piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
czemu burmistrz Jedwabnego sprzedaje bez przetargu?

Malachit, mógłbyś ten swój banerek zdjąć, ze swoich dalszych wypowiedzi. Trochę to nie przystoi reklamować takie słowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czemu burmistrz Jedwabnego sprzedaje bez przetargu?




witam,zgłoś się do admina niech opublikuje to na łamach bezcennej.


waldek27

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czemu burmistrz Jedwabnego sprzedaje bez przetargu?


Autor: bigi2004 (---.ptp.duna.pl)
Data: 06-03-06 20:03

no za 8 stówek na rękę po kilkunastu altach pracy też bym się chyba wyżywał :P hihiih a może się mylę?

Ciekawe, za co, jeżeli zarabiają 8 stówek miesięcznie wybudowane zostało Osiedle "Medyk" i za co kupują samochody nallepszych marek. Faktycznie nie po to tyle się uczyli, żeby zarabiać grosze.Ile wyciągają t.z.w. kieszonkowego? Niech opodatkują te uboczne dochody, wtedy średnia wyjdzie dużo wyższa.
Czy stać zwykłego "robola" za zarobek 800 złotych miesięcznie, utrzymać rodzinę, postawić dom i kupić samochód dobrej marki. W życiu... Jemu pieniądze nie mnożą się.

Pozdrowienia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czemu burmistrz Jedwabnego sprzedaje bez przetargu?

Nie chcę mi się powielać komentarzy,bo już nie raz o tym pisałem,ale lekarze zachowują się dokładnie tak jak ich wychowaliśmy.Niskie ukłony,szerokie uśmiechy,grube koperty,w zamian za... wielkiego kopa w dupę.Przychodzisz do lekarza,zachowujesz się jak gówno bez honoru i godności,to jesteś dokładnie w ten sposób traktowany.Raz,drugi,trzeci... z czasem takie rzeczy wchodzą w krew,a jeszcze jak ktoś jest chamem z natury,to już w ogóle...
Poza tym większość "doktorków" z naszego szpitala,to prostaki z manią wyższości.Niestety,ale tych prawdziwych lekarzy można policzyć na palcach jednej ręki... no może dwóch...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czemu burmistrz Jedwabnego sprzedaje bez przetargu?

Słyszałem że w Łomży jest szkoła rugby... czy ktoś wie gdzie i kiedy majo treningi ?? bardzo potrzebna jes mi ta informacja =] POzdro all

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czemu burmistrz Jedwabnego sprzedaje bez przetargu?

KiLeR chłopczyku... wystarczy popytać w sklepach, a nie mącić w głowach porządnym ludziom. Przeważnie nie jedsteś zadowolony z tematów na forum (chociażby wczoraj), a sam zapodajesz taki badziew... Poszukaj w rybnym:) Pozdro dla Ptysia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czemu burmistrz Jedwabnego sprzedaje bez przetargu?

Najgorsze jest zupełnie coś innego. Ponad dwadzieścia pięć lattemu miałem operację jeszcze w "starym szpitalu". Doktor Antosiuk to był człowiek o którym można by bajki opowiadać. Miły, przejęty pracą i zainteresowany pacjentem (bezinteresownie). Nie wiem czy coś się zmieniło, ale jeśli tak, to bardzo szkoda. Dlaczego ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czemu burmistrz Jedwabnego sprzedaje bez przetargu?

..a ty jak nie masz nic do powiedzenia to sie nie odzywaj..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czemu burmistrz Jedwabnego sprzedaje bez przetargu?

Kolejny pomysł na to jak ściągnąć zaległe alimenty. Niesolidni rodzice mogą trafić na listę dłużników, co uniemożliwi im choćby wzięcie kredytu. Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej ocenia, że dług, jaki mają wobec państwa osoby niepłacące alimentów, sięga 8 mld zł.
Najskuteczniejszym batem na niepłacących alimenty ma być zatrzymywanie prawa jazdy. Jeśli ktoś, kto nie płaci na dzieci, utrudnia prześwietlenie swojego majątku albo nie chce pracować w miejscu, które mu wskazała gmina, ta może zabrać mu prawo jazdy
.

Może to i dobry pomysł, jeżeli ma prawo jazdy to ma pewnie ma i samochód, a jeżeli stać jego na utrzymanie samochodu, to dlaczego nie może płacić alimentów?
Więcej:

http://mojefinanse.interia.pl/news?inf=724924

Pozdrowienia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czemu burmistrz Jedwabnego sprzedaje bez przetargu?

Ptysiu, zastanawiaj się nad tym co piszesz. Takiego papieża nie było, nie ma i nie będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czemu burmistrz Jedwabnego sprzedaje bez przetargu?

Pomysł odbierania praw jazdy, który łamie prawa człowieka. A pognać komorników do roboty, a może dłużników bez względu na majętność i zawód zmusić do prac publicznych. Niech przekładają cegły z pryzmy na pryzmę, niech zamiatają ulice, wycinają krzaki przy drogach, oczyszczają rowy melioracyjne. Wszystko to nieodpłatnie, a zarobione pieniądze przekazywać rodzinom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org