środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
benia nabierze wody w usta, czy się odezwie ?

Na glebie..? Dobry sex, to jest to <yes>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: benia nabierze wody w usta, czy się odezwie ?

a co chcesz robic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: benia nabierze wody w usta, czy się odezwie ?

Po prostu Zenit nie chciała Ciebie, a nie to, że jej coś tam przeszkadzała, smutne, ale prawdziwe:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: benia nabierze wody w usta, czy się odezwie ?

Figa w jakim znaczeniu używasz słowa dygresja? Chyba nie sądzisz, że czegoś oczekuję po tej wypowiedzi? Hah, i nie ubolewam absolutnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: benia nabierze wody w usta, czy się odezwie ?

ho, ho, to się krzyczy jak Mikołaj przychodzi, no niestety tak to jakoś zeszło, że jesteś długo:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: benia nabierze wody w usta, czy się odezwie ?

a kolega tak zachwala, słyszałem właśnie że jest to piramida finansowa tylko teraz pytanie.. na ile to prąwdą jest że można sie dorobić fortuny w tej firmie? bo opinie podzielone jak widać..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: benia nabierze wody w usta, czy się odezwie ?

:):):):)Zaraz będą zbędne komentarze,a mi to nie potrzebne...:):)

zybex_k

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: benia nabierze wody w usta, czy się odezwie ?

Miałem, jak najbardziej. Teraz jednak jakoś nie potrafię jej odczuć mimo, że bardzo bym chciał ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: benia nabierze wody w usta, czy się odezwie ?

oka zaraz sie odezwe vedziesz jescze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: benia nabierze wody w usta, czy się odezwie ?

Oki...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: benia nabierze wody w usta, czy się odezwie ?

haha proszę Cię :) miałam kiedyś niezły epizod z takim człowiekiem, który przyszedł wciskać mi jakieś kosmetyki, po czasie okazało się że chce mnie namówić do wstąpienia do czegoś? nie wiem jak to nazwać, wspólnota? Pokazywał jakieś diagramy, chwalił się że ma ferrari pod swoją willą z basenem w USA, a kiedy zorientował się że średnio mnie to interesuje to zaczął zmieniać temat, mówił że wykształcenie jest nieważne, że w tej "firmie" można zarobić tyle, że nie trzeba się uczyć w żadnych szkołach i pracować, ogólnie człowiek niepoważny, wyprosiliśmy go grzecznie, tak nawiasem okazało się że to ferrari w rzeczywistości ma nazwę fiat uno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: benia nabierze wody w usta, czy się odezwie ?

masz face booka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: benia nabierze wody w usta, czy się odezwie ?

Zapewne, szkoda. Magia świąt to jest to ;) Z dzieciństwa kojarzy mi się reklama coli i te ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: benia nabierze wody w usta, czy się odezwie ?

napisz mi natego emaila jak moge cie znalezc pawcik2104@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: benia nabierze wody w usta, czy się odezwie ?

co prawda trudno wytoczyć argument zakazu poruszania się po mieście pojazdów z tabliczką L ale jednak ruch ten trzeba jakośc uracjonalnić. Dla zwoleników maszynki WORD pragnę zwrócić uwagę, żę nadmierny poziom cukry czy cholrsterolu w organizmie człowieka jest dla niego szkodliwy tak jak dla ruchu drogowego nadmierna liczba poajzdów z literką L.
Nagminny jest obrazek tabunów dosłownie elek blokujących ruch pojazdów a wręcz poprzez wyjątkowe nagromadzenie uczących się kierowców , nie mających doświadczenia w ruchu drogowym, w miejscach trudnych stwarzających zagrożenia dla jego bezpieczeńśtwa. Problem ten nie jest wydumany ani śmieszny. Bo wyjątkowa popularnośc zdawania na prawo jazdy w miejscowym WORD czyni to miasto a w szczególności odbywający się na jego ulicach ruch drogowy podatny na nadmierną obecność tego typu pojazdów.

Uczacy się jazdy pojazdem rozpoczyną naukę od placu jazdy i dopiero po opanowaniu pojazdu doskonali swe umiejętności w ruchu. Doskonalenie tych umiejętności w specyfice odbywającego się ruchu drogowego jest istotne bo gdziez to robić jak nie na ulicach miasta tam gdzie doświadczenia nabiera sie najszybciej i najlepiej. Jednak nie po to wymyślono plac jazdy aby go pomijać czy obecnośc na nim sprowadzać tylko do zasadniczych formalności bez obiektywnego zweryfikowania nabytych czyli opanowanym i utrwalonych umiejętności poruszania się pojazdem. Efekt negatywne tego są nagminnie widoczne na ulicach miasta i stwarzające niezwykłe zagrożenie dla bezpieczeństwa w postaci młodych adeptów którzy nie mają w ogóle opanowanego poruszania się pojazdem czy panowania nad nim. I tak mamy stojące na skrzyżowaniach pojazdy bo nie potrafi ruszyć. Jadący do tyłu po nie potrafi ruszyc pod wzniesienie , czy w ogóle zapomina , że samochód moze się do tyłu toczyć.

W sumie sprawa jest poważna bo jak powiedziałem wyjątkowe nagromadzenie w jednym miejscu niedoświadczonych uczestników ruchu drogowego częstokrośc niepotrafiących panować nad pojazdem czy nawet bez problemu ruszyć z miejsca stwarza realne zagrożenie bezpieczeństwa dla innych uczestników ruchu drogowego.

Są sposoby rozwiazania tego problemu. Można np : wprowadzić zakaz poruszania się po ulicach miasta w godzinach największego natęrzenia ruchu pojkazdów od 06.30 do 08.30 i 13.30 - 16.00. Można wprowadzić zakaz poruszanai się tego typu pojazdów po głownych ciagach komunikacycjny np legionów czy Wojska Polskiego , Sikorskiego.

Zakazami tymi nie należy obejmować pojazdów egzaminacyjnych WORD bo ich ten problem nie dotyczy.
Ktos powie puknijcie się w czoło i sypiąc w zasadzie stereotypami będzie torpedował takie pomysły. jednak na dłuzszą metę musi miec świadomośc ,że dalej nie da się tak funkcjonowac.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: benia nabierze wody w usta, czy się odezwie ?

Mam,a o co chodzi???

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: benia nabierze wody w usta, czy się odezwie ?

martuchnam
Tu chodzi nie tylko o Omanię .

Ten popapraniec ciągle ma jakieś żale do kogoś .

A Omanie pewnie tym razem wybrał dlatego że to dziewczyna i nie będzie się z nim wygadywała.

Nie ma tak dobrze , niech sku.rw.iel pokaże że jest mężczyzna i załatwi to jak na faceta przystało , tylko nie z Omania a ze mna .

Inaczej to juz do końca zycia zostanie w oczach forumowiczów EUNUCHEM i gnidą :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org