sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kolej a sprawa łomżyńska

adamus pywko mam :). Nigdy!! nie paplałem (bo wybory!) te mam za przeproszeniem wszystkich, W DUPIE, tak jak i wszelkie inne wyścigi. Ja mam pracę i czasem wiem o innych pracach (nawet dawałem cynk) ale coponiektórym "nie opłaca się!!". Normalnie kurrrfa krew człeka zalewa !!. Ale nicto, interesi mnie jeden dobry etet od lata, resztę mam serdecznie w dupie, niech się sieroty życiowe bujają skoro jawną pomoc mają gdzieś !!.

To tyle!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolej a sprawa łomżyńska

W/g danych UM w Łomży zarejstrowanych jest około 2 tysięcy psów.

Pozdrowienia.

Grzegorz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolej a sprawa łomżyńska

Ja tylko drogi kolego Reaper podałem przykład.Ale ty nic nie kumasz i nie zajarzyłeś pod sufitem lub swoją baranią mózgownicą że tak może być na neostradzie niedługo tak jak pisałem wyżej.
Ale widzę że z tobą się nie dogadam więc wracaj na plac zabaw gdzie Cię każde dziecko zrozumie bo ja Cię nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolej a sprawa łomżyńska

I tak oto zboczyliście Panowie nieco z tematu, w którym nie chciałem poruszyć kwestii bezrobocia i ludzi za wszelką cenę unikających podjęcia pracy (również znam wielu cwaniaczków potrafiących zrobić wszystko aby nic nie robić) a jedynie kwestii sytuacji w niektórych zakładach pracy, w których nie przestrzega się praw wynikających z zapisów w kodeksie pracy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolej a sprawa łomżyńska

w wrześniu był zlot motocyklistów w łomży z całego regionu, dużo sie ludu najechało, było fajnie. Jak będzie coś nowego to podam na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolej a sprawa łomżyńska

Dla mnie tez to bez róznicy :)

Grzegorz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolej a sprawa łomżyńska

Tołwiński i Tomal sa to ludzie dla których Łomże powinno sie zaorać to wstyd że tacy ludzie zajmuja takie stanowiska.Nie liczą się z nikim i z niczym. Odpowiedzcie na protest na stronie portalu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolej a sprawa łomżyńska

nie lepiej wyjść na drogi i blokować je ? a nie głodować się na śmierć jak to nic nie da !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolej a sprawa łomżyńska

jakie znacie wrożby andrzejkowe

mi sie przypomina tylko lanie wosku przez dziurke od klucza
oraz
przebijanie serca z kartonu igla, na ktorym z drugiej strony wypisane sa imiona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolej a sprawa łomżyńska

Jak ktoś nie szuka zaczepki...

sądzisz że szukał zaczepki kolega mojej siostry, któremu jakaś banda połamała kij do baseballa na głowie, którego skopali tak że tydzień leżał w śpiączce?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolej a sprawa łomżyńska

MrS tak :)

Grzegorz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolej a sprawa łomżyńska

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolej a sprawa łomżyńska

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolej a sprawa łomżyńska

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolej a sprawa łomżyńska

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolej a sprawa łomżyńska

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolej a sprawa łomżyńska

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolej a sprawa łomżyńska

Co sądzicie o necie z Vectry. Dla mnie to zly sen zktorym muszę męczyć sie przez najbliższe miesiace. Blokowane porty, ograniczanie przez to mozliwości pelnego wykorzystania neta, zero mozliwości sciągania. MAKABRA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolej a sprawa łomżyńska

ostatnio jechałem autobanem przez Szose Zambrowsko i dziwiłem się że przy takiej pogodzie jak teraz mamy autoban jechał na otwartych dzwiach a wiało ... brrrrr jusz ludzi pojebało =/

Grzegorz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolej a sprawa łomżyńska

Ja nawet tam byłem ale osoby jadące ze starego rynku jechały normalnie w strone ronda i przez nie przejeżdzały . Byłem wląsnie na rondzie i usłyszałem sygnały stra.ży po chwili ja zobaczyłem :) i wszystko jasne :)

Nic wielkiego to jest: trochę słów, trochę snów, trochę łez

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolej a sprawa łomżyńska

sura: 100% racji, tez jestem absolwentem (dawny) Katolickiego. Za Bobrowa była to szkoła marzeń, potem pewna Pani tą szkołę zepsuła :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolej a sprawa łomżyńska

Ptysiu,z tą twoją racją to czas najwyższy żebyś ten klimat zmienił albo nie wypowiadaj się wcale klepiesz swoje dzieło,zastanów się nad tym????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolej a sprawa łomżyńska

no problem.Ja też wiem tylko ze słyszenia ale ta wersja jest chyba prawdziwa.

(........)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolej a sprawa łomżyńska

Lepij mieć duży brzuch od piwa jak garb od roboty????????
Nic mi tak w życiu nie wyszło jak włosy.????????? a co od Was mogę usłyszeć czekam na propozycje??????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolej a sprawa łomżyńska

Tak. Pamiętam te czasy. I te ogniska organizowane itp. Milo wspominam te czasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org