czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rodacy! Jesteśmy okłamywani przez rządzących i obopy

Przede wszystkim witam wszystkich na forum. :)
Mam nadzieję, że jakościa swoich wypowiedzi podniosę nieznacznie jego poziom.

Na początek sprostowanie do tego co napisał Perkoz:
Nie za daleko pojechałeś z tym Trójkątem ???
Trójkąt to kamienice w dole Polowej + wszystkie bloki od policyjnego w dół.
To raz. Po drugie nie ma takiego czegoś jak niebezpieczne osiedla w Łomży. Możesz iść w piątek o 12 w nocy przec cała Jatkową i włos ci z głowy nie spadnie a przejdziesz się o 9 nad ranem w niedzielę przed domkami na osiedlu Maria i spadnie ci na głowę doniczka powodując niezapowiedzianą wizytę twojej rodziny u Marczyka. ;)

Ogólnie jednak radziłbym uważać na wywienione niżej miejsca:
- Waryniak, Małpi Gaj - szczególnie nocą
- Trójkąt, chodź to nie to samo co kiedyś :/
- Skwerek, Jatkowa, okolice starówki
- Statoil - Mekka łomżyńskich szpanerów i innych wykolejeńców
- Pasaż przy Małachowskiego
- i inne ciemne miejsca w Łomży.

Pamiętajcie - czasami najciemniej może być pod latarnią.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodacy! Jesteśmy okłamywani przez rządzących i obopy

Moim zdaniem nic jej nie zrobią - sprawa podobna do sprawy byłego komendanta, wypił po... sądzę że jej nic nie udowodnią ale mam nadzieję że prokuratura zwróci uwagę na fakt że takim stanie nadal sprawowała opieke nad pacjentami narażając w ten sposób ich zdrowie i życie, a tu akurat złapali ją za rączkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodacy! Jesteśmy okłamywani przez rządzących i obopy

Już się wypowiadałem na ten temat w jakimś poście dotyczącym bezsenności :). To miasto jest martwe w późnych godzinach wieczornych.

hauzer:
"Jobler: co ty tak sie usrałeś tego progressiva i vinyli????
czy to jedyny rodzaj muzyki i jedyny nośnik?"

Nie jedyny, ale czemu go nie grają?

Szczerze, to nie interesuje mnie Jazz, karaoke i inne. Będę się tym cieszył jak będę mial 40-kę na karku. Teraz chcę tańczyc, skakać ;D Chcę posłuchać tego co lubię i chcę żeby to było w Łomży. Czy to problem żeby zmieniać repertuar co jakiś czas? Np. w piątek gramy folklor (bleh) a w sobotę techniawkę? Nie mam tu na myśli "Manieczki - Jaaazda !!!" ;/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodacy! Jesteśmy okłamywani przez rządzących i obopy

Parse error: parse error, unexpected $end in C:\usr\Apache2\htdocs\tomek.php on line 7

Proponuję dodać na początku:
ini_set('display_errors', 0);
error_reporting(0);


lub poprawić linię:
echo "nowy ping $ping";

Mam już trzecie piwo u Ciebie! :)

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodacy! Jesteśmy okłamywani przez rządzących i obopy

Chodzi o prawa i demokracje
Czy ty masz nas, łomżyniaków za idiotów ???
Jakie prawa, jaka demokracja ? Chcą za przeproszeniem zapinać w dupsko drugiego chłopaka - ok, ale niech robią to w domu a niewychodzicie na ulice i pod pozorem "równości" i "demokracji" gorszycie normalnych ludzi.

Jak będą mieli pozwolenie na marsze i demonstrowanie uczuć powoli problem zaniknie
Chyba tylko Ty sam wierzysz w to co napisałeś. Najpierw marsze a potem "równia pochyła" - śluby, adopcja, wychowywanie dzieci przez homoseksualistów. Nie chcemy takiej Polski i do tego nie dopuścimy !
Jeśli ktoś uważa, że taki marsz możnaby zorganizować w naszym mieście jest po prostu nienormalny. Na szczęście są u nas jeszcze wartościowi ludzie, którzy nie pozwolą na tego typu cyrki w Łomży.
Koniecznie trzeba jeszcze dodać, że psią przysługę wyświadczają gejom i lesbijkom media. Jeżeli ktoś ma odmienne zdanie i nie akceptuje zboczeńców to jest od razu homofobem, rasistą, chuliganem i hitlerowcem. Żałosne...
Dojdzie do tego, że homoseksualiści będa przedstawiani jako męczennicy.
Jakich ja czasów dożyłem. :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodacy! Jesteśmy okłamywani przez rządzących i obopy

Kto Ci blokuje porty?!
Mam Internet z Vectry i jestem zadowolony bardziej, niż z DSL'a z Tepsy. Vectra chodzi mi bardzo dobrze. Korzystam z wielu programów P2P, ściągam bardzo dużo, więc jestem pewien, że NIE MA ŻADNYCH BLOKAD!!!

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodacy! Jesteśmy okłamywani przez rządzących i obopy

problem to nie lekarka ---------ale łomzyńska PROKURATURA!!!!!!!!!!!!!---------------odkrycie nieleglanej fabryczki na posesji prokuratora rozeszło się po kościach a więc także rozejdzie się po kościach smierć człowieka operowanego przez pania "dochtor". A może prokurature w Łomzy kanonizowac na święta ---------- same cuda sie w niej dzieja!!!!!!!!!!


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodacy! Jesteśmy okłamywani przez rządzących i obopy

Ja tam bym go skimał z nią http://www.fotka.pl/osoba.php?id=538470.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodacy! Jesteśmy okłamywani przez rządzących i obopy

tak czytam o i wyłania się z tego straszny obraz porzadku w tym szpitalu, ja nie wiem czy ja i moi bliscy bedziemy sie tam leczyć. Co robi dyrekcja całe sztaby ordynatorów i innych odpowiedzialnych osób.

Aczkolwiek zauważyłem ,ze porzadek na oddziałach rozny zalezy to chyba od gospodarza.

Zauważyłem tez np bardzo zła zmiane . Kiedyś na dole bufet prowadzony był przez prywatna osobę. Zaopatrzemnie bylo super palce lizać obsługa mila i czas otwarcia od samego rana do pozna wieczorem. Teraz prowadzi go szpital i jest kiepsko . Bufecik otwieraja jak sie wyspia koncza juz o 18.00 i ma byc ok tylko chyba dla nich a nie dla pacjentow i odwiedzających.

Panie wielki dyrektorze co Pan na to. I czy Pan panuje nad tym szpitalem czy tylko się to Panu wydaje.?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodacy! Jesteśmy okłamywani przez rządzących i obopy

Tester a w jakie dni byles?? rzeczywiscie bylo nie porozumienie z platnosciami, nei wynikajace z naszej winy, na szzczecie wszystko zostalo wyjasnione i jak wspomnial DRAN SEKCJA MA SIE DOBRZE i nie ma problemow z platnosciami ani zaleglosciami , ponadto w Grudniu z racji Swiat Bozego Narodzenia treningi beda tylko do polowy miesiaca.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodacy! Jesteśmy okłamywani przez rządzących i obopy

Ceny z pewnością zostaną dostosowane do łomżyńskich warunków. Nie ma sensu inwestować kasy, żeby potem brać nie wiadomo ile i nie mieć klientów.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodacy! Jesteśmy okłamywani przez rządzących i obopy

hehe a ja 6 ? ! ? ( a oco chodzi w tym temacie ? _)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodacy! Jesteśmy okłamywani przez rządzących i obopy

Widziałem to w polsacie. jak dyrekcja szpitala nie wystapi o sprostowanie to znaczy że jaja to oni maja ale na oczach. Zupełny brak rzetelnoci i wolna amerykanka. Juz nawetr nie chodzi o ten cytowany początek na dzień dobry wystawiający opinie szpitalowi bez żadnego uzasadnienia ale potem wymysły "pani redachtórki" która mówi co tylko chce tylko nikt jej tego do kamery nie chce powiedziec, podpisywanie zastepcy jako dyrektora wycinanie po pieć sekund bełkotu bez zadnego sensu i korona wszystkiego to stwierdzenie ze wszystko bybyło zatajone gdyby nie TELEWIZJA wdomyśle polsat. Z tego wniosek że w badziewiastym łomżynskim szpitalu i nie tylko w nim cały czas są sa jakieś takie numery tylko nikt o nich nie wie bo polsat nie przyjezdża!!!!
A podobno jednym z szefów jest tam Lis dla którego uczciwość dziennikarska jest taka wazna!
_________________________________________-




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodacy! Jesteśmy okłamywani przez rządzących i obopy

cyt:
Autor: Ptysiu80 (80.240.171.---)
Data: 30-11-05 16:47

Mieliście kiedyś podobne, śmieszne sytuacje przy tych przejściach ? Jeśli tak to piszcie. Wspólnie się pośmiejemy.

Wiesz geniuszu, dlaczego ludzie boją się przechodzić choćby na zielonych? Bo tacy jak tobie podobni geniusie - autka spawane ze dwóch, trzech wraków dostali od rodziców do jeżdżenia. Tylko zniczy na poboczach przybywa - mądralo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodacy! Jesteśmy okłamywani przez rządzących i obopy

Zapraszam wszystkich forumowiczów do nowej zabawy. Polega ona na tym, że pierwsza osoba zadaje pozostałym uczestnikom zagadkę (słowną, obrazową) zwiazaną z historią Łomży, współczesnością, zabytkami, znanymi ludźmi z naszego miasta itd. Osoba, która ma stuprocentową pewność, że zna prawidłową odpowiedź, podaje ją na forum a jednocześnie zadaje swoją zagadkę. Mam nadzieję, że dzięki tej grze będziemy się dobrze bawić i przy okazji poszerzymy nieco swoją wiedzę na temat naszego ukochanego miasta.
Na początek moja zagadka, niezbyt trudna, co by rozruszać zabawę ;)

W którym roku zbudowano tą, dobrze znaną wszystkim łomżyniakom, budowlę ?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodacy! Jesteśmy okłamywani przez rządzących i obopy

zainstalować sterowniki z płyty dodanej do drukarki albo zassać z internetu
najlepiej odinstalować i ponownie zainstalować

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodacy! Jesteśmy okłamywani przez rządzących i obopy

Akurat w tym! przypadku wątpię że reinstalacja sterów cokolwiek pomoże. Problem tkwi w samoistnej dekonfiguracji mikrokontrolera drukarki i jedynie serwis, ale i to mało prawdopodobne, coś pomoże. Spróbuj jeszcze zassać sterowniki do Apollo 2600 ale i tak wątpię czy to coś da... bo wtedy najprawdopodobniej zgłosi Ci brak komunikacji z USB pomimo iż fizycznie jest podłączona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodacy! Jesteśmy okłamywani przez rządzących i obopy

majorka czemu nie polecasz głuszkowskiej przy ciąży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodacy! Jesteśmy okłamywani przez rządzących i obopy

No napewno szanse będa mniejsze :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodacy! Jesteśmy okłamywani przez rządzących i obopy

"Tak na marginesie.. Kiedyś w Jedynce słuchałem audycji o Polaku, prawdopodobnie specjalisty od budowy kolei, który w jakimś kraju w Afryce tak bardzo się swoją działalnością zasłużył i był tak bardzo zaprzyjaźniony z jednym z tamtejszych plemion, że na wieść o wybuchu wojny to plemię wypowiedziało Niemcom wojnę! :)
Mogłem coś poplątać, ale sens był z grubsza podobny. Bardzo mi zależy aby odtworzyć szczegóły tej historii, ale od ponad 10 lat nie mogę wpaść na jej trop. Może ktoś coś kojarzy?
"

http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=234429#234541

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodacy! Jesteśmy okłamywani przez rządzących i obopy

haha :D to ja widziałem klientke co nacisnęła guzik na swiatłach i mówi " Zielone poprosze " muhehehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodacy! Jesteśmy okłamywani przez rządzących i obopy

chociaż..... ten palant na wszystko mówi Kambodża:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodacy! Jesteśmy okłamywani przez rządzących i obopy

Jeżeli któraś z was miała badania profilaktyczne w Eskulapie to wie dlaczego Ściana nie. Po pierwsze cholernie niemiły, ordynarny itp.. Mojej koleżance strzelił taki tekst przy badaniu (a lubi komentować) że gdyby była odważniejsza dostał by po swojej gębie z plaskacza. Dziewczyna płakała godzinę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodacy! Jesteśmy okłamywani przez rządzących i obopy

BES SĘSU! Ciebie tesz matka okłamywała całe rzycie rze jesteś zdrowy,rze te wizyty u psyhologa to ma karzdy,rze te rurzowe pigółki to nie so psyhotropy tylko móltiwitamina na apetyt i rze to normalne,rze ci ojciec do wanny fchodził w dziecinstfie i jakoś rzyjesz i masz sie (hyba?) dobże,wienc f czym problem?
...małe kłamstefko nigdy niezaszkodzi!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org