sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
a co o tym myslicie?

Tak właśnie jest, bo jeśli ze "złych" doświadczeń wyciągnie się mądre wnioski - to jest to zawsze wiedza pozytywna... a życie toczy się nieubłaganie dalej... i to jest właśnie ten cud.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a co o tym myslicie?

-O wyjdź ma luba na balkon
niech pieśń ma darmo nie płynie...
-Ja wyjść na balkon nie mogę
bo mieszkam....w suterynie!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a co o tym myslicie?

na którym osiedlu ta Twoja Kasia mieszka ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a co o tym myslicie?

Siedzę sobię dziś koło południa w moim aucie "na mieście",w miejscu którego nie chcę mi się bliżej precyzować i cóż widzę? Podjeżdża samochód,z którego wysiada w pełni uśmiechnięty,świeżo upieczony,łomżyński pedolfil Bartosz S,w towarzystwie swojego nobliwego,afiszującego się nie gorszym humorem tatusia.Nie wiem,może to ja źle słyszałem,ale zdawało mi się,jakoby ten człowiek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące za udział w międzynarodowej aferze pedofilskiej,a wszystko to poparte było bardzo obciążającymi dowodami w postaci filmów DVD,VHS,poczty elektronicznej i czegoś tam jeszcze...
Jak to jest ,że jak się jest o coś oskarżonym i nie jest się osobą ani znaną ani majętną,to się kibluje w areszcie,nawet jeśli przestępstwo nie było "najwyższych lotów",podczas gdy inni,"równiejsi" wystarczy że sypną pare groszy,by móc na wolności spokojnie biegać,załatwiać i kombinować,jak tu się brzytwy chwycić i nie pójść na dno? Nie stawiam na nikim kreski,nie wydaję też od razu żadnego wyroku,bo nie od tego jestem-to raz,a dwa-nic jeszcze człowiekowi na 100 procent nie udowodniono.Jednakże zarzuty są moim zdaniem na tyle poważne,ciężkie i realistyczne,by przypuszczać iż dla dobra sprawy (a może i łomżyńskich dzieci?) nie powinno się jednak takiej osoby wypuszczać za te trzydzieści marnych srebrników,aż wszystko będzie zupełnie jasne.
Sam już nie wiem co o tym wszystkim myśleć...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a co o tym myslicie?

Abcd sam widzisz !. Ludziki nie rozumieją co piszą !. Może mają kaca, a może byli u psychologa.... a może najnormalniej w świecie są jebnięci !.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org