środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kolejny GIGANTYCZNY sukces PZPR-pis, Sąd uchyla grzywny nałożone przez SANEPID.

Szkoda że nie napisałaś tego postu wcześniej, dzisiaj ok 16 widziałam takiego niedaleko skrzyżowania spokojnej i wojska polskiego. Poszukaj w tych okolicach. Chciałam się zatrzymać ale pomyślałam że to kogoś z mieszkańców. Mam nadzieję że się znajdzie. Trzymam kciuki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny GIGANTYCZNY sukces PZPR-pis, Sąd uchyla grzywny nałożone przez SANEPID.

a czym mailabys mnie straszyc a moze juz nie jestes samotna osoba i dlatego ;

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny GIGANTYCZNY sukces PZPR-pis, Sąd uchyla grzywny nałożone przez SANEPID.

Czyli jednak nie wierzyłaś! ;) Pamiętam jeszcze kilka rzeczy, jest trochę miłych wspomnień ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny GIGANTYCZNY sukces PZPR-pis, Sąd uchyla grzywny nałożone przez SANEPID.

lubie swoja prace czy nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny GIGANTYCZNY sukces PZPR-pis, Sąd uchyla grzywny nałożone przez SANEPID.

wlanie jak wrazenia po masie krytcznej ja poraz kolejny nie mogel uczestniczyc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny GIGANTYCZNY sukces PZPR-pis, Sąd uchyla grzywny nałożone przez SANEPID.

musisz przejzec poczte

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny GIGANTYCZNY sukces PZPR-pis, Sąd uchyla grzywny nałożone przez SANEPID.

ale w pazdziernikowej masie bede

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny GIGANTYCZNY sukces PZPR-pis, Sąd uchyla grzywny nałożone przez SANEPID.

Martuchna faktycznie coś z ta pocztą jest nie tak: wiec napisałem do Ciebie z wp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny GIGANTYCZNY sukces PZPR-pis, Sąd uchyla grzywny nałożone przez SANEPID.

CXRSa1

Zawsze i wszędzie bedę to powtarzał "Nie dyskutuj z debilem bo najpierw sprowadzi rozmowę do swojego poziomu, a później pokona Ciebie doświadczeniem"

Jesteś jak małe dziecko nie dostałeś zabawki to beczysz jak baran , i w istocie nim jesteś bo kto teraz odważy się z Tobą bawić hi hi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny GIGANTYCZNY sukces PZPR-pis, Sąd uchyla grzywny nałożone przez SANEPID.

shiloh mi chodzi o Kobiete z Łomży . Ja do niej nic nie mam tylko niepotrzebnie fikneła w moją strone:)))) Ona się bawi i ja się bawię :))) a wiedziałem że jej campery sie odezwą na forum:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny GIGANTYCZNY sukces PZPR-pis, Sąd uchyla grzywny nałożone przez SANEPID.

saguaro hahahahah.. nie podniecaj się rolą:)))) właśnie ja liczyłem że własnie takie oszłomy bedą mnie oceniać:))))) I miałem racje :))))))))) czekam na dalsze komenatarze melów i pospółstwa:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny GIGANTYCZNY sukces PZPR-pis, Sąd uchyla grzywny nałożone przez SANEPID.

Autor: Kama30 (---.elomza.pl)
Data: 30-09-12 21:42

martuchna czemu wyprowadziłaś się do Szczecina..?:)

ogolnie dlatego ze w lomzy nie ma juz zadnych perspektyw to raz,po drugie ze stad mam blizej do meza po trzecie bardzo dobrze sie tu czuje napewno lepiej niz w lomzy i jeszcze kilka innych powodow

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny GIGANTYCZNY sukces PZPR-pis, Sąd uchyla grzywny nałożone przez SANEPID.

gdyby ktoś z forumowiczów wiedział coś jeszcze to bardzo pilnie proszę o kontakt, wiadomo- im dłużej nie ma psa, tym gorzej :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny GIGANTYCZNY sukces PZPR-pis, Sąd uchyla grzywny nałożone przez SANEPID.

Witam zgodzę się z trzezwym mało mięsa sosu wszystko suche warzywa bez smaku zimne wszystko a na dnie kebabu same skóry z kurczaka jak na poczotek powinni sie troche postarać żeby przyciągnoć klienta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org