środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
No jak świat stary, ludzie zawsze umierają.

Jeśli chodzi o odszkodowania to lepiej udać się do adwokata zajmującego się takimi sprawami, jeśli sprawa będzie musiała wylądować w sądzie to tutaj zasięg biura się raczej kończy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No jak świat stary, ludzie zawsze umierają.

L-ki Wordowskie to akurat najmniejszy problem. Oni finiszuą. Problemem są trybuny uczących siezosrodkow nauki jazdy. Ale póki co nikt im nie zabroni jeździć..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No jak świat stary, ludzie zawsze umierają.

mala.czarna211 jesli jeszcze raz gdziekolwiek go zobaczysz lub nawet z kimś na spacerze to bardzo proszę- dzwoń. Mam na uwadze również to, że ktoś mógł go przygarnąć, dlatego tak mi zależy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No jak świat stary, ludzie zawsze umierają.

CXRSa1
jest takie powiedzenie : "Nie ważne kto z kim ważne aby zdrowe dzieci się rodziły" Ty będziesz musiał je sobie wystrugać ha ha ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No jak świat stary, ludzie zawsze umierają.

CXRSa1

Autor: biess(pieczny) (---.102.techtel.pl)
Data: 30-09-12 17:56

CXRSa1 nawet nie masz pojęcia jak wartościowego człowieka w tej chwili się przyczepiłeś..... kto dał ci do tego prawo.... pilnuj swoich spraw a nie czepiasz się Omani.....


jakoś nie zauważyłem aby ktoś o Tobie tak napisała jak biess o Omani, i ja pod jego słowami się podpisuję.

Nie masz z kim sie bawić ba, nawet zabawek nie masz i na dodatek musisz uważać na to aby ci pisaku nie zabrali bo będziesz w błocie się taplał choć wygląda na to że bardzo to lubisz.

cichociemny napisał że Twoi przodkowie w oborze gnój wywalal, a ze pewne cechy się dziedziczy to i Ty lubisz w gównie się bawić, inteligencją nie grzeszysz i tylko smród roznosisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org