co ty pitolisz za banialuki sprzed 100 lat! Zatrzymało Cię w rozwoju czy co? Ci "Polacy-katolicy" w USA żrą się jak sfora psów i dlatego nic tam nie znaczymy. To ma być efekt tej tradycji: kościółki i ci księża? Tak ich wychowali? I nie zwalaj wszystkiego na Owsiaka bo "róbta co chceta" to parafraza wolnej woli nadanej ponoć człowiekowi przez Boga, a Ty nie próbuj tego poprawiać bo jesteś za "cienki Bolek". A co ci do "kopulacji" innych? Masz problem z tym to pogadaj ze swym "przewodnikiem duchowym". Najbardziej odpowiadałoby ci dzisiaj pewnie to:"zabierali ze sobą nie tylko święte obrazy ale i swojego księdza"! Ćwiczysz kazania , czy co?

najważniejszy jest higieniczny, bezalkoholowy tryb życia !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim prawem gmina Wizna chce wypłacić rekompensatę Gminie Wyznaniowej Żydowskie

Nawet o mnie nie pomyślałeś, oczekuję jutro rewanżu, bueheheheh !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim prawem gmina Wizna chce wypłacić rekompensatę Gminie Wyznaniowej Żydowskie

to swietny pomysł, przydałoby sie troche jedzonka do piwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim prawem gmina Wizna chce wypłacić rekompensatę Gminie Wyznaniowej Żydowskie

Hmmm...

Jacek Piorunek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim prawem gmina Wizna chce wypłacić rekompensatę Gminie Wyznaniowej Żydowskie

Zbych-widzę że nie zrozumiałws mej wypowiedzi. Zbyt głębokie treści zawierała jak na twe myślenie. Zresztą nie do ciebie była adresowana. Wyjaśniłem dla DaSto skąd się wzięło cytowane przez niego powiedzenie. Ty gdybyś zrozumiał jego sens to byś dostrzegł różnice między postepowaniem dawnej emigracji a obecnej. Ja ukazałem też przyczyny tej różnicy. Ale jeśli ty uważasz że spędy 400 tys. młodzieży na masową deprawację (-ja by najmniej tak uważam że zamroczenie alkoholem i narkotykami przy dżwiękach ogłupiającej muzyki emitowanej z ponad ludzką wytrzymałość siłą, na wskutek tego pole to zasłane jest leżącą w błocie i kurzu nie przytomną młodieżą to deprawacja) nie wywiera żadnego wpływu na osobowość ludzką to nie mamy o czym mówić. Nie zapominaj też że hołdowany przez ciebie Owsiak finansuje to z 10% jakie pobiera od kwoty zebranej na sprzęt do leczenia dzieci. Nie złe to leczenie młodzieży co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim prawem gmina Wizna chce wypłacić rekompensatę Gminie Wyznaniowej Żydowskie

oj, MrS, uważaj co mówisz, bo cydd, the gangsta, zaraz zrobi z Toba porządek..... ja sama zastanawiam się, czy nie przesadziłam z tym burakiem, wiesz koledzy tu i tam... teraz idąc ciemną ulicą będę łypać na boki co by mi jakiś cydd nie wyjechał ;D

założę się że chłopak ma 14 lat i mówi rodzicom że wychodzi do kolegi 'na komputer' a idzie obcować z prawdziwymi gangsterami (swoją drogą to ma szczęście, skubany)

będą z niego ludzie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim prawem gmina Wizna chce wypłacić rekompensatę Gminie Wyznaniowej Żydowskie

HardBanger zadales prywatne pytanie w publicznym miejscu, tak samo moge zadac Tobie pytanie czemu przestales moczyc sie w lozko :) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakim prawem gmina Wizna chce wypłacić rekompensatę Gminie Wyznaniowej Żydowskie

ziaaam, walka z kobieta z pewnoscia skonczylaby sie twoim zwyciestwem- nie rob z siebie mieczaka...... ;///// Ale tak, gdybym cie dzis spotkala i gdybys powiedzial mi dzis to samo co teraz piszesz, plunelabym ci w twarz. bo nie przedstawiasz dla mnie zadnej wartosci.

Wystarczylo poczeka pare tygodni z tym swoim zalosnym komentarzem i pewnie nie byloby tak duzego echa. Ale w dniu pogrzebu takie rzeczy pisze , powtorze sie po raz nie wiem ktory, ktos kto wcale nie jest lepszy od tych mordercow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org