piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rząd a kryzys

silaw kupie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd a kryzys

powinni zamknac Pedofila



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd a kryzys

płastuga dzieki za pozdro :)
Pozdro

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd a kryzys

No nie wiem, ale można zrobić to tak.... Taśma teflonowa jest b. cienka, więc stosujemy taśmę dwustronnie klejącą, jest dość gruba :) i na to potrzebny kawałek teflonowej. A myślę że sprawdzi się nawet ( o ile faktycznie do myszki Ci trzeba) zeskrobanie kleju np. z przylepca.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd a kryzys

czy ktoś może mi polecić dobrego ginekologa w Łomży?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd a kryzys

ale mi chodzi wogóle gdzie można taką teflonową zdobyć :p ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd a kryzys

Nie!, może być napierdolony by dziewczynie zrobił krzywdę !!

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd a kryzys

Malachit a gdzie tą samą taśme teflonową dostać można ??

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd a kryzys

najleprzy policjant z łomżynskiej drogowki odszedl na emeryture szkoda bo byl to facet bez kompleksow ktory nie wyżywal sie na ludziach gadal z sensem . Życze jego następcy aby poszedl w jego slady i byl rownie spoko jak Witek i zeby za 30 20 a moze 10 lat ktos napisal o nim rowniez dobre slowo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd a kryzys

Spiero podałeś błędny numer :). Jak myślicie ?, czy ruski powinien szepnąć "dasfidania" znad okulara celownika optycznego, czy raczej poczęstować z bliska śrutem w twarz ?

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd a kryzys

Heh, mów do mnie "kochaniutki"- tak się składa że ja również tam byłem i widziałem z odległości metra i w zasadzie nie sposó było nie słyszeć wrzasków pana doktora i jego pielęgniareczki.. ale co to ma do rzeczy- chodzi mi o zaistniałą sytuację o oczekuję wypowiedzi właśnie na jej temat.

nowanna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd a kryzys

DROGI MALACHICIE


CO TO JEST PROXY, PISZESZ O TYM, A JA NIE MAM POJECIA, O CZYM MOWISZ
ROZJASNIJ MI W GLOWIE, PROSZE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd a kryzys

no za 8 stówek na rękę po kilkunastu altach pracy też bym się chyba wyżywał :P hihiih a może się mylę?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd a kryzys

i po co to piszesz kogo to obchodzi ?

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd a kryzys

ptysiu WON!

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd a kryzys

ja pytałem gdzie w ŁOMŻY można takie coś kupić a nie w POLSCE ? Czytanie ze zrozumieniem sie kłania

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd a kryzys

Dotacje na enchanty? Od kogo? Jakie raty? Są dye, tattoo? Jak dropy? Dużo Polaków?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd a kryzys

nie najlepiej utrzymywać tę bandę dzieciorobów co to zrobic umieli ale wychować juz nie potrafi!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd a kryzys

Pan Antosiuk ciągle jest bardzo uczynnym i doskonałym lekarzem. Pozdrowienia Panie Andrzeju!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd a kryzys

Jestem jak najbardziej za! dobraniem się do skóry tatusiom, którzy nie płacą, bądź nie mogą wpłacić w terminie zasądzonej kwoty, bo "mają przecież swoje wydatki".
Bardzo dobry pomysł Maćku! :D

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd a kryzys

Mieszkańcy Bielawy, dolnośląskiego miasteczka, nie zgodzili się na zmianę nazwy osiedla XXV-lecia PRL na Jana Pawła II.
Jak myślicie, co jest powodem takiej decyzji mieszkańców Bielawy?
Pewnie przez dobrobyt (ale dla siebie), jaki został stworzony przez władze RP wybierane w demokratyczny sposób od 1989 roku.

http://fakty.interia.pl/wiadomosci/prasa/news?inf=725334

Pozdrowienia.

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd a kryzys

prawdziwi beatelsi to było cos :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd a kryzys

Lepsza nazwa JANA PAWALA II



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd a kryzys

*****, "i po co to piszesz kogo to obchodzi ?" a ty po co pisales te wszystkie posty, zastanowiles sie czy kogos to obchodzi co ty piszesz?

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd a kryzys

Czy ktoś z forumowiczów był juz w nowym pubie bilardowym 9 ?
Jak tak co sadzicie ?
Bo dla mnie jest naprawde bardzo przyjemnie i sa dobre 2 stoły tylko szkoda że 2 :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd a kryzys

kogo to obchodzi faktycznie wydarzenie medialne w pipidówie Łomży ha ha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd a kryzys

No jajca dosłownie, tego jeszcze nie było żeby zmieniać nazwę na jakić pier...y prl, normalnie śmiech na sali

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org