piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
a co na to opatrzność boska?

ciekawe kto teraz oprócz piwa będzie znany z Łomży:( szkoda [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a co na to opatrzność boska?

]*[

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a co na to opatrzność boska?

Jakie to smutne :(((

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a co na to opatrzność boska?

wspaniała kobieta. Zawsze byłem z niej dumny. Cieszyłem się jej sukcesami. Będzie mi jej bardzo bardzo brak. Juz nigdy nie będzie takiej łomżyniaczki, nigdy.

Pani Haniu dziękuję za te wszystkioe wspaniełe lata.

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a co na to opatrzność boska?

Witam
Pomocnictwo jest jedną z form zjawiskowych przestępstwa (może być jeszcze współsparwstwo, pomocnictwo itp) - poza tym mówimy o kodeksie karnym, nie wykroczeń. To dwie odmienne rzeczy.
"Pomocnictwo w rozpowrzechnianiu" - nie jest nowością, nikt się nie najarał trawki czy też innego zielska. Jest to po prostu taka kawalifikacja czynu - art. 18§3kk w zw. z konkretnym artykułem. Żeby wszystko było jasne to powiem, iż za pomocnictwo odpowiada się w granicach zagrożenia przewidzianego za sprawstwo.
Pomijam sam sens Twojej wypowiedzi, ale jak już poruszasz sprawy techniczne to nie pleć bzdur. Wypada wiedzieć o czym się pisze.
Kioskarze? A czy oni upowszechniają treści erotyczne z udziałem nieletnich? Ew. inne niezgodne z prawem? Bo nie widzę związku.
pozdrawiam
Indar
Kp. Św. K.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a co na to opatrzność boska?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a co na to opatrzność boska?

W Statoil i gorzałę sprzedają , mogłeś się pogościć. Nie wypisujcie bzdur , facet chciał posiedzieć w dobrej knajpce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a co na to opatrzność boska?

[*] szkoda :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a co na to opatrzność boska?

fakt tu niema gdzie posiedziec o 22 dlatego wszyscy idą juz spac o tej porze... bo niema gdzie posiedziec :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a co na to opatrzność boska?

(") - "Urodzona na wozie" - radzę przeczytać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a co na to opatrzność boska?

[*]91lat....piękny wiek....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a co na to opatrzność boska?

a pamietacie te piosenke, ktora spiewala o lomzy..zawsze lomze nosila w sercu, teraz pamiec o niej powinna zagoscic w sercu lomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a co na to opatrzność boska?

mam nadzieję że rozpowszechnianie parodii nie będzie karalne i ktoś to gdzieś wrzuci,bo z chęcią rzucił bym okiem hehe :D

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a co na to opatrzność boska?

[*][*][*]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a co na to opatrzność boska?

[*][*][*]

No to teraz dopiero w niebie sie nasluchaja........:):(

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a co na to opatrzność boska?

Szpital ma instytucje dyrektora, do którego należało by kierowac skargi i to najlepiej na piśmie. Inaczej sie nic nie zmieni.
co sie tyczy pielęgniarki, miłe te panie to są, ale to tylko powielenie zachowania lekarza.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a co na to opatrzność boska?

[*] ... nadal pozostanie z nami...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a co na to opatrzność boska?

[*]

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org