piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W końcu dobra wiadomość

z zewnatrz narazie wyglada tak sobie ale w srodku mi sie podoba :)

10 zł za godzine na kazdym stole.
zbankrutowal bym jak by bylo po 15 zł
no i otwarty jest na cale szczescie od 13

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu dobra wiadomość

Nie prościej i szybciej było się wymienić wyjazd i Ptysiek nr gg, emailem, nr telefonu lub chociażby nr stanika?

Przydałby się kołek drewniany na nich lub woda świecona...

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu dobra wiadomość

a gdzie jest?

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu dobra wiadomość

W takim razie odświeżymy temat już na jutro...

Wszystkiego Najlepszego Dla Kobiet Z Łomży

"...bo z kobietami nigdy nie wie, oj nie wie sie, czy dobrze jest, czy moze jest, moze jest juz zle..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu dobra wiadomość

Nie przyszło Ci do głowy, że te "dziecioroby" starając sie o dziecko mogli mieć pracę a potem utrzymywali je przez cały czas aż do momentu jej utraty? A jeżeli teraz sami nie mają środków do życia to skąd mają mieć na alimenty? Najlepiej zmieszać takich z błotem i uznać ich za nic?! Przecież są różne sytuacje w życiu i róznie się układa. Nie można wszystkich wrzucic do jednego worka. Chociaż zgadzam się, że jest i mnóstwo takich, którzy sami żyją wygodnie a bytem swoich dzieci się nie przejmują.
A co do odebrania prawa jazdy, to moim zdaniem jest bez sensu, ponieważ i tak nie przyniesie rzadnych korzyści finansowych dziecku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu dobra wiadomość

http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=42867



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu dobra wiadomość

JANA PAWŁA II



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu dobra wiadomość

Może konkurencja rozsiewa fałszywe wiadomości:))
A w klubie jest całkiem miło. I z muzyką nie przesadzają. W grze nikt nie przeszkadza, bo stoły (porządne zresztą) są w wydzielonej części.
Tylko piwa brak, ale podobno już niedługo będzie:)
Mi się podobało, to dobre miejsce aby pograć z przyjaciółmi. Tylko warto zarezerwować wcześniej stół, bo chętnych do bilarda sporo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu dobra wiadomość

tatto chyba teraz niema po przejsciu na c4 ,dye jest, co tydzien 0 16 w niedziele siege:) ( chyba co tydzien) ,serwer polski czyli sami polacy (nie spotkalem jeszcze obcokrajowca) raty dla niektorych wydają sie za niskie innym za wysokie ale na c4 wierz mi jest o wiele trudniej czyli radocha większa:) gm spoko caly czas cos poprawiają ,jest jeszcze sporo bugow jak to na privie ale ja im nic nie zarzuce ,robią co mogą ,gralem wczesniej na extreme na starisie .na dragonie,na elite i na world--tutaj mi sie najlepiej gra (wszystkie serwy nisko ratowe) czyli polecam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu dobra wiadomość

i co to ma być a może ktoś nie płaci bo nie ma pracy i może te prawko przyda mu sie do znalezienia jakiejś, ******** ten pomysł co ma jedno do drugiego karte pływacką też bedą zabierać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu dobra wiadomość

Jasne, świetna!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu dobra wiadomość

co roku ten sam post i tes tame teksty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu dobra wiadomość

Pamiętam, jak swego czasu w łomżyńskich sklepach odzieżowych pojawił się "rzut" dresów - takich nierozpinanych, granatowych, z żółtą (jakgdyby) literą V na ramionach i żółtymi ściągaczami, pamiętacie ? Pół Łomży w nich chodziło :) nic to, że po miesiącu w miejscu kolan i łokci robiły się wypchnięte wory :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org