czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Krucjata ciemnogrodu p/ko Rzeczpospolitej Polskiej

Widzisz Śledczy a na mnie narzekasz !! Niewiem czy ten temat osiagnie 100 postów ,ale pożyjemy zobaczymy

apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krucjata ciemnogrodu p/ko Rzeczpospolitej Polskiej

Genia jesli wypowiadasz sie w imieniu tych 50 %(piszesz "nam i przyjezdnym") ktore zabladzily, to nie dziwi mnie twoja uwaga.Malo tego PRZEPRASZAM Ciebie i ta "klientele" ktora zawiodlem,ze nie mialem:brazylijskich rytmow,majorki,coco dzambo,r'n'b i czegos spokojniejszego do potanczenia(najczestsze prosby).
Jobler jakos Cie nie kojarze i nie przypominam sobie zebym z Toba rozmawial.W miare tego jak czytam twoje posty to zaczyna mi sie wydawac ze ten dobry warszawsko -lomzynski dj to Ty.Moze to tylko wrazenie...
Zgadzam sie ze do progresivu mi daleko bo wogole tego nie gram,housu tez nie,chyba ze deep.Jesli chcesz dyskutowac na temat tego co gram to tutaj smialo mozesz sie rozpisywac:http://www.clubbing.podlasie.pl/forum/viewtopic.php?t=122
Pozatym szczerze zycze organizacji w Lomzy dobrej imprezy(chociaz jestem przekonany ze nie jestes w tym temacie obeznany:),na ktorej beda dobrze sklecone sety! a przedewszystkim dobrej "klienteli"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krucjata ciemnogrodu p/ko Rzeczpospolitej Polskiej

Chyba nie doczekamy się dzisiaj zagadki sury.
W takim razie zadaję następną aby nie było przestoju. :)
Pytanie jest znacznie prostsze.

Jaką budowlę przedstawia poniższe zdjęcie ?


Przypominam, że osoba, która będzie znała poprawną odpowiedź proszona jest o zadanie następnej zagadki o Łomży.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krucjata ciemnogrodu p/ko Rzeczpospolitej Polskiej

może to Katedra :> ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krucjata ciemnogrodu p/ko Rzeczpospolitej Polskiej

Pt-80 a skąd wiesz?Pracowaleś w sasiednim pokoju?Ach nie!!!!!!!Niemozliwe w SB nie pracowali berecikowi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krucjata ciemnogrodu p/ko Rzeczpospolitej Polskiej

Adamus, maćkiem to sobie gęby nie wycieraj. Czy ja wyjeżdżałem do Ciebie z kodeksem?
Pleciesz jak Piekarski na mękach, dookoła to samo, Twoje wykształcenie, socjalizm i opieka socjalna.
Co ta dyskusja ma wspólnego z tytułem tematu Tiger-a.
Adamus, zawsze sprowadzisz dyskusję na swoje tory, jaki by to nie był temat.
Do zobaczenia w innym temacie.

Pozdrowienia.

apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krucjata ciemnogrodu p/ko Rzeczpospolitej Polskiej

Kościól ewangelicki przy Rządowej, ale nie wiem jak sie wkleja zdjęcia:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krucjata ciemnogrodu p/ko Rzeczpospolitej Polskiej

Miało być z II połowy XIX w.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krucjata ciemnogrodu p/ko Rzeczpospolitej Polskiej

Pewnie że powinna ponieść konsekwencje, o w pracy piło siętylko za komuny. Później jakoś nigdy sobie nie mogłem tego wyobrazić.
Ale ja poruszyłem kwestie czysto medyczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krucjata ciemnogrodu p/ko Rzeczpospolitej Polskiej

to chyba ten słynny duży zegar w Londynie? Ale mogę się mylić, bo on jest kolorowy, a ten na zdjenciu jakiś szary. Ale nie wiem, którego zbudowany. A godzina 13.00 po południu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org