piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Sikorskiego, niedaleko skrzyżowania z Woj. Polskiego... po prawej stronie jadąc z kierunku Południa...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Tu macie więcej informacji:

http://www.rybno.pl/

VOTUM DEO IGNOTO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

ładne, ładne.
trzymam kciuki, żeby działało jeszcze lepiej :-)
ale póki co, jest git.

pozdrawiam.
grover

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Największym obciachem było nosić spodnie dzwony i koszule z "latawcami". ( Dla niewtajemniczonych : z dużym kołnierzem ). Każdy szanujący się szpaner miał spodnie "Pyramid" ( straszliwie szerokie w tyłku, a wąziutkie w nogawkach ). Do tego białe buty od Skrzecza i fryzura "na poppersa" .

Laski ubierały się w pierwszym butiku u Rudej: Wielkie plastikowe kolczyki, kolorowe paski, a jakie ciuchy ! O, ja Cię nie przepraszam! Kto by to teraz włożył ?

Elegancka biżuteria była w sklepie u Paziowej - pierścionki z tombaku itp. Tam jednak raczej zakupy robiło towarzystwo "zza znaku ".

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Nie lubię głupców.. lubię siebie! ;-)

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Ptysiu80 budynek na zdjęciu które wkleiłem jest na rogu Polowej ale od strony Al. Legionów.
Ateraz coś na temat banku na Dwornej:



Co to za zabytek?





Pozdrowienia.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Ci świadkowie Jehowa czy jakoś tak mają kościół na skrzyżowaniu Wojska Polskiego i Partyzantów... niedaleko mojego domu...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

No oke. Jak mial i rozpowszechnial to jest na to odpowiedni paragraf. Taki proceder musi sie zakonczyc i dodatkowo pociagnac za soba odpowiednie sankcje karne. Nie mysle natomiast ze ludzkie pierdzenie po miescie, tudziez forum zmieni zaistnialy fakt naprowadzajac delikwenta na "sciezke porzadnych" lub odprowadzajac od tego czynu przyszlych "rozbojnikow"
Dlatego wlasnie nie lubie bezsensownych plotek! Jezeli zechce dodatkowo sprobowac w realu to bym mu lapy poobcinal i do pierdla z gejami! Takie moje zdanie i dodatkowo jestem za kara smierci :))
pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"



halina:U kobiety nie są ważne nogi, tylko serce które bije miedzy nimi.



Trzeba się jeszcze raz narodzić, żeby wszystkim dogodzić.


Jeszcze się taki nienarodzi,żeby wszystkim dogodził.


waldek27

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

MOWIA, ZE TO KOMUNISTYCZNE SWIETO- I CO Z TEGO
MOWIA, ZE KOBIETE TRZEBA CZCIC CO DZIEN, WIEC TEN DZIEN JEST NIEPOTRZEBNY-ALE KTO TO ROBI
JA LUBIE DZIEN KOBIET
I CHCE DOSTAC KWIATY

A POZA TYM, TO TEZ DZIEN KULTURY OSOBISTEJ PANOW, BO NAJBARDZIEJ CHAMSCY FACECI TEGO DNIA POTRAFIA PRZEPUSCIC W DRZWIACH
LEPIEJ JEDEN DZIEN W ROKU NIZ WCALE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

hehe sobie idę i co widzę, że nic nie kminię, nie kminię, że ktoś zabrania być śmiesznym jeśli tego chce, bo wiem, że nędzny jest ten co nie śmieje się..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Dzień kobiet jest obchodzony 08.03 każdego roku ( ósmy marca )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Nie chyba, ale na pewno. Klasztor i Kościół Braci Mniejszych Kapucynów.

Trochę historii klasztoru, może kogoś zainteresuje, a kogo nie niech to zignoruje:








Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Kiedys byłem sympatykiem tej druzyny.
Było to dawno temu. Jaga grała w jednej klasie rozgrywek z Olimpią Zambrów. Wtedy zbudowano drużynę, która z okręgówki awansowała po kilku sezonach do pierwszej ligi. Wokół drużyny zbudowano wówczas wspaniały klimat. Na ostatni mecz w drugiej lidze, gdy przewaga gwarantowała pierwszy historyczny awans do ekstraklasy przyszedł na stadion Gwardii nadkomplet - około 40 tysiecy ludzi. Na mecze drugoligowe wyjeżdzało z Łomzy kilka specjalnych autobusów i "osinobusów" z firm budowlanych. W tamtych czasach w zwyczaju białostockim i łomżyńskim zresztą było wybieranie się na mecz z całą rodzinką, babcia, ciocia, wnusio w wózeczku, kawaler pod wąsem i panna na wydaniu. A i księdza w kolorace na trybunach nietrudno było spotkać. Cześć interesował mecz, część tych kibiców była bardziej zainteresowana wiktuałami i zawartością flaszyk przyniesionych w koszykach. Panował nastrój pikniku czy może festynu ludowego, w centrum którego było dziesięciu facetów w żółto czerwonych strojach i szpakowaty Sowiński w stroju bramkarza. Zdarzało mu się, jak przeciwnik nie dawał mu zajęcia, że papierosa sobie zapalił w czasie meczu. Próby okazania agresji przez niewyżytych młodzieńców pacyfikowane były w zarodku, przez starszych z ich rodzin, aby milicja nie musiała interweniowac.
Ale niestety ten klimat bezpowrotnie umarł po pierwszym sezonie Jagielloni w II lidze. Kibice białostoccy przeszli szlif na stadionach na południu Polski. Często ich wyjazdy kończyły się bójkami z ciężkimi uszkodzeniami ciała i co gorsza śmiercią przypadkowych ludzi- tak jak po meczu z Koroną w Kielcach. Bandyci objęli trybuny w posiadanie. Bardzo szybko zniknęli z trybun dziadziusiowie z wnusiami i ciocie z babciami. Im na boisku było nudniej, tym bardziej jagowi kibice szukali rozrywek na trybunach. Najłatwiej było im wyżyć się na ludziach, którzy nie przyszli w zorganizowanej grupie z ogolonymi łbami. Przestałem przyjeżdzać na mecze. Niestety oni przyjechali do nas. Rozgonili kibiców. Rozgonili policję. Przestałem chodzić na mecze. I zrozumiałem, że jedyny sposób, aby nie utożsamiać się z bandą łobuzów, która na piedestał stawia Jagę, nie moge podzielać ich stosunku do klubu. Poniewaz nie akceptuję bandytyzmu kibiców, nie trawię barbarzyństwa, menelstwa i agresjii kiboli jagi nie mogę też innych uczuć żywić do ich bożyszcza. Jaga kojarzy sie z bandytyzmem jej kibiców.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

dla mnie Dzien Kobiet byl komunistycznym swietem.no ale zmienilem zdanie dlatego, ze chce wlasnie w ten dzien zabrac gdzies taka jedna fajna dziewczyne o imieniu Kasia:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

no fajnie tylko tutaj ciężko znaleźć ludzi z podlasia, chyba fora pomyliłeś ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Już robie listę kobiet z bliskiego otoczenia do obdarowania...

Tak zmieniając trochę temat:

::: Chciałbym podyskutować na temat kwiaciarni :::

1. Czy w dzień kobiet kupujecie tylko kwiaty?
2. Jeżeli tak, to napiszcie, w jakiej kwiaciarni. Być może ktoś zna jakieś fajne promocje w kwiaciarniach np. na wiązanki
3. Czy zwracacie uwagę na wygląd przystrojenia kwiatów?

odp. 1 Ja w większości kwiaty. Czasem prezent jubilerski.
odp. 2 Jeśli chodzi o kwiaciarnie to Śniadeckiego, Os. Południe i Marzenie (tylko dla tego że jest otwarta później niż inne) Chociaż ceny w tym dniu wydają mi się zdecydowanie WYŻSZE.
odp. 3 Wygląd bukietu jest dla mnie ważny. Nie w każdej kwiaciarni potrafią komponować pod kolor i wygląd... aż dziwne dlaczego?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

ptysiu91 jestes geniuszem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

no i oczywiscie podziekowania dla hooltay'a

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

galeria cały czas się rozwija, jeżeli ktoś miałby namiary, bądź też posiadał w swoich zasobach jakieś fotki to zapraszamy do współpracy www.ksebki.9g.pl/galeria

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Witam.
Od pewnego czasu, ktoś rozsyła w sieci Era następującego SMS'a:

"Era Omnix: Wygrala Pan/Pani kino domowe wartości 1500zł. W celu potwierdzenia, wyslij SMS'a z kodem 602273096 pod bezpłatny numer 1120. Gratulujemy. Era Omnix."

Muka polega na tym, że wysłanie takiego SMS'a jest równoznacznie z doładowaniem kwotą 20 zł numeru, który w otrzymanym przez nas SMSie był niby kodem potwierdzenia :-) No i jesteście 20 złotych w plecy. Jeśli już padliście ofiarą tego typu wyłudzenia, zgłoście to jak najszybciej operatorowi pod bezpłatnym numerem 602900, następnie udajcie się na policję. Po otrzymaniu potwierdzenia z policji, że zgłaszaliście tego typu zdarzenie, wystarczy napisać reklamację do Ery z dołączoną kserokopią tego potwierdzenia. 20 złotych zostanie Wam zwrócone na 100%.

Sprawa jest coraz głośniejsza, bo w naszej okolicy przekręcili w ten sposób prawdopodobnie kilkadziesiąt osób, które mają telefon w Erze. Pisali o tym w Gazecie Współczesnej, na pierwszej stronie...

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"


Juz to dziala od jakiegos czasu,trzeba byc naiwnym i glupim na wysylanie odpowiedzi.

waldek27

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"


Ludzie nie gryźcie się. Szkoda zębów.


waldek27

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Też takiego sms-a dostałem z kinem domowym i załuje, ze skasowałem bo w bajkę nie uwierzyłem i myślałem o przekręcie na 1-3 zł ale nie ze 20 i swoja drogą skąd mają numery, czy są to losowe, czy w to wmieszany jest ktos z byłych lub teraźnejszych pracowników ery?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna zosta�a z \"r�k� w nocniku\"



Witam,moim zdaniem kobiety powinny być szanowane przez nas caly rok, nie wazne jest czy to jest swieto komunistyczne ale szacunek dla niewiast.


bella: odemnie otrzymujesz pek rozy jeszcze przed swietem kobiet.


kobieta bez mężczyzny jest jak ryba bez wody.


waldek27

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"


"Jak bys chcial wiedzie to paradise wlasnie schodzi na psy laguje itd, ja wszystkim nowym graczom albo tym co chca zaczac przygode z ta gra polecam polski serwer.

http://existence.oz.pl/" ----ja tam sobie siedze:) nawet czesto ostatnio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

a w tym roku 10-lecie kosy z jaga :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

a chcecie fotke starej tablicy o numerach bodajze te pierwsze pomyle napewno LML 5333 te cyfry sa dobre ale nieiwem jak początek :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Nie lubimy. Ale nigdy mnie nie odwiedzili. Jeszcze.

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

mnie to się wydaje, że niepotrzebnie w lewo ci kierowcy skrencają. No i stąd te okropne błędy ortograficzne Ja po 64 latach spendzonych w prawidłowym ustroju (NRD), jakoś sobie radzę !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Co robią nie tak? Pytanie bardzo trafione no i chyba bardzo proste:

- wyprzedają tam, gdzie nie powinni
- przekraczają prędkość
- wymuszają pierwszeństwo
- nie sygnalizują zmian kierunków jazdy
- ścinają łuk po wyprzedzaniu tuż przed maską
- jeżdżą jak chamy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

maciek Marty nie przekonasz - ja już próbowałem przy okazji innego "psiego" wątku - jak widać bez rezultatu.
Poniżej fragmencik artykułu http://www.lsm.lomza.pl/patrol.htm:
Pamiętajmy, że:
- zarażone robakami zwierzęta wydalają do środowiska olbrzymie ilości jaj glist,
- zwierzęta powinny się znajdować pod kontrolą lekarzy weterynarii,
- miejsca zabaw dzieci powinny być chronione przed odchodami zwierząt,
- właściciele psów mają obowiązek usuwania ich odchodów z terenów osiedli,
- w miejscach publicznych psa należy prowadzić na smyczy i w kagańcu.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"



Jeszce raz powtarzam,przstrzeganie przepisów drogowych???


Niewidzialny samochód nadjechał z nikąd, uderzył w mój i zniknął.


Nie jestem pewna, czyja to wina, ale podejrzanych jest wielu.


waldek27

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Na serwisach z torrentami jest kilka filmów z muppetami (nawet do rymu), ale pewnie po angielsku. Tych nadawanych w Telewizji Polskiej raczej się nie znajdzie. Może były wydawane na kasetach?
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

ale pisało że darmowy sms :)

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

A myślałem, że kiedyś zaczniesz myśleć...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

najgorsze ,że w większości mają nasrane pod dekiel . I to powoduje ,że uwazają sie za super kierowców. To jedna połowa. Natomiast druga kupiła sobie złomy za 5 euro i szaleje po mieście i drogach powiatu ,a tak naprawde to nigdy nie powinna zasiadać za kierownica.. Batmany i Batmanki z okolicznych wsi w ten sposób się dowartościowują. Efekt rozbite wozy , połamane ręce i nogi i odrapane mordy no od czasu do czasu ekspresowy odlot do wieczności.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

powiem inaczej buraki nie pomoże wam marka Audi , Volkswagen ,Mercedes itp bo słoma i tak i tak ja nie z butów to z rury wydechowej wam wyłazi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

W samej Łomży, bliższych i dalszych jej okolicach, jest jest trochę budowli szczególnie sakralnych i tego co się w nich znajduje, wartego upowszechnienia większemu ogólowi Polaków. 8O lat temu jeden z arcitektów powiedział, że dawni budowniczoiew doskonali wybrali miejscana świątynie, ale już projektanci ulicy zawalili całą sprawę. (artykuł poniżej) i dlatego myślę, że czy ktoś czyta lub nie warto ciągnąć ten temat. Dlatego też wkleję trochę zdjęć z tego co znajduje się w Klasztorze Braci Mniejszych Kapucynów.



















Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Boże czy to ważne czy Jaga czy Łks ?? Wszyscy jestescie kibicami i macie wspolny cel!! Aby pomóc swej drużynie zwyciężyc!! Nie marnujcie czasu na jakies bezsnsowne wojny miedzy klubami tylko róbcie co do was należy!! :) ŁKS w 2 lidze jest :D:D Pozdrawiam

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

drodzy koledzy i kolezanki:Pjak mi sie uda z kolezanka Kasia(ktora bardzo lubie)to ona wtedy bedzie miala dzien w dzien takie swieto kobiet.ja sie juz o to postaram.tylko koledzy i kolezanki trzymajcie kciuki za mnie-to taka prosba:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Jacek, bardzo dziękuję za rady i pomoc.

Pozdrowienia.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

powiedz ku***rwo czemu nie nawidze cie?(...)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

A moim zdaniem kobiety nie zasługują na żadne wyróżnienia i swoje święta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

W Toruniu znaleziono pierwszego w Polsce łabędzia, zarażonego ptasią grypą. U ptaka, na którego natrafiono dwa dni temu w centrum miasta nad Wisłą, potwierdzono obecność wirusa H5.
Nie ma pewności, czy jest to odmiana wirusa N1 groźna dla ludzi. Gdyby potwierdziła się najgorsza wersja, byłby to pierwszy w Europie przypadek chorego ptaka, znalezionego w centrum miasta
.

Ptasia grypa omijała Polskę, ale zatrzymała się i u nas. Czy sprawdzą się zapowiedzi , że Polska jest dobrze przygotowana na spotkanie z wirusem ptasiej grypy?
Dlaczego akurat w Toruniu? Może to znak od Boga dla Ojca Rydzyka.

http://wiadomosci.onet.pl/1272780,11,item.html

Pozdrowienia.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

http://s7.bitefight.pl/bite/city.php hehe fajna gra

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Parę dni temu z drzew na rondzie w centrum miasta usunięto ptasie gniazda! Popieram takie kroki zapobiegawcze! Uważam, że władze miasta powinny stanowczo, pod groźbą kary pieniężnej, karać osoby dokarmiające dzikie ptactwo na terenie miasta, które może być zagrożeniem dla życia i zdrowia mieszkańców Łomży. W wielu okolicznych blokach mieszkają ludzie, którzy z uporem maniaka codziennie dokarmiają (wysypując całe reklamówki skruszonego chleba) na chodniki i ulice, a dzikie ptactwo siedzi na parapetach, dachach zostawiając wszedzie ekskrementy! Droga "ptasiej grypy " z parapetu do mieszkania jest niewielka! Myśle, że tą sprawą powinna zająć się Straż Miejska. Sprawa jest poważna!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Wg rządu kraj nasz, czyli Ojczyzna nasza jest przygotowana do walki z ptasią grypą. Tak jak w 1939 r. "Czujni, zwarci gotowi", co było dalej wiadomo. A p. J. tak się nadaje na ministra rolnictwa i czego tam jeszcze, jak pies do orania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Tylko z góry ostrzegam, że możesz mieć problemy z przejechaniem przez tunel, jeśli Twój samochód ma instalację gazową... Wtedy i tylko wtedy lepiej jest płynąć promem.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Ptasia grypa może być groźna dla ludzi, pod warunkiem, że wirus się odpowiednio zmutuje. Czytałem, że prawdopodobiństwo takiej mutacji w ciągu kilku najbliższych lat wynosi jak 1:20000. Póki co biznes robią firmy farmaceutyczne podnosząc ceny szczeponek przeciw grypie, całkowicie nieskutecznych w przypadku tej ptasiej, i oczywiście prasa, za cenę zbiorowej histerii. Ta histeria może być znacznie groźniejsza. Opanujcie się pismaki, bo wasze krótkowzroczne działanie przynosi wiele szkody.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

kazik-hahaha, coz za dowcip

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

PTYSIA Grypa w Łomży! Co robić? Ignorować Ptysia, nie czytać jego wypowiedzi, zablokować mu konto na 4lomza.pl!!! Kto jest za?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

mi ptys nie przeszkadza, a jesli kogos mialabym usunac z forum to raczej ciebie,ANTY-Ptysiu
nawet nie masz odwagi, zeby pisac pod swoim nickiem
wstyd
ja nawet nie mam nic do waldka27, chociaz sie dziwie, ze...mh...
nie wypowiada sie , ze tak powiem, standardowo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

jednak ktos lubi tu ptysie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

A może masz to w mp3 ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Napisz jeszcze temat , jak sie ubrać , to już wogóle fajny będziesz.Że nie umiesz z kobietami gadać to lecisz odrazu na forum :>

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Pamiętam, że ten krzyż miał dwa poziome ramiona, czyli był karawaką. A z opowieści rodziców przypominam sobie, że na moje pytanie co to jest, odpowiadali, że to krzyż który chroni przed zarazą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Ostatnia część zdjęć z Klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów





















Krzyż ten o którym pisałem znajduje się na ulicy Zdrojowej około 200 do 300 metrów jadąc od Sikorskiego w stronę Starej Łomży po lewej stronie.

Pozdrowienia

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"


W 1925 r. "Wioślarz Polski" poinformował, że Łomżyńskie Towarzystwo Wioślarskie w latach 1920 - 1923 zdobyło 1 nagrodę I stopnia w kategorii III. Znaczyło to, że wioślarze łomżyńscy zdobyli podczas biegów mistrzowskich w Regatach Związkowych medalową pozycję. W 1933 r. "Sport Wodny" sklasyfikował Łomżyńskie Towarzystwo Wioślarskie na 24 pozycji w kraju wśród klubów biorących udział w sportowej rywalizacji wioślarskiej. Oceniono 42 kluby. W 1934 r. wioślarze łomżyńscy w tej klasyfikacji zdobyli 40 - 41 miejsce razem z Klubem Sportowym ZUK z Warszawy. Także, tylko 1 pkt. w rankingu tego roku zdobyły 3 inne kluby. W tym roku oceniono 41 klubów. W następnych latach, aż do wybuchu II wojny światowej łomżyńskich wioślarzy nie sklasyfikowano w ogólnopolskim współzawodnictwie sportowym klubów wioślarskich.

Studia Łomżyńskie nr VII
Wydawnictwo Łomżyńskiego Towarzystwa Naukowego

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

To jest ich robota.

Czy ktokolwiek czytał artykuł na Onecie?

Czy ktokolwiek, gdziekolwiek wspomina, że człowiek może zarazić się tylko wdychając zarażone powietrze przez długi czas (właściciele kurników) lub jedząc surowe mięso?

Mutacja... Może niech ten wirus najpierw się zmutuje?

Czemu nikt nie zakłada że HIV zmutuje się tak, że zacznie uzdrawiać ludzi?

Paranoja i naród w panice.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Wielce Szanowny Panie Prezydencie.

Uprzejmie proszę o zwolnienie mnie z zaszczytnego obowiązku pełnienia służby wojskowej ze względu na trudną sytuację rodzinną, w jakiej się znalazłem.A mianowicie: Mam 24 lata i ożeniłem się z wdową w wieku 44 lat.Moja żona ma córkę w wieku 25 lat.Tak się złozyło,że mój ojciec ożenił się z córką mojej żony.Tym samym,mój ojciec stał się moim zięciem, gdyż poslubił moją córkę. W związku z tym jest ona jednocześnie moją córką i macochą. Mojej żonie i mnie urodził się w styczniu syn.To dziecko jest bratem zony mojego ojca,czyli jego szwagrem. Jednocześnie, będąc bratem mojej macochy jest moim wujkiem. Czyli mój syn jest moim wujkiem. Żona mojego ojca, czyli moja córka powiła na Wielkanoc chłopczyka, który jest jednocześnie moim bratem, gdyż jest synem mojego ojca, i wnukiem, ponieważ jest synem córki mojej żony. Jestem więc bratem mojego wnuka, a będąc mężem teściowej ojca tego dziecka, pełnię jakby funkcję ojca mojego ojca, pozostając bratem jesgo syna. Jestem wobec tego własnym dziadkiem. Dlatego też prosze uprzejmie Pana Prezydenta o zwolnienie mnie ze słuzby wojskowej, gdyż o ile mi wiadomo - prawo nie zezwala powoływać do wojska jednocześnie dziadka, ojca i syna z jednej rodziny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Przez wzgląd na gołębie i inne pierzaste..? :)

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Wybacz, Maćku, ale ostatnio jestem tutaj jeno "z doskoku", bo wery bizi ze mnie łumen...:(
Jednak w wolnej chwili obiecuję zapoznać się z tematem :)

Pozdrowienia serdeczne

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

też... ale taki widok tj. sajan z mandoliną i w sombrero na głowie na pewno zmiękczy niejedno serce, że nie wspomnę już o Kasinym :)

Pozdrawiam

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Siłę czerpie się m.in. z przychylnych nam ludzi czyt. przyjaciół, którzy zawsze stoją obok, co by się nie działo...:)

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

w temacie postu prezes38 zapytał "lubicie Jagę????" i moja odpowiedź brzmi... NIE!!. It is clear ?!! dr. Conway ?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Zgadza sie Malachit :-)) wiesz może gdzie zdobyć taką taśme ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

chodzi o przetłumaczenie dowodu rejestracyjnego samochodu sprowadzonego z Francji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

A Łomżyńska prokuratura tak urowała zeby mu na 3 miesiace przedluzyc areszt i co. Posmarowali gdzie trzeba wszyscy przycichli sie skonczylo. Moze cale szczescie w tym ze to nie nasi beda w tej sprawie oskarżac bo czuje ze by mu odrazu umorzyli, tak jak wszystkie wieksze przekrety ktore w ostatnich latach sie w lomzy dzialy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Bardzo dokładnie znasz fakty jak na osobę, która tak tylko się zadarzyło, że tam była. Służby zdrowia nie zmylisz, oj nie kochaniutka. Po charakterze pisma poznajemy, że to Ty byłaś tą niefartowną pacjentką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Oleszczuk

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

otóż to

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zuzanna została z "ręką w nocniku"

Nie mów, że muszę czekać na Twoje zaproszenie... A po za tym: jak można szukać czegoś, czego nie ma... Tasma teflonowa z KLEJEM :)))))))))))) ...Osłabiłeś mnie... A tak w ogóle to też Cię lubię!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org