sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pan Jan Bajno powiedział...

Nie mam waszych problemów. Nie mam TV Łomża więc nie oglądam. Pozdrawiam i życzę wytrwałości bo albo on albo WY ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Jan Bajno powiedział...

Wierzący: twierdzisz, że " co z księgami świętymi innych wyznań? Czy są wiarygodne , czy nie? – nie, nie są wiarygodne. " Ta pewnść mnie zadziwia- bo "oni" twierdzą całkiem odwrotnie. A może wszystkie te księgi są tak samo wiarygodnie-niewiarygodne? Twoja pewność w tych sprawach nie jest poparta żadnymi dowodami- bo dowody świadczą o czymś zupełnie innym.
Biblię nie "interpretowali" -jak twierdzisz- tylko właśnie PRZERABIALI JAK CHCIELI i jest na to setki dowodów i opracowań naukowych, wykopalisk i analiz lingwistycznych. Gdzie wobec tego jest ten PIERWSZY oryginał? NIE MA TAKIEGO!
Twoje przekonania są powtarzaniem "gotowców myślowych", które przyjmujesz bezkrytycznie i nie szukasz innego wyjasnienia, ale to Twoja sprawa bo jesteś przecież - jak sam twierdzisz- szczęśliwym fanatykiem. Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Jan Bajno powiedział...

Temat nie jest nowy. Juz od kilku lat spotykam się z artykułami na temat tej choroby. Nie potrafięw tej chwili przytoczyć dokładnych statystyk, ale wynikało z nich, że w skali światowej na gruźlicę umiera więcej ludzi niż na AIDS.

Polacy są narażeni na zakażenie gruźlicą bardziej niż mieszkańcy Europy Zachodniej, gdyż do naszego kraju przyjeżdża wielu chorych mieszkańców krajów byłego Związku Radzieckiego czy Rumunii, a jednocześnie dotarła do nas zachodnia moda na antybiotyki. Nasze organizmy zostały osłabione w nie mniejszym stopniu niż organizmy Francuzów czy Brytyjczyków
Tygodnik "Wprost", Nr 927 (03 września 2000) "Powrót mordercy", Dorota Romanowska


http://polityka.home.pl/?a=1274&d=36/Wojna_swiatow__H5N1.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan Jan Bajno powiedział...

narkomani to ludzie ktorych mozna nazwac glupimi, nieodpowiedzialnymi czy nawet niebezpiecznymi, ale nie zasluguja na miano smiecia
trzeba im pomagac, moim zdaniem wysylac na przymusowe odwyki, ktore sa przeprowadzane bardzo rygorystycznie
oczywiscie to bedzie kosztowac panstwo, ale to znikomy koszt, biorac pod uwage, ze narkoman pod wplywem glodu moze kogos; zabic, zgwalcic, pobic, okrasc czy tez komus sprzedac narkotyk i tym kims moze byc ktos mi albo wam bliski
jesli jakas bliska ci osoba marcelus2000 /siostra, brat/ zaczelaby brac, to nazwalbys ja smieciem-nie sadze, ale na pewno chcialbys pomoc, nawet mimo woli tej osoby
jednak z narkomanami nie mozna sie cackac
tak samo z alkoholikami
wszystkich powinno sie wyslac na przymusowy odwyk, zeby nie szkodzili spoleczenstwu i swoim rodzinom

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org