piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bp. Williamson poprosi o azyl w Polsce?

Dr Wall ? z relacji - szeroko uśmięchniety, miły, pomaga zdjąć płaszcz swoim pacjentkom, gentelmen pełną gębą - z tym tylko, że powyższy opis dotyczy przyjęć w prywatnym gabinecie... na korytarzu szpitalnym udaje, że nie poznaje ludzi ...

Pozdrawiam

apostata

ks. Tischner:
"Jeszcze nie widziałem nikogo, kto stracił wiarę czytając Marksa, za to widziałem wielu, którzy stracili ją przez kontakt z księżmi"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bp. Williamson poprosi o azyl w Polsce?

Zbiera się już grupka ludzi na kurs ale w górach.
W Łomży to raczej nie polecam bo były wielokrotne próby ale zawsze coś tam nie teges.
Daj znać na E-malię lub tel. 604170209 to pogadamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bp. Williamson poprosi o azyl w Polsce?

Ptasia gryba jest prawdopodobnie w Polsce od co najmniej kilku tygodni. Nie przypadkiem łabędzie znaleziono w Toruniu - bo tam łażą ludzie i szybko je zauważyli.
a na róznych rzekach, rozlewiskach, stawach, gdzie ciężko dotrzeć, z pewnościa jest sporo chorych ptaków.
Puszczą lody i zacznie się u nas panika władzy :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bp. Williamson poprosi o azyl w Polsce?

kiedyś jak jeszcze miałem numer w Erze Tak Tak też niemogłem momentami wysłać sms-a typu: NIE WYSŁANO, ale kasy nie pobierali tak jak w ORANGE. to jest nabijanie klientów na dodatkowy koszt, aby pogrubić zawartość własnego portfela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bp. Williamson poprosi o azyl w Polsce?

No bo trza się jednej trzymać.. Adall-ku..:D

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bp. Williamson poprosi o azyl w Polsce?

Znam takich, co puszki do skupu targają po dziś dzień i nie wstydzą się, bo niby czego..? :) Że dbają o środowisko naturalne??

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bp. Williamson poprosi o azyl w Polsce?

ale Gosiu nie widziałaś tych kolejek pod Blaszakiem :) sam w nich stałem to wiem ;)

PS Pozdrowienia dla Selekcjonera ;)

Pozdrawiam

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bp. Williamson poprosi o azyl w Polsce?

A pamiętacie kawiarnię "bona"?? we wszystkich kawiarniach wtedy był taki wielki szklany balon w którym krążył sok, robiła się z niego taka jakby fontanna :) Fascynowało mnie to.
A - i jeszcze lodziarnia na starym rynku, wtedy jeszcze plac żeglickiego, pamiętacie, to było jedyne miejsce gdzie były lody z posypką, z ananasem, z czekoladą, rurkami, prawdziwe rarytasy, godzinami stało się w kolejkach :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bp. Williamson poprosi o azyl w Polsce?

a mi sie podobają wszystkie komunistyczne świeta. Nie twierdze ,że do takich nalezy dzien kobiet bo to nie jest prawda. To taki wtret do tematy\u. Tamte świeta to były święta , to się świetowało , bawiło to sie czuło. TERAZ ŻADNE ZE ŚWIAT PAŃSTWOWYCH NIE MA NIC Z TAMTEGO KLIMATU.
I nawet nie mam ochoty nic w te świta świecic.

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bp. Williamson poprosi o azyl w Polsce?

Nie kumacie sprawy. jedyną rozrwką w łomży i okolicach w wekend jest wyjazd do Jeziorka Szumowa albo do jeszcze większych zbiorowisk pijaków (nie ubliżając nie pijącym)

apostata

ks. Tischner:
"Jeszcze nie widziałem nikogo, kto stracił wiarę czytając Marksa, za to widziałem wielu, którzy stracili ją przez kontakt z księżmi"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org