wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Radosne dotowanie niepełnosprawnych na podlasiu

no i jak wspomniał peter powiedz gdzie Twa Kasia mieszka !. Może cierpi na syndrom ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radosne dotowanie niepełnosprawnych na podlasiu

Czy musi być trzeźwy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radosne dotowanie niepełnosprawnych na podlasiu

A spójrzcie na to z drugiej strony.
40 pacjenntów pod drzwiami, co chwilę atakujących "siostrę" dlaczego nie ma jeszcze lekarza. Oni stoją od 7 rano (tylko po co?), więc nerwy im puszczają Nie obchodzi ich, że może musiał biec na Izbę przyjęć, do nagłego przypadku z pogotowia, albo operacja się przedłużyła. Jak mocne nerwy mui mieć pielęgniarka, żeby stać ją było na uprzejmość wobec ludzi niekoniecznie grzecznych. Ta Pani mogła być uprzejma i cierpliwa, ale z perspektywy ciągle atakowanej pielęgniarki na korytarzu jest mało uprzejmy tłum roszczeniowych pacjentów, z których co drugi krzyczy, że ma prawo wejść bez kolejki.
Ja je rozumiem, choć bywają dla nas czasem niemiłe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radosne dotowanie niepełnosprawnych na podlasiu

hmm mysle ze to dobry pomysl z tym koncertem! Fani the beatles moga sobie przypomniec stare dobre czasy a cena wcale nie jest taka wygorowana jezeli to swiatowa kapela!
PS. gratuluje nicku:P:P:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radosne dotowanie niepełnosprawnych na podlasiu

lepsza gorsza ale nie bez przesady żeby większośc ludzi uważała że za komuny było wszystkim lepiej

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org