wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak sobie radzić w kryzysie

proste ,ale do stworzenia tych " biednych stworzeń" potrzeba dwoje osob!nie zgadzam się , aby rodzice placili alimenty ani tym bardziej rodzenstwo!!!!!

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sobie radzić w kryzysie

autochton :) żeby nie wymóg posiadania średniego pakietu przy korzystaniu z netu w Vectrze z chęcią bym wrócił do 6 kanałów bo .... na pozostałych, bodajże 15 i tak nic nie ma ciekawego :)

luz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sobie radzić w kryzysie

O! Jaki ładny i grzeczny Malachicik!
Aleeeee....do czasu! :D

A poprzedni banerek?
Jako jednorazowy post - owszem, ale jako podpis, to trochu nie bardzo...
Zgodzę się z Felixem, że to działa jak reklama...

http://www.pgi.gov.pl/muzeum_geologiczne/kolekcja/malachit/malachit.htm
Malachit, jak widać, mieni się odcieniami zieleni...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sobie radzić w kryzysie

Noooo z tym także się nie zgadzam :)

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sobie radzić w kryzysie

A co do "dwoje osób", to właśnie: potrzeba dwoje, więc dlaczego tylko jedno ma pracować i łożyć, a drugie nie??

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sobie radzić w kryzysie

''Hmm, donatorzy jak zwykle mają z górki. To ze wszystko można kupic to trochę zabija grę, ratunkiem są dla mnie tylko nieskie raty. Gra na tym serwerze jest cholerne droga''--nie ma zbyt wielu donatorow pozatym wszyskiego nie kupisz na donat tylko enchanty nie cale sety:) w lux shopie tylko grade c za krysztaly w sumie pare rzeczy czyli b,a skladasz sam ,ja nie wydalem jeszcze ani zlotowki czyli gra nie jest taka droga:) i nie mam nic wspolnego z tworcami serwa poprostu wklejalem cale posty z ich strony:) w sumie najlepzre jest to ze nie ma praktycznie lagow i bardzo zadko jest down serwa - ajak jest to chwilowy po extreme ( ciągly down ) i dragon( okrutne lagi) ten serw wydaje mi sie najleprzy na jakim do tej pory gralem .w sumie byloby mnie stac na oficial ale raty ^1^1^1 mnie przerazaja i polowa postaci --boty odstrasza mnie jeszcze bardziej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sobie radzić w kryzysie

Proponuje Skrętka. Konkretny,inteligentny,na bieżąco z nowościami medycznymi no i...przystojny!:))) A ze starszego pokolenia- Nizik i Głębicki. Doświadczenie wiedza... ale nie rutyna!

apostata

ks. Tischner:
"Jeszcze nie widziałem nikogo, kto stracił wiarę czytając Marksa, za to widziałem wielu, którzy stracili ją przez kontakt z księżmi"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sobie radzić w kryzysie

Pamiętam te delikatesy z pijalnią za "winklem". Hihihihihi, jeżeli ktoś pamieta ten sklep to "delikatesy" były tylko z nazwy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sobie radzić w kryzysie

Stosujmy się do zaleceń Głównego Weterynarza i żyjmy dalej swoim własnym życiem, a wszystko będzie dobrze

Panie i Władco to wszystko prawda, ale zapomniałeś dodać, że przed ptasią grypą w Łomży uchroni nas Wielki Budowniczy Miasta Łomży Marcin Brunon Sroczyński. Przed zarazą własną piersią zasłoni, a zdrową żywność będzie dowoził koleją z wyremontowanymi przez siebie torami z lotniska w Czerwonym Borze, jak już je wybuduje, oczywiście. Przykładaj się bardziej do roboty synu, bo Ci MBS wierszówkę obetnie :-)

luz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sobie radzić w kryzysie

i dłuuugie kolejki przy skupie opakowań szklanych w Blaszaku ..... kiedyś butelki były chodliwym towarem :) W ten sposób zarobione pieniążki znacząco zasilały niejedne kieszonkowe :) Kiedyś nikt się tego nie wstydził ;)

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sobie radzić w kryzysie

Wiem, że każda z Was oczekuje czegoś innego i trudno akurat trafić z życzeniami w sedno.



Najważniejsze aby każdej z Was jakies ukryte się spełniło !!



"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sobie radzić w kryzysie

Dla mnie fajnie:)Powoli się rozkręci z tego co wiem ma byc jeszcze jeden stół.Piwo też niedługo będzie.Troche złe miejsce ale kto zna solarium Gabi trafi bo to dosłownie obok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sobie radzić w kryzysie

Jakieś chamy trują łabędzie - myślą, że to im pomoże.... :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sobie radzić w kryzysie

no coś słyszalęm o tym nowym operatorze :)

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sobie radzić w kryzysie

To była lodziarnia u Skrzetuskich. A piwo podobno najlepsze było" u Cygana" na rembelinie :))) Tylko nie wiem czy to jednak nie wcześniejsze czasy!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sobie radzić w kryzysie

Czy macie dzisiaj dzisiaj z wysyłaniem sms przez orange?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sobie radzić w kryzysie

Pamietam jak moj tata pojechal na saksy do Austrii i przyslal ananasa.
Dzwoni i pyta jak ananas
a mama : ladny, jeden postawilam na oknie a drugi na telewizorze...


Pamietam tez jak pod blokiem zdrapywalo sie jakas gume do zucia z chodnika bo byla kolorowa... amerykanska... Albo do zwyklej gumy zgyzalo sie kredke zeby byl kolor heh.

Pamietam jak budowali nowy blok na moim osiedlu i w nocy zostawiali zurawia bez opieki i wlazilismy kto tylko wyzej mogl...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sobie radzić w kryzysie

SaneOne pomyśl jeszcze raz !!. Właśnie dlatego że te koszty są tak znikome to zarobki operatora są tak wysokie. Jak napisał Tombi, niech będzie to jedynie jedna złotówka (płaci abonent) a ilość abonentów powiedzmy te 12 mln (bo może więcej) więc ?. Policzyłeś już ?. Co do Ery Tak Tak to średnio miałem takich "niewysłanych" ok 10-15 na miesiąc. Sprawdzałem, niektóre były liczone, a znakomita większość dochodziła do odbiorcy. No ale skoro było "wysłanie nieudane" więc człek próbował raz jeszcze, za co znowu był kasowany...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sobie radzić w kryzysie

Cała nadzieja w ptasiej grypie...

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sobie radzić w kryzysie

Jedno drugiego nie wyklucza. Można żyć myśląc o przyszłości, a jednocześnie cieszyć się każdą miłą chwilą. Wbrew pozorom nie ma ich zbyt wiele w naszej szarej rzeczywistości,więc skoro się trafiają dlaczego ich nie "schwytać"?:) Problemy jakie każdy z nas ma na co dzień byłyby nie do zniesienia gdyby nie te chwile szczęścia często niedostrzegane, ,niedoceniane wręcz pomijane.
A pieniądze do szczęścia nie są nam potrzebne. Do życia i owszem,ale nie do szczęścia.

...życie jest tak krótkie ,a szczęście ulotne...

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sobie radzić w kryzysie

A jak budowali osiedle Jantar to w płytach była świetna zabawa :), nie mówiąc już o wagarach :P

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sobie radzić w kryzysie

kobieto piszesz prawdę - ale wez wszystkim dogodz i zrob dobrze. nigdy tak nie bedzie.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sobie radzić w kryzysie

Przemku, byłeś tu może u rodziny na weekend ? :)

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sobie radzić w kryzysie

Dobre trzeba tylko uważać, żeby z Kaczki nie wyszedł Roman w Buraczkach.
(bo Lepper to Burak)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sobie radzić w kryzysie

zgadzam sie z halina-odpowiedzialnosc zbiorowa to glupi i niesprawiedliwy pomysl
i to prawda, ze dwoje rodzicow powinno utrzymywac dziecko,tym bardziej, ze najczesciej jest tak, ze tatus umywa raczki i nie interesuje sie dzieckiem
o ile placi , robi to za posrednictwem poczty i tyle
kontakt z dzieckiem przy okazji swiat, zyczenia, calus, prezencik i papa , za rok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak sobie radzić w kryzysie

Droga bello

Nie uogólniaj, bo tatusiowie są różni :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org