piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zdaniem prokuratury przestępstwa nie było

Pamiętacie rynek motoryzacyjny w Polsce w latach osiemdziesiątych. Kto miał szczęście dostać talon na samochód (z krajów RWPG), jeździł nim kilka lat i jeszcze wziął za niego dużo więcej jak jego kupił, Fiat Polski 125 i 126, Polonez, Trabant, Wartburg, Skoda, Dacia, Zaporożec czy Łada. Fakt, że dostęp do talonów mieli tylko uprzywilejowani.

Pozdrowienia.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zdaniem prokuratury przestępstwa nie było

Ten "szampan" był też w rozlewni oranżady i czegośtam jeszcze. Teraz jest tam Tcheslav Pub i reszta.

misiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zdaniem prokuratury przestępstwa nie było

Nie ważne, ale teraz jest OK....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zdaniem prokuratury przestępstwa nie było

o popatrz... o tym zupełnie nie pomyślałem... masz rację...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zdaniem prokuratury przestępstwa nie było

jeszcze mcdonalds masz czynny do 23:00

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zdaniem prokuratury przestępstwa nie było

Przeczytałem tekst o Giełdzie Pomysłów na Życie i tak mnie nastroiło, żeby zaprosić wszystkich tegorocznych maturzystów na Dni Otwarte Politechniki Warszawskiej. Jestem, podobnie jak rok temu, zamieszany w organizację tego przedsięwzięcia i stwierdziłem, że kandydaci na studia naprawdę niewiele wiedzą gdzie zdają.
Okazuje się że istnieje tylko kilka kierunków w świadomości maturzystów.
Taka impreza jest świetną okazją aby przekonać się do wcześniej słabo poznanych kierunków i pozbyć się wątpliwości w sytuacjach gdy ktoś chce studiować to co lubi, ale rezygnuje na rzecz "popularnego" kierunku chcąc zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Okazuje się, że jest zapotrzebowanie na absolwentów dość mało znanych kierunków, ale o tym nie będę sie rozpisywał. Przekonajcie się sami.

Impreza odbywa się 11 i 12 marca, w sobotę i niedzielę w godzinach od 10 do 14 w Gmachu Głównym. Dodatkowo na każdym wydziale prowadzone są prezentacje kierunków, moim zdaniem najciekawszy punkt programu.

Zapraszam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zdaniem prokuratury przestępstwa nie było

...nie dla mnie

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zdaniem prokuratury przestępstwa nie było

Witam!W najbliższym czasie zamierzam wynająć firmę , która (fachowo) wykona elewację na domku jednorodzinnym. Moje pytanie jest związane z Waszymi doświadczeniami w tej dziedzinie. Czy możecie mi polecić jakąś solidną firmę , której wynagrodzenie byłoby adekwatne do wykonywanej pracy? Oraz proszę o informację o partaczach:) Na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy i tym podobne sprawy? Z góry dziękuję za wszelkie informacje. Remont będzie obejmował wykonanie elewacji , wykończenie dachu oraz wykonanie nowego ogrodzenia.

apostata

ks. Tischner:
"Jeszcze nie widziałem nikogo, kto stracił wiarę czytając Marksa, za to widziałem wielu, którzy stracili ją przez kontakt z księżmi"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zdaniem prokuratury przestępstwa nie było

Autor: ptysiu91 (---.netster.pl)
Data: 08-03-06 13:53

no ja tez tak czasami mam wyslanie nie powiodlo sie :(


...chyba miałeś na myśli komunikację pomiędzy półkulami swojego mózgu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zdaniem prokuratury przestępstwa nie było

Droga Bello ;),
Nawet nie wiesz, jak dobrze Cię rozumiem...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org