wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wacław Klaus o Traktacie Lizbońskim

aaa no i jeszcze syfony!! I te naboje co się je w sklepach wymieniało z pustych na pełne (trzeba było otworzyć paczke i posprawdzać czy przypadkiem nie ma jakiegoś pustego naboju). Trochę wody, soku, i żadnej koli nie trzeba było kupować :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wacław Klaus o Traktacie Lizbońskim

Albo saturatory... I te niedomyte szklaneczki ze śladami szminki na brzegu..:))

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wacław Klaus o Traktacie Lizbońskim

"SIERZPUTOWSKI"... taaa...też wiele dobrego słyszałam...

Sie nie martw Maciuś, dziadek to ostatnio baaardzo modna opiekunka dla dzieci :)). "Mój" Dziadek miał ostatnio "debiut" i całkiem nieźle się spisał! :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wacław Klaus o Traktacie Lizbońskim

generalnie chciałem zaznaczyć że postanowilem olać ten dzień bo ...tak ale nawysyłlem smsów i nawet dalem kwiata<tulipanek> kolezance(kwiatek był dostany gratis niec nie kosztował a normalnie bym go nie kupil) wiec pojawił sie usmiech z niespodziewanego podarku.ALE NAJBAARDZIEJ ZAPADLY MI SLOWA KOMENTATORA MECZU BAYERN MILAN:
"SKLADAM SERDECZNE ŻYCZENI WSZYSTKIM PANIOM KTÓRE OGLADAJĄ DZIŚ MECZ I WSZYSTKIM TYM KTORE POZWOLIŁY GO OGLĄDAC SWOIM MĘŻCZYSNOM"
PIEKNIE POWIEDZIAL PRAWDA???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wacław Klaus o Traktacie Lizbońskim

NO DOKLADNIE ALUDZIE W LOMŻY O 22 TO W WIEKSZIOŚCI SPIĄ BO W PRZECIWIEŃSTWIE DO ŚLĄZAKÓW PROWADZĄ ZDROWY TRYB ZYCIA:-p
HAHAHAH

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wacław Klaus o Traktacie Lizbońskim

ja też odwiedzałem Antykwariat na Starym Rynku :) Dzięki temu zdobyłem wszystkie części komiksów Hans Kloss, Przygody Tytusa, Romka i A'Tomka oraz Kajko i Kokosz :) a jaki byłem dumny ze swojej kolekcji :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wacław Klaus o Traktacie Lizbońskim

Biedny Daniel_k.... pewnie nie kochasz nikogo i tak samo nikt nie kocha Ciebie... frustracja się nasila.

luz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wacław Klaus o Traktacie Lizbońskim

krefeld666@interia.pl a jakies telefony macie moze? przykladowe orientacyjne ceny?

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wacław Klaus o Traktacie Lizbońskim

jestem za danielem k. czy ktoś pamięta tak samo o dniu mężczyzn???to też ludzie i też mają uczucia. a tak w ogóle czy ktoś w ogóle zna z tych osób krytykujących daniela historię dnia kobiet,z kąd to sie wzięło???zanim coś powiecie i ocenicie to zasięgnijcie trochę wiedzy młotki patentowane!!!a przede wszystkim pomyślcie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wacław Klaus o Traktacie Lizbońskim

Czy tylko uczniowie promowali ten filmik ?
Czy, np. artykuł na łamach GW Pana MRD z zamieszczonymi zdjęciami z "filmiku" i zapisanymi dialogami nie był "promocją" ?
Czy GW będzie też ścigana ?
Czy przytaczane na forum wspomnienia małolaty z popularnego portalu nie zawierają podobnych treści ?
Czy autorów i promotorów też ścigają ?
Czy jeżeli uznać "filmik" z 3LO za ekranizację takowych wspomnień małolaty to też przestępstwo ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wacław Klaus o Traktacie Lizbońskim

Co myślisz w duchu to zatrzymaj dla siebie ale nie publikuj tego na forum.



analfabeci muszu umrzeć???


Gdy życie ci zbrzydło, i stało się piekłem, włóż głowę do klopa, i j**bij się

deklem???


waldek27

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wacław Klaus o Traktacie Lizbońskim

Juz sie druga taka nie urodzi w naszym miescie, i chyba nigdzie indziej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wacław Klaus o Traktacie Lizbońskim



Nasza Lomżynianka odeszła:Bóg wybacza.


waldek27

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wacław Klaus o Traktacie Lizbońskim

:( [*]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wacław Klaus o Traktacie Lizbońskim

[*] x1001

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wacław Klaus o Traktacie Lizbońskim

O czym mowa , oni mieli powyżej 15 lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wacław Klaus o Traktacie Lizbońskim

oni mieli po 17 lat !!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org