wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wałęsy znaczek Matki Boskiej

Jeśli chodzi o kino to rzeczywiśćie też totalna porażka wyglą- szkoda gadać a cena tak jak w iMaxie z conajmniej 4 razy więjszym ekranem a o nagłośnieniu nie wspomnę a jeśli chodzi o pizzę - Gdzie na zamówienie w którym miejscu?

apostata

ks. Tischner:
"Jeszcze nie widziałem nikogo, kto stracił wiarę czytając Marksa, za to widziałem wielu, którzy stracili ją przez kontakt z księżmi"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsy znaczek Matki Boskiej

W nazwie użytkownika masz "Przemo" a to wiele mówi. ;)

Albo spójrz na swój adres e-mail.. ;)

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsy znaczek Matki Boskiej

a pamietacie bonanzy- to takie cuda byly wozace ludzi spoza miasta do pracy
w smazalmi bylam nawet, ale pamietam tylko, ze na srodku byly stoly
a pamietacie pizzerie na gielczynskiej- jak pierwszy raz potem jadlam pizze w 'kapitalistycznej' pizzeri lat 90tych, to sie dziwilam, ze pieczarki takie suche leza, ciasto bylo grubei kwadratowe
no i w lomzy fonntanna byla
ile pamietacie w lomzy sklepow obuwniczych-bo ja tylko 3
no i pamietam, jak nieraz w kolejce w delikatesach stalam/ byla przez cala dlugosc sklepu/ pochleb, gdy w niedziele zabraklo i widzialam banany przeznaczone dla dzieci bezglutynowych, zawsze sie zastanawialam, czy beda
pamietam moj pierwszy banan mial mocno czarniawa skorke
no, a kto dostawal paczki zywnosciowe ze stanow-pomarancze, ktore byly owiniete kazda oddzielnie w papierek- pamietam zapach tych paczek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsy znaczek Matki Boskiej

a pamiętacie przyjazd do Łomży uzdrowiciela Harrisa ? Tłumy nad tłumami do niego waliły :) Niestworzone historie sobie ludzie opowiadali :) Ciekawe ilu ludzi uleczył :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wałęsy znaczek Matki Boskiej

dyskoteki w lomzy maja pecha, co ktos otworzy, zaraz zamyka
pamietacie te dyskoteke rog pilsudskiego i alei legionow
byla otwarta kilka lat temu chyba przez miesiac, a wlasciciele wlozyli niemalo kasy na adaptacje tego budynku

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org