sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kazimierz Marcinkiewicz - życie prywatne Wiele osób zastanawia się, jaki jest K

Kaczke na obiad :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazimierz Marcinkiewicz - życie prywatne Wiele osób zastanawia się, jaki jest K

Ciekawe od kiedy to jurysdykcje MBS sięgają do gminy Zambrów i jeszcze do tego może on zająć się wymianą torów aż do Białego. Poszedł facet ostro już nawet w Białym zbiera sobie głosy. Muszę przyznać gość z fantazją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazimierz Marcinkiewicz - życie prywatne Wiele osób zastanawia się, jaki jest K

słusznie Czerwony Bór to gmina Zambrów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazimierz Marcinkiewicz - życie prywatne Wiele osób zastanawia się, jaki jest K

"Dla wszystkich sensownych opinii ukłon może się zastanowie nad niektórymi aspektami tematu, który rzuciłem na forum."
pamietaj ze nie wedlug wszystkich one sa sensowne, szanujac czyjes zdanie szanujesz ludzi, gdy tego nie robisz jest zupelnie inaczej

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazimierz Marcinkiewicz - życie prywatne Wiele osób zastanawia się, jaki jest K

A co ja jestem matka Teresa mi nikt niepomogl nigdy ja niezamierzam tez a wole zeby kasa szla na konkretny cel a nie jakies osrodki dla zacpanych frajerow A ty SxxxK jak libisz wciagac to mozesz mi pociagnac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazimierz Marcinkiewicz - życie prywatne Wiele osób zastanawia się, jaki jest K



Idę na księdza , tak jak mój ojciec.


waldek27

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazimierz Marcinkiewicz - życie prywatne Wiele osób zastanawia się, jaki jest K

Ale ktos ma łeb jak to wymyslilsuper tekst :)

VOTUM DEO IGNOTO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazimierz Marcinkiewicz - życie prywatne Wiele osób zastanawia się, jaki jest K

Gruźlica - globalna liczba chorych stale rośnie...
Gruźlica to największy zabójca wśród chorób uleczalnych. Liczba zakażonych jet bardzo duża: sięga jednej trzeciej ludności świata, czyli ok. 2 miliardów. Rocznie odnotowuje się na świecie około 8 milionów zachorowań, a ok. 3 miliony chorych umiera.

Gruźlica, będąca przyczyną śmierci trzech milionów ludzi rocznie, świetnie się rozwija tam, gdzie panuje przeludnienie i ubóstwo, szczególnie gdy brak należytych warunków sanitarnych.

Szczepionki DNA w walce z gruźlicą...
Najnowsza metoda walki z gruźlicą polega na zastosowaniu tzw. szczepionek DNA. Kilkakrotne podanie szczepionki DNA pozwoliło całkowicie wyeliminować bakterie M. tuberculosis z organizmów niektórych myszy chorych na gruźlicę
.

http://www.choroby.lekarka.pl/beauty-39.html&blogid=1
http://www.euro-net.pl/~adamczak/ekologia/gruzlica.htm


Pozdrowienia.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazimierz Marcinkiewicz - życie prywatne Wiele osób zastanawia się, jaki je

przeciez napisalam po co masz dac te pieniadze-po to, zeby nikomu nie zrobili krzywdy,nie wiadomo, czy kiedys ja albo ty nie spotkamy na swej drodze jakiegos na glodzie, czy wtedy tez ci bedzie zal pieniedzy
chodzi o to by odwyk byl rygorystyczny- by wychodzili ludzie wyleczeni i nie mieli mozliwosci ucieczki/lepiej raz a dobrze wtedy bedzie oszczedniej/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazimierz Marcinkiewicz - życie prywatne Wiele osób zastanawia się, jaki jest K

Tico
o zalewie to sie mówiło już za Gierka, w czasach gdy o rachunku ekonomicznym nikt nie myślał. Nieststy jesteś w bardzo dużym błędzie co do kosztów zrobienia zalewu. Trochę pomyliłeś tereny zalewowe i teren pod zalew. Popatrz na Siemanówkę, było tanio, szybko i gówniano ( dosłownie) bo śmierdzi i zatruwa Narew.

A co do zarządu Łomży to wydaje mi się, że przesadzasz. Jeżeli ostatnie 4 lata to marazm to co masz do powiedzenia o poczynaniach poprzednich kadencji.
Dla mnie też sprawa stadionu nie jest tak oczywista jak dla Ciebie. Zresztą zarząd jest władzą wykonawczą w stosunku do rady miasta. Przy takich przepychankach jakie toczą się w radzie to osiągnięcia zarządu są mistrzostwem świata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazimierz Marcinkiewicz - życie prywatne Wiele osób zastanawia się, jaki jest K

...amen...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kazimierz Marcinkiewicz - życie prywatne Wiele osób zastanawia się, jaki jest K

hihi ja cały ten płyn zwymiotowałem :D:D:D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org