poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prof. M. Piotrowski: „Rząd pod sąd!”

oka rozumiem ciebie sami znajomi na forum a potem glupie komentarze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. M. Piotrowski: „Rząd pod sąd!”

Ja osobiście preferuję laptop, ponieważ jak teraz jestem na studiach jest on bardziej poręczny, a po drugie mogę go wszędzie zabrać ze sobą. Stacjonarka co prawda za tą sama cenę może być dużo lepsza w sensie części (szybkość procesora itp.). Również zależy to od użytkownika. Spotkałam się z wieloma różnymi opiniami...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. M. Piotrowski: „Rząd pod sąd!”

Sorry nikogo nie znam na forum.Zaraz napisze:):)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. M. Piotrowski: „Rząd pod sąd!”

To i tak wiele pamiętasz, bo u mnie Mikołaj zawsze był nawet jak w niego nie wierzyłam, najpierw był słaby, a potem dał prezenty:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. M. Piotrowski: „Rząd pod sąd!”

No właśnie... Chodzi o to, że w Łomży jest jakiś spaniel, podobny do mojego, który od dłuższego czasu błąka się po mieście, lecz na wszelki wypadek sprawdzę, dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. M. Piotrowski: „Rząd pod sąd!”

Przyznam szczerze po pierwszym odcinku nie byłam przekonana do tego zespołu, ale po przesłuchaniu piosenki "Skrzydlate ręce" w ich wykonaniu jestem zachwycona i bd im kibicować. Mam nadzieję że dojdą wysoko, a może nawet zmierzą się w finale. Życzę powodzenia ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. M. Piotrowski: „Rząd pod sąd!”

fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. M. Piotrowski: „Rząd pod sąd!”

nadal podtrzymuje swoj temat nie dlugo spadnie snieg i bedzi mozna poszalec sobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. M. Piotrowski: „Rząd pod sąd!”

Witam! mam pytanie, głównie do dziewczyn, czy w Łomży ktoś ostrzy cążki do wycinania skórek? Za odpowiedzi dziękuję, głupie komentarze zbędne. P.S. wujek google milczy na ten temat :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. M. Piotrowski: „Rząd pod sąd!”

kazdy moze wyrazic swoja opinie..ja ja wyrazilam andy mi nigdy nic zlego nie powiedzial nie zrobil wiec nie mam powodow do wyzwisk...a to co on ma z omania to juz ich sprawa..tylko oni dwoje tak naprawde wiedza o co chodzi itd..do omani tez nic nie mam bo nigdy mi za skore nie zalazla dlatego w tej sprawie powiedzialam jw.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. M. Piotrowski: „Rząd pod sąd!”

Pomysł bardzo dobry w tamtych rejonach rozbudowywać miasto żeby powstawały osiedla nowe drogi itd. nie ma co się pchać w centrum tak jak to się dzieje w ŁSM trzeba poszerzać miasto a jak będzie większe miasto to i bliżej większych inwestycji i nowym inwestorom ,oczywiście również trzeba zagospodarować tereny w centrum miasta tak jak targowisko torowisko tereny za Gaspolem przy Poznańskiej ,Legionów itd. trzeba wierzyć i chcieć żeby coś zmienić nawet w takiej mieścinie jak Łomża .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. M. Piotrowski: „Rząd pod sąd!”

Serio 24h ??? Super :) Fajnie wiedzieć :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org