sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy Polacy giną dla USA?

Minia - czemu sądzisz, że taka kara jest za duża? Przypuszczam, że jeden z drugim dostaliby taki mandat i nauczyliby się przestrzegać przepisów. A jeśli już nie myśleć o pieniądzach, to czy nie ważniejsze jest nasze zdrowie i zdrowie innych ludzi? Życie masz tylko jedno, a pieniądze to rzeczy nabyta.

Po Twojej wypowiedzi wnioskuję, że z przepisami to Ty żyjesz, jak z teściową. Trzeba tępić piratów drogowych.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

mam tu napisac jakies imie to do klanu autoamtycznie zostane przyłaczony podaj swoje :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

Masz ten sam problem co ja
ale ja loguje sie przez to http://s5.bitefight.pl/bite/city.php
i wchodzi jaki masz nik ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

też mi nie chce się logować :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

nie chodzi jakos...

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

ma moze ktos numer do labiryntu?? pilnie potrzebny jest z gory dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

powinien byc taki :602826823

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

Ciekawsza gra by była, gdyby to ludzie zabijali wampmiry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

No comment Ptysiu ... Żal mi Ciebie

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

Widzę, że jesteś bardzo zadufany w sobie i zbyt pewny siebie. Mam wrażenie, że uważasz się za mistrza kierownicy, a podejrzewam, że tak owym nie jesteś, bo murem stoisz za tymi, którzy naginają przepisy, jeżdżą jak idioci, rozbijają się i zabijają. Często nie tylko siebie, ale też i innych. Widać, nie znasz dobrze życia, masz szczęście, że Ciebie taka historia nie spotkała, i nie życzę Ci tego, bo jestem w 100% przekonany, że na pewno zmieniłbyś zdanie o takich piratach drogowych. Więc nie upieraj się tak głupio przy swoim zdaniu, duma i honor to nie wszystko.

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

Stoczek, bo nie nazwałbym tego stokiem w Rybnie jest ok dla początkujących, którzye chcą się dopiero uczyć jeździć na nartach czy desce. Bo dla bardziej wymagających, to nie jest to. No i trochę drogo. 30zł za sprzęt plus 30zł za 3 godziny jazdy, to żadna rewelacja. Ale jak na nasze tereny, może być :) Dużo Warszawiaków i innych :)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

Hehehe VIP_1 nie zgodzę się, ponieważ z tego, co wiem, to właśnie na Sikorskiego u Chrostowskich prostują aluski, bez pomocy Śledziowa czy jakiegokolwiek innego miasta. Pozdro



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

Niewiem jak teraz ale na jesieni to Chrostowscy napewno nieprostowali felg aluminiowych, mogli przyjąć zlecenie ale felgi i tak jechały do Księżyna pod Białymstokiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

na Sikosrkiego od Szosy zambrowskiej z ronda w dol zaraz po prawej stronie, oni robia na 100%



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

Dzięki Maćku za zaproszenie do tematu. Stałem w kolejce po jakieś meble. Oczywiście kupilem zupełnie coś innego. Do kolejki startowałem 2 razy. Chciałem pominąć społeczną listę (takie powstawały, trzeba było o określonych godzinach się meldować i być przy odczytywaniu listy obecności) i kilka osób pominąć. Za pierwszym podejściem za włosy wyciągnęła mnie moja osobista ciocia. Zamiast tzw. wersalki kupiłem wreszcie jakiś półkotapczan (tak to wtedy się nazywało). Czasy radosne bo najczęściej nikt nie miał nic w portfelu (do tego gołe półki), czyli wszyscy mieli po równemu. Ja za pierwszą wypłatę kupiłem sobie super modne buty. Akurat na tyle starczyło. Mimo żałosnych poborów restauracje były pełne gości. Żeby dostac się na dancing trzeba było niejednokrotnie dać napiwek bramkarzowi (wtedy nazywano ich inaczej). Pozdrowienia Maćku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

Rozmarzyłam się czytając Wasze posty. To były czasy, łza nostalgii w oku się kręci. A pamiętacie chińskie piórniki ze zwierzątkami na wierzchu i pachnące gumki do ścierania? A katalogi z Niemiec, które przeglądało się jak komiksy z innego kosmosu? Wiecie, co zrobiło furorę u mnie w klasie /sp1/? Szklane kulki, które ojciec mi przywiózł! Pięknie było! Pozdrawiam!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

o co chodzi tutaj z tym zabiryntem bo nierozumiem:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

Teraz chodzi na http://wiejag.ww.com - nic lepszego nie wyszło (bezpośrednie łącze nie wyrobiło)....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

ja pamietam, jak bylam w 1 lub 2 klasie podstawowki i kolezanka z wakacji przywiozla plecak szkolny/ pierwszy raz na oczy widzialam, bo wszyscy mieli tornistry/ i dwustronny piornik z przyciskami, a ja z nia wtedy siedzialam, wiec jej popularnosc objela moja skromna osobe
albo jak ze stanow dostalam nauszniki, wszyscy mi zazdroscili, a ja sie wstydzilam w nich chodzic
pamietacie lycrowe rajtuzy-spodnie, w ktorych dziewczyny chodzily
ja tez chodzilam, teraz w zyciu bym nie nalozyla
no i zakladowe kolonie byly cool
jako osmiolatka bylam w nrd
pan kierowca zawiozl nas do poznania zukiem/ bylo 5 osob,a w zuku tylko lawki po obu stronach samochodu/, bo tam byla zbiorka dzieci z calej polskii do niemiec pojechalismy juz luksusowym autokarem
pozniej moglam sie pochwalic na lekcji geografii ze widzialam autostrade/pani mi nie za bardzo wierzyla/
to byly czasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

tak o ten klub :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

SaneOne oni tam spotkan nie maja.tylko tam mieszkaja niektorzy.a ich spotkania odbywaja sie w hotelu PKS na łomżycy-na mojej dzielnicy:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

witam
chcialbym oznajmic ze zegnam wszystkich na tym forum i jest to moj ostatni post

wszytskie komentarze zostawcie dla siebie sa one przeciez takie bezcenne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

Sa jeszcze gdzies w Lomzy kamerki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

Autor: makmarc (---.elomza.pl)
że Ty Maciek o tym nie wiesz, bo czytając Twoje posty, zdecydowana większość, jak nie wszystkie, dotyczą motoryzacji i problemów z tym związanych

Jak piszesz jakieś informacje o mnie to najpierw sprawdź to. Na 1495 postów, aż 155 jest na temat motoryzacji. Myślę, że lepiej jest opisywać wypadki i pokazywać zdjęcia z nich, odniosą lepszy skutek niż chamskie krytykowanie. Takich tematów powinno być na forum jeszcze więcej, była by to swego rodzaju prewencja. (lepiej zapobiegać niż leczyć) Można było dalej pisać , ale już Ptysiu zaczął ze mnie drwić.
Był temat autorstwa Tabacco "Prawko" o tym czy można w Łomży załatwić prawo jazdy na lewo. Dlaczego Wy obrońcy praworządności na drogach, nie zwróciliście uwagi autorowi tematu, że w przyszłości może być potencjalnym mordercą, bo niby skąd będzie umiał prowadzić samochód, nie znając przepisów. W dyskusji wzięło udział 14 osób, w tym10 osób sprzeciwiło się jego propozycji, ale nie Wy. Przecież to jest początek tego co się dzieje na drogach.
Autor: makmarc (---.elomza.pl)
Przede wszystkim - szczególna ostrożność, czyli nie tylko obserwowanie drogi na wprost, ale również kierujących pojazdami samochodowymi po bokach, znad przeciwka, obserwowanie zachowania innych kierowców i pieszych
.
Masz podzielną uwagę, że nawet samochody jadące nad Tobą obserwujesz ze szczególną ostrożnością. I słusznie.

Pozrowienia.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

Zeby ptysiu napisał takigo posta... ;-|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

Kubełek no racja.hehehehehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

Dalszy ciąg materiałów wartych obejrzenia znajdujących się w klasztorze Braci Mniejszych Kapucynów.










Jacek, może orientujesz się czy jest jakieś nowsze i aktualniejsze wydanie tego katalogu.

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

witam, mam zamiar posiedzieć trochę przy kompie i stworzyć własną stronkę. mam kilka fajnych fotek, trochę pomysłów i znam nieźle Adobe photoshop, czy Corela. niestety nie znam się na programach do tworzenia stron. jaki program polecicie mi, dodam, że chciałbym zamieścić jakieś rzeczy we flashu, co zainstalować? na początek coś prostego, bo jak załączyłem nową wersję pajączka, to od razu odpadłem, no i raczej coś w trybie pracy graficznej, czyli np wysiwyg, gdyż o programowaniu html nie mam pojęcia. z góry dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

Kubełek specialnie nie napisze :)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

KACpRuCh : Osobiście polecam Macromedia Flash Studio... zawiera program do projektowania w WWW, PHP, flashu i posiadana narzędzia do obróbki zdjec i obrazów.
Pajączek - dobry program do robienia stron razem z kursem html'u (Dobre Bo POLSKIE) hehe
FrontPage - chyba najbardziej rozpowszechniony program do tworzenia stron www. nawet prosty ale zadko do których wejsji jest spolszczenie wiec odradzam osobom nieznającym języka innego niz ojczysty :)
pozdrawiam Kacpruch

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

A ja polecam Notatnik Windows.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

sura hehe zgadzam sie w 100% dla początkujących polecam :D 100% satysfakcji :D banner mozesz zrobic w paint'cie:D pozdrawiam

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

ptys czy ci placa za siedzenie na forum ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

że przepłynac :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

ja tam bym sie nie bawił w jazde samochodem , autokarem , tymbardziej że samolotem szybko tanio , czasem nawet za darmo ;-)

apostata

ks. Tischner:
"Jeszcze nie widziałem nikogo, kto stracił wiarę czytając Marksa, za to widziałem wielu, którzy stracili ją przez kontakt z księżmi"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

makmarc masz rację, a jak przebadają to może wyleczą.
cycq wstyd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

Książek ani katalogów nie mam, ale nie dawno widziałem w Łomży taki krzyż, lecz nie kompletny, po górnej belce został tylko ślad po mocowaniu.


Pozdrowienia.

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Polacy giną dla USA?

Antysemitex wracaj i zabierz ze soba Ptysia

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org