czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

Mnie też to wqrvia. Stoi taka stara rura 15 minut i się dziwi czemu się zielone nie zapala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

Niech wypowie sie tutaj spec od internetu Śledczy :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

No to Łomża zyskała teraz ciekawą opinnie na całą Polskę.
Kto oglądał wiadomości w polsacie to wie co mam na myśli. Jak to powiedziano: „szpital ma nie najlepszą renome a leżą w nim tylko Ci których nie przyjęto w szpitalu w Białymstoku.” -bez komentarza.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

moi drodzy po co tyle jadu. Wylewacie pomyje lekką ręką. Ja na jej miejscu jakbym miał do czynienia z takimi pacjentami jak wy to od razu bym się nawalił jak szpak. To był żart ale tak poważnie to bez krwawych sądów proszę. Każdy z was mądry ale nikt nie ma pojęcia jak wielki stres ciązy na lekarzach którzy niejednokrotnie muszą podejdmowac trudne decyzje w sytuacji gdy nie mają jak i czym. Z tego co wiem ten pacjent miał poważny zator tętniczy i pani doktor podjęła decyzyzję o operacji. Operacji bardzo cięzkiej i skomplikowanej. Operacja poszła dobrze czego dowodem jest to ,że pacjent wybudził się i czuł dobrze. Ale organizm ludzki jest taki słabiutki i przewrotny ,że cos tam się jednak popsuło całkiem nie z winy wykonanej operacjim po prostu był to pacjent już wcześniej z powaznymi problemami układu krązenia i w efekcie nastąpił zgon. Więc prosze bez takiej zajadłosći . Bo sprawa jest trudna i dla rodziny zmarłego i dla pani doktor i dla całego szpitala więc przez szacunek dla tych ludzi powiem krótko zamknijcie mordy!!!!!!!!!!!!

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

No i ptysie nam się rozmnożyły!!!!
I co to teraz będzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

Może ktoś poda więcej szczegółów n/t vectranet (jak to się sprawuje w różnych zastosowaniach), bo mam zamiar się do nich przenieść z infolanu, który ostatnio zawodzi. A kiedyś było całkiem przyzwoicie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

korzystajcie z opcji szukaj ;]

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=43090&t=43090

właśnie za tydzien bede miał z vectry 1Mb zobaczymy co to będzie :)

pozdrawiam

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

o 19.45 na uwadze coś ma tam być



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

Wanda P. ...nie znam jej, nie wiem która to. Chirurg onkolog.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

Sposoby walki z pijanymi kierowcami na Sląsku.

Dotychczasowe metody walki z pijanymi kierowcami: odbieranie prawa jazdy, kary więzienia, publikowanie zdjęć piratów drogowych w Internecie - nie skutkują. - Idziemy na całość - ostrzega podinspektor Stanisław Surowiec, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu.

- Rocznie zatrzymujemy od 400 do 500 nietrzeźwych kierujących. Zdecydowana większość ma powyżej 1,5 promila alkoholu w organizmie. W rzeczywistości jednak pijanych za „kółkiem” jest jeszcze więcej. Dzienne natężenie ruchu u nas to 32 tys. pojazdów. Zwykły rachunek prawdopodobieństwa pokazuje, że nietrzeźwych jest nawet 300 każdego dnia - przekonuje podinspektor Surowiec.

Teraz organy ścigania w Chorzowie i Bytomiu sprawdzają nowy sposób: konfiskata samochodu na potrzeby przyszłej grzywny - pisze "Dziennik Zachodni".

- Przepisy kodeksu postępowania karnego jednoznacznie mówią, że z urzędu można dokonywać zabezpieczenia wykonania orzeczenia sądu na mieniu oskarżonego. Postanowiliśmy skorzystać z tej możliwości - mówi nadkomisarz Mariusz Mazepa, rzecznik chorzowskiej policji.

Pijani kierowcy zatrzymani przez chorzowskich bądź bytomskich stróżów prawa muszą się liczyć z tym, że oprócz prawa jazdy stracą swój pojazd, który zostanie - na koszt „promilowego” kierowcy - odholowany na policyjny lub prokuratorski parking. - My dodatkowo stosujemy też dozory policyjne - nawet dwa razy w ciągu dnia i poręczenia majątkowe. U jednego pijanego kierowcy zabezpieczyliśmy sprzęt AGD: wideo, dvd. Idziemy na całość - ostrzega podinspektor Surowiec.

Pozdrowienia.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

Chciałem sobie zrobic nick Ptysiu Zdzisiu ale bez sensu troche :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

Jobler mylisz sie, jest gosc ktory gra w Lomzy progressiv i calkiem niezle to robi : http://www.clubbing.podlasie.pl/www/index.php?option=com_content&task=view&id=210&Itemid=78

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

Ptysiu80: Pozdrawiam, za mądre słowa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

Na dodatek poszli pewnie po najniższej linii kosztów i kupili najtańszy AP i najtańsze anteny.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

Ptysiu chciałeś i masz mojo wypowiedz ...

Właśnie ściągam album Eska Dance Eskadra i już go ciągne od 21:30 a jest 85% ściągnieca ... koszmar 109 MB 4 godziny mi ściąga ... Powiem wam jak zmienie na 1 MB za to cene w Vectrze to może zmienie zdanie ale teraz to ja czekam jak najszybciej mi się umowa skączyła jeszcze miesiąc i zmieniam chyba INTROLAND czy jakoś tak... albo w Vectrze na nowych warunkach i mnie *** boli że im nie pasuje ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

O to zeby byc 10 na przykład. na razie siódmy
_____________________________________--




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

Ósmy
______________________-



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

Dziewiaty
___________________--




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

jest! d y c h a !!!
______________________-



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

A już chciałem składac gratulacje ptysiowi ze i temat wymyslił i nauczył sie składnie pisac a to nie ten ptysio.... Cyferki inne.
___________________________________




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

witam.
mieszkam w Perspektywie mam neta z IST i tam nie ma takich problemów o których tu piszecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

szamac. - rozumiem, że skończyły się już Tobie argumenty
kazik - nie noszę mocherowego beretu i nie słucham radia Maryja. Zadowolony ?
Stasiu - z litości nawet nie skomentuję Twej wypowiedzi



Pozdrawiam normalnych



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

markac - Virginia to tylko xywa, niestety nie imie....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

ten temat tak naprawde to powinien chyba zakonczyc sie po trzecim poscie, hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

Po pierwsze nasi kierowcy powinni przypomnieć sobie przepisy. Pieszy na przejściu ma pierszeństwo !! A zawsze widze jak pieszy czeka 10 minut aż w końcu samochody przejadą albo wciska się pomiędzy nimi bo chce się przedostać na drugą stronę ulicy. Oczywiście nie mówię o przejściach na światłach. Sama jestem kierowcą i nie raz ktoś mnie strąbił ponieważ zatrzymałam się aby przepuścić pieszych.

Po drugie wśród pieszych najbardzij wkurzają mnie młode matki lub ojcowie które to nie patrzą czy kierowca się zatrzyma czy zdąży się zatrzymać tylko wypychaja wózek pod koła samochodu. Ludzie zastanówcie się trochę kierowcy są "tylko" ludźmi jeżeli kierowca się zagapi to pognie sobie co najwyżej samochód. Troszkę wyobraźni. Bo dla was to może się skończyć tragicznie.

Trzecia ciekawa sprawa - nastolatki, czy ktoś potrafi mi wyjaśnić dlaczego te dziewczyny przechodząc przez przejście nigdy nie patrzą czy samochód się zatrzyma zawsze głowę maja odwróconą w druga stronę albo wysoko zadarty podbródek. Czy to jakiś trik nerwowy ? ;) Czy może jakaś moda - nigdy nie rozglądaj się czy coś jedzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

Ktos Ci chyba przysponsorowal ten "artykul"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

zaznaczam ,że brak jest dowodów na to ,ze artykuły w prasie to inicjatywa miejscowego lobby kupiecko hurtowniczego.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

Autor: MrS (---.lom.vectranet.pl)
Data: 29-11-05 08:38

ryskago po co zmieniałaś nick na forum?

Patrzę, że chyba macie coś do ukrycia, Malachit też się dobrze kryje ;-P


MrS,
Już spieszę z odpowiedzią...
Na świecie dzieje się mnóóóóstwo rzeczy niewytłumaczalnych, irracjonalnych i niepojętych. Do takich rzeczy można zaliczyć wysoki poziom agresji, tak na tym forum, jak i w świecie...
Kwestia zmiany nicka też należy do rzeczy niepojętych...
Ot co!

Pozdrawiam




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

http://www.funnyinside.com/BigGirlDance.shtml

to tylko pro....pozycja....:))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

peter moze ja czegos nie zrozumialem, ale czy my mowimy o sekcji bokserskiej, takiej jak istnieja w lomzy sekcje innych sportow, czy o jakims klubie sportowym? Bo jesli ktos chcialby otworzyc sekcje bokserska, to wydatki wcale nie beda takie wielkie jak piszesz, sprzet nie jest taki drogi, sale zawsze mozna wynajmowac a nie stawiac wlasna, no i zbiera sie skladki a nie utrzymuje zawodnikow z wlasnej kieszeni. Jesli chodzi o klub to pewnie od biedy by sie miasto moglo szarpnac na to, tylko potrzeba by bylo dlugich lat, zanim klub zaczalby sie jakos wogole liczyc w kraju, bo niestety nie jest to tak, ze zrobi sie jeden nabor i od razu wyjda z niego super zawodnicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

MrS jasne, ceny mozna dostosowac, ale podejrzewam, ze wybudowanie kregielni sporo kosztuje, a inwestycja musi sie zwrocic i zaczac przynosic zyski, co tez ma niewatpliwy wplyw na cene.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji


czy ktoś ma pojęcie o co chodzi - ni mogę zainstalować drukarki HP 656c a także 695c wyskakuje że brakuje jakiegoś sterownika APOLLOAPOLLO P2500/2600 czy ktoś wie co to jest ten apollo ?
proszę o pomoc




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji


Juz wiem kto to "sensor"
Widzialem Cie chyba kiedys w jamie i nawet chyba zamienilismy slowo.
Pamietam ze rzeczywiscie jak zaczeles grac cos lepszego to te dziwactwa powychodzily, kolego do progresiva to jeszczemasz kawalek.
Zalatywalo to troche housem ale bardziej tym komercyjnym.
W sumie to Cie rozumiem bo vinyle sa drogie i trudno dostepne, ale jesli chcesz sie rozwinac niestety...:/

Po wypowiedzi geni widze ze jest chyba bardzo obeznana w temacie:)

Hauzer pewnie sie kiedys do Ciebie odezwe jakos po nowym roku.

Wiecie ze jak zrobimy impreze to bedzie malo na niej ludzi:)))))
Moze sie naucza sluchac i cos do nich dotrze.

A Ty kolego do jazzu sie nie czepiaj. Odmian jazzu jest sporo i tez mozna by zapoczatkowac w Lomzy popularnosc tego gatunku muzyki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

forpol masz 100% racji a mateuszak to raczej chyba Ty jesteś sponsorowany (np. przez biskupa...) że udajesz iż nie widzisz i jesteś przeciw...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

peter chce od razu do ligi wejść.. .:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

jedno jest pewne!!... te wyrko to nie z Ikei :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

Wpisujcie Swoje Nicki i Co Ile Wchodzicie Na Forum Pod KOniec Policzmymy ile Ludzie Udziela Się i Kto Najdłużej siedzi na forum i co ile Wchodzi!?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

po co to wszystko ? i tak ptysiu jest rekordzista

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

Malachit wiem o co chodzilo markacowi, ale nie wnikałam od czego pochodzi imię Virginia :) w każdym bądź razie mi sie podoba :)


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

:) no i po co to robić jak wszystko wiadomo:)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

Przed wojna :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

Po odliczeniu bezsensownych postów ptysia, na końcie zostanie mu może 5...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

MrS napewno wiecej o wiele wiecej 5 to pisałęś na początku ! kilka miesięcy temu a ty nie masz żadnej inteligentnej wypowiedzi !


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

Powiem wam krótko:
Są to drukarki tak kapryśne że nie wiadomo co im może strzelić do głowy.
I wina leży tu tylko iwyłącznie na pośpiesznym pisaniu sterowników.
Podam wam pewien przykład:
Będąc raz u klienta miałem taki problem że na same dzień dobry chciał żebym wgrał jakiś plik nie wiadomo skąd.
Inaczej nie szło wejść na Windowsa tylko wyłączał się!!!!
A rozwiązanie było banalnie proste: wystarczyło włożyć płytkę ze sterownikami. I to wszystko.
Potem szło wsio ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

majty w dól pupa na stół

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

Oto przyklad wypowiedzi bezsensu ! :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

A poza tym to azyll pisał że próbuje zaaplikować sterowniki i dalej **** a Ty twierdzisz że ...A rozwiązanie było banalnie proste: wystarczyło włożyć płytkę ze sterownikami. I to wszystko.Potem szło wsio ok." - a tu jednak nie !!.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

Malahit ty lepiej nie zajmuj głosu w temacie na którym się nie orientujesz.
Bo ja widzę że nie za bardzo czaisz pod swoim daszkiem.;-}
A propo ty też byś zbaraniał jeszcze gorzej i zapewne byś dzwonił po znajomych!!!!!Niezły ubaw!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

Sura, oczywiście prawidłowa odpowiedź. Czekamy na Twoją zagadkę.
Tak jak już napisałem wcześniej podajemy tylko poprawną odpowiedź, nie przypuszczenia i domysły. :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paplak żałuje że jego matka nie skorzystała z wolności do aborcji

Bogdan sam przecie wiesz że winda nie da zainstalować sterów (na auto) do sprzętu którego nie rozpoznaje, oczywiście można to ztobić ręcznie ale to wiąże się z tworzeniem między innymi kluczy CLSID w rejestrze itp czyli very czasochłonne. Piszesz że"...Problem tkwi w konfiguracji Sterowników w Windowsie.Ponownie trzeba przeinstalować windows." - poważnie tak myślisz czy tylko se żartujesz ?!!. Problem z tą drukarką polega na tym że nawet jak postawisz windę na czystym hdd to i tak zgłosi Ci się jako Apollo !!. Przerobiony temat a ty się upierasz!!. Problem tkwi w mikrokontlorerze drukarki!, nawet sama firma to przyznała!. A z brakiem czajenia to chyb Ty masz coś nie tak - już sam post o pseudoblokowaniu portów na neo to pokazał !!.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org