piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
prawda o Unii Europejskiej

Mimo że mam komórkę w tej sieci nie bawię się w takie badziewia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawda o Unii Europejskiej

Tak się zastanawiam czy warto życ szczesliwie? Cieszysz się każda chwilą... jestes szczesliwy, robisz to wszystko na co masz ochote i jest Ci z tym dobrze, ale gdzie tu miejsce na przyszlosc? Żyjąc chwilą nie da sie myślec o przyszłosci. Wiec jak nalezy zyc? Rozwaznie, mysląc o tym co bedzie jutro, zarabiając i odkladając wszystkie pieniądze na starosc? Czy cieszyc sie zyciem, nie myslac o tym co bedzie jutro?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawda o Unii Europejskiej

A mnie się wydaje, że większość ludzi oczekuje, że szczęście spadnie na nich, jak gromn z jasnego nieba, coś się wielkiego stanie - i tak całe życie na to czekają. A przecież na szczęście składają się drobiazgi, ale trzeba umieć je zauważyć, docenić i się nimi cieszyć. Życzę wszystkim, by zamiast być 'pijanym powietrzem" - stać się "pijanym szczęsciem". Pozdrawiam.

--------------------------
running with scissors

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawda o Unii Europejskiej

Mam Taki temacik - nie wkurzacie się, że tak wcześniej zamykają lokale w Łomży. Nie tak dawno byłem w Łomży (poczodzę ze śląska) chciałem posiedzieć i coś zjeść po godzinie 22 i nic amen lokale pozamykane albo właśnie się zamykły - totalna kicha. L U D Z I E gdzie promocja miasta. No chyba, że kładziecie się spać o 22 - no cóż.

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawda o Unii Europejskiej

dobrze ze kino bylo otwarte ale pizze na zamówienie mozna :)

apostata

ks. Tischner:
"Jeszcze nie widziałem nikogo, kto stracił wiarę czytając Marksa, za to widziałem wielu, którzy stracili ją przez kontakt z księżmi"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org