sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
humanitarni żydzi

Czy wnioski, które formułujesz wyprowadzasz z obserwcji Forum 4Łomża, czy też może są one natury ogólnej?

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: humanitarni żydzi

Zamierzałem....
...ale mimo wszystko wolę pomagać ludziom...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: humanitarni żydzi

No dobra - doznałem olśnienia :)
Jesteście świadkami Jehowy. I o ile jest to normalne i zwyczajne, o tyle z tą "materializacją" Ducha Świetego to przesadzacie. Obnaża to wiarę z misterium. jeżeli na świecie byliby ludzie mówiący językami, jeżeli Biblia okazałaby się "skuteczna" (Wierzący), to wiara traci sens. Wiara to nie CocaCola i nie można jej zważyć, zmierzyć, a tym bardziej zobaczyć.
Są ludzie dobrzy - i ci będą zbawieni.
Są także ludzie źli - ci niestety, nie będą.
Nie ma to żadnego związku z materialnym wymiarem wiary (z Biblią, językami). Dobrzy ateiści pójdą do nieba, a źli katolicy gdzie indziej. I tyle.
Bolesne (dla mnie) jest jeno to, że im ktoś bardziej do kościółka chodzi, im więcej uczestniczy w różnych Arkach (czy jak im tam), tym bardziej czuje się usprawiedliwiony w czynieniu zła. Samo to, że organizujecie jakąś wspólnotę pod najmniejszym nawet autorytetem Jezusa, jest pychą - niczym więcej. Nikt Was do tego nie upoważnił i mieszacie wiarę z marketingiem. A to już bardzo niedobrze. Wiara jest cicha.

PS. Moncik - przyznając się do tych "języków" stawiasz się w trochę takim dziwnym świetle. to jakbym ja przyznał się do przechodzenia przez ściany.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: humanitarni żydzi

Po pierwsze studiować będą za swoje pieniądze. Nikt nie będzie ich utrzymywać więc nie możesz teraz wylecieć z tekstem o tym, że studenci są utrzymywani z twoich podatków. Jeśli się nie orientujesz to istnieją różne programy wymiany studentów w europie i nie tylko. Więc się nie masz co martwić.
A poza tym studenci z pwsip mają możliwość studiowania w Niemczech oraz Anglii. Ciekawe czy oni będą mogli czuć się bezpiecznie w innym kraju. Przecież są tacy inni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: humanitarni żydzi

Nawiązując do wymiany studentów na terenie Unii to są dofinansowania z budżetu oraz duża część kosztów jaką student np. polski poniesie podczas kształcenia są umażane. zresztą polecam odpowiednia literaturę dotyczącą różnych programów np Sokrates i innych. tam znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące cie pytania.




Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: humanitarni żydzi

dyrektorka i tak go wyrzuca, już wysłała pismo do domu. (i bardzo dobrze!)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: humanitarni żydzi

Ptysiu91. Skończ szkołę (ale więcej się przykładaj niż w gimnazjum) i przestań na razie pisać, a zacznij więcej czytać. Wtedy powiemy, że tak było ale nie będzie.

Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: humanitarni żydzi

A za jaki naród w Iraku Polacy umierają?
Cała ta wojna była wymierzona w arabską partyzantkę (w tym wypadku zwaną terrorystami), walczącą z Izraelem i wszystkim co żydowskie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: humanitarni żydzi

oczywiście,że tak...ale jego starzy to muszą mieć tupet żeby grozić procesem,zamiast pokornie zakończyć sprawę

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: humanitarni żydzi

Na łamach serwisu Motoryzacja śledzimy ekspansję fotoradarów. Obecnie w te urządzenia wyposażona jest nie tyko policja, ale również straż miejska. Więcej, zdarza się, że urządzenie to kupuje firma prywatna, która dzieli się zyskami z samorządem.

Po prostu burmistrz wynajmował prywatną firmę z fotoradarem i przekazywał im dane osobowe złapanych kierowców celem wystawienia mandatu, co jest niezgodne z prawem, ale dla osiągnięcia zysku można legalnie łamać prawo .
Samorządy chcą sprywatyzować usługi publiczne, na które płacimy podatki.
Po co więc te podatki?

http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=720849

Pozdrowienia

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: humanitarni żydzi

Obydwoje (i Moncik i Wierzący) prezentujecie bluźnierczy (moim zdaniem) sposób podejścia do wiary.
Otóż obydwoje zaprzeczacie, że "po czynach ich poznacie" i że jeno dobrzy ludzie zostaną zbawieni. Wierzący imputuje także Jezusowi pewien rodzaj subiektywizmu, klasowości (jedni lepsi od innych), gdy tymczasem Jezus był socjalistą, o ile nie komunistą (tak wynika ze wsząd). Dla Niego jesteśmy równi, no może właśnie Ci małej wiary są "równiejsi", czyli odwrotnie niż byście chcieli (Wierzący i Moncik).
Podsumowując: przeczytajcie post Pani Ryskago (powyżej) i pomyślcie o przykazaniu: nie będziesz miał Bogów cudzych nade mnie. Im więc więcej w Was "języków", tym mniej Boga.
Aha, nie jest tak, że ten, kto czyta Biblię lub spotyka się z innymi poganami nie będzie zbawiony. Jeżli jest dobry, to będzie :)
Moncik: świat się zmienia, masz rację, ale to nie oznacza, że przestaje obowiązywać fizyka newtonowska. Gdybyś miała dar języków - pisałby o Tobie co najmniej Fakt ;)

Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: humanitarni żydzi

Współczuje Ci adamus, że pokładasz ufność zbawienia w uczynkach.. Ciekawe jaka waga zważy kiedy tych dobrych uczynków bedzie wiecej niż złych, tak aby umożliwiło to pójście do nieba..

Acha, to Jezus nas zbawił i nasze uczynki nic tutaj nie wnoszą..? Gdzie tu miejsce na wolną wolę??
A co z tymi, do których wieść o Jezusie nigdy nie dotarła?? Co z plemionami tubylców, którzy żyją godnie i szczęsliwie choć wedle swoich obyczajów?? Czyżby nigdy nie mogli być zbawieni?

Moncik, w/g mnie najbardziej liczy się INTENTCJA, czyli to, czym człowiek kieruje się w swoim postępowaniu, bo wiadomym jest, iż KAŻDY popełnia w swoim życiu błędy!

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: humanitarni żydzi

:) A swieci moze w nocy?? Czy to jakas nowa odmiana? Sa Championy, to to moze jest jablko z gatunku - Czarnobylki??!!


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: humanitarni żydzi

Jeziorko :)

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: humanitarni żydzi

no i po tlusty czwartku
chyba tego chciales

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: humanitarni żydzi

masz racje BULKA
niestety to ogloszenie obrazuje nasza tragikomiczna sytuacje na rynku pracy-facet bedzie mial prawnika za cene kierowcy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: humanitarni żydzi

Czy ktoś z Was drogich forumowiczów:)))) ma ineternet w tej firmie? Jak oceniacie jakośc połączenia? Czy jesteście zadowoleni i warto to wziąć. Wiem że nie chcą instalować na okres próbny bo jak mi pani powiedziała"zajmuje to pół dnia" w co trudno mi uwierzyć. Pół dnia to by chyba zajmowało jakby za każdym razem instalowała to nowa ekipa ludzi patrząc w instrukcją obsługi. Czekam na odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: humanitarni żydzi

Ja miałem inet, i musze Ci powiedzieć że to jest chyba najgorszy internet w Łomży. Dziwnie się tym komenatrzom, bo jak ja miałem go jeszcze miesiąc temu to przepustowość miałem maksymalną 56 kbs\s a powinienem mieć conajmniej 128. Więc nie polecam, nic u nich nie można załatwić, często nie ma neta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: humanitarni żydzi

ja widziałem a co ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: humanitarni żydzi

A ja widze twoj 85 spam..

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: humanitarni żydzi

HeHeHe =D Bujakasza =D
Ciebie sie tu nie spodziewałem =]
Grałeś na retailu ?!!! Pierwsze słysze =P
www.mobl2.glt.pl To jest Lineage =>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: humanitarni żydzi

Witam,moim zdaniem nic dobrego ono nie robią,wyrzucają wszyskie śmieci z pojemników szukająć puszek i zostawiają wielki SYF po sobiei, budzą ludzi w nocy poprzez gniecenie puszek.Nikt im tego nie zabrania ale powinni zostawiac po sobie porządek.



Pijany żyje dwa razy krócej, ale widzi dwa razy więcej.



Pije by paść, padam by wstać, wstaje by pić, pije by żyć.


waldek27

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: humanitarni żydzi

Waldek jeśli juz masz pisac jakies kawały to masz do wyboru wiele innych kategorii np.blondynki.Od policjantów sie odczep! Pozdrawiam

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: humanitarni żydzi

Tego czegos pod mostem nie nazwal bym plażą, juz w stawiskach zalew o niebo leprzy. Jednym slowiem nad Łomża pomalu nawet ptaki lataja do gory nogami bo tu niewarto nawet srac

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: humanitarni żydzi

Wlasnie sciagam nutke i oblukam :) sobie.

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: humanitarni żydzi

to nie wyspy tylko jakaś dziewica z Usa ;)

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: humanitarni żydzi

Nie każdy lubi Ingrid....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org