sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
CUDA, CUDA ogłaszają !!!

ten budynek stoi na ul dwornej i jest tam bank teraz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CUDA, CUDA ogłaszają !!!

hmm... a nieco dokładniej? Ale niedaleko skrzyżowania od strony Południa,czy od stromy Nowogrodzkiej? Czy chodzi może o zakład wulkanizacyjny/serwis ogumienia na Sikorskiego? (ten z żółtymi flagami?)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CUDA, CUDA ogłaszają !!!

Aha,już wiem.Wielkie dzięki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CUDA, CUDA ogłaszają !!!

Jechowych to ja czesto spotykam bo na moim osiedlu maja miejsce gdzie odbywaja sie ich spotkania.po takim spotkaniu zawsze zaczepiaja ludzi(raz to ich nawet posluchalem, ale jak nastepnym razem chcieli pogadac to ja im: spierd...alajcie) nie lubie Jechowych ani Żydow.wogole nikogo nie lubie:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CUDA, CUDA ogłaszają !!!

NIUNIEK, pisz o sobie z łaski swojej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CUDA, CUDA ogłaszają !!!

Ptysiu80 dzieki za zdjecie bo pokazałeś budynek o ktory chciałem się zapytać:

- powiedzcie mi co wiecie na temat tego budynku po lewej stronie zdjęcia zamieszczonego przez Ptysia80

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CUDA, CUDA ogłaszają !!!



Witam,naszych kierowcow ciezko jest przekonac do przestrzegania przepisow drogowych,ale naprawde jak logicznie pomyslec,jezeli by kazdy
kierowca przestrzegal przepisy drogowe to nie bylo by wypadkow.


np.przebywalem kilkanascie lat w RFN,tam jest naprawde kultura jazdy, kierowca jest wpuszczany gestem kultury na droge glowną z drogi podporzadkowanej, nie wspomne juz o innych gestach.



waldek27

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CUDA, CUDA ogłaszają !!!

autochton: przeciez na lewym mniej studzienek... ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CUDA, CUDA ogłaszają !!!

Mupphets show Rules. Siedziałem jak wryty oglądając bajeczke w TV. Moja młodośś coś pieknego. a szczegół, że ktos nazywał mnie żaba



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CUDA, CUDA ogłaszają !!!

niestety, szukałem i nic z tych serialowych odcinków nie znalazłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org