czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kogo wozi Straż Miejska?!

Tez popieram ich decyzje !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo wozi Straż Miejska?!

Ciekawi mnie, jaki jest prawdziwy odsetek bezrobocia w naszym spoleczenstwa. Ilu ludzi nie pracuje, bo im sie to nie oplaca (lepiej wziac zasilek i sie opierdzielac), a ilu dlatego, ze tej pracy znalezc nie moze. BTW, ktos wspominal o blakajacych sie ludziach z wyzszym wyksztalceniem bez pracy. Takich ludzi wsrod bezrobotnych jest ok. 2%...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo wozi Straż Miejska?!

Trójkąt:

1. Szosa Zambrowska, na wysokości skrzyżowania z Al. Piłsudskiego
2. Fadom (wylot na Ostrołękę)
3. Nowy most

Wszystko co w obrębie pola tych trzech punktów na mapie to właśnie trójkąt :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo wozi Straż Miejska?!

sensor czy to ty czasami żępolisz w yamie, bo jeśli się nie mylę to ostatnio chyba wypłukałeś stamtąd 50% klientów. Takie sety że o rety.
Zapamiętaj sobie chauturniku, że dobry dj to taki który umie rozbawić klientelę a nie ten który gra muzykę tylko dla własnych ambicji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo wozi Straż Miejska?!

peter: skrzyzowanie polowej z wojska polskiego - bloki przy szkole nr3/starym szpitalu - bloki przy szkole muzycznej. Te punkty wyznaczaja ow slynny (nieco przekoloryzowany) trojkat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo wozi Straż Miejska?!

Zamknij się dziecko drogie.

;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo wozi Straż Miejska?!

Hmm ale mi nie chodzi oto co bylo pare lat temu bo wiele sie zmienilo wedlug mnie od tego czasu. Chodi mi o teraz bo w sumie od kad sie zmienil wlasciciel dal zastrzyk gotowki to siec dziala ok. Ja tez juz pare lat mam od nich net ale od jakiegos czasu nie mam co nazekac bo dziala mi super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo wozi Straż Miejska?!

akurat :(( U znajomych kiedyś dawno temu przyszli, położyli kable i poszli. Obiecali inter w 7 dni. Nie było ich ze 3 m-ce. Kiedy powtórnie przyszli już nikt z nimi nie chciał gadać (ludzie założyli vectrę). Zmartwili się, poszarzali, wyraźnie widać było jak się starzeją. Nie wiem, co teraz robią, może już odeszli z tego ziemskiego padołu, bo minęło dużo czasu. Może firmę przejęli ich dzieci, czy też wnuki. A kto to wie.... hmmm.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo wozi Straż Miejska?!

majorka. Ty oprócz leżenia na fotelu ginekologicznym robisz coś jeszcze w swoim życiu ?? Chyba nie, bo skąd na to czas?! Ale też bym tak chciał. Bywanie na salonach.... tzn na gabinetach.., to takie modne. A może po prostu żyjesz z "becikowego" ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo wozi Straż Miejska?!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo wozi Straż Miejska?!

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=8106558&rfbawp=1133336738.693&ticaid=1a29

facet poszedł na zabieg, z nadzieją, że zostanie wyleczony, a co do czego żywy nie wrócił...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo wozi Straż Miejska?!

a nie inni za nas.

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=6076

szczególnie polecam ten artykuł:

http://miasta.gazeta.pl/bialystok/1,35235,3039946.html ... nie tyle artykuł, co komentarz do niego. Co wy na to?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo wozi Straż Miejska?!

To jest jeszcze jeden przykład nienawiści i zemsty na Łomży.Tym razem robi to
człowiek którego zatrudniło spoleczeństwo na stanowisku wice marszałka
sejmiku wojewódzkiego.To że Pan Tołwiński od dawna pałał nienawiścią do Łomży
jest powszechnie znane,ale to co teraz wyprawia wraz z panem Tomalem
przechodzi wszelkie granice dobrego smaku i kultury.Wyrzuca człowieka z pracy
któremu jeszcze nie dawno wręczył nagrodę za dobre pełnienie swoich
obowiązków.Chyba że chodzi o stołki dla PSL-u a to już inna sprawa.Z
przykrością stwierdzam że wypowiedzi do ludzi którzy protestuja sa wręcz
podłe,jak taki człowiek może zajmować tak ważne stanowisko,w głowie się nie
mieści.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo wozi Straż Miejska?!

---> majorka

jestem w szoku ...
czy w Łomży są jeszcze inni ginekolodzy ... ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo wozi Straż Miejska?!

Peter

Każda kobieta która skończyła ok 15 lat powinna raz na pół roku przebadać się.
Ja robię to duzo rzadziej bo tylko raz w roku. A kilka lat minęło od moich 15 urodzin.
Każda kobieta powinna raz w roku zrobić cytologię.

Co do reszty Twojej "miłej" wypowiedzi dla Twojej wiadomości - nie żyję z becikowego, nie mam dzieci.

Mamy już 2005 rok i każdy człowiek wie że wczesne wykrycie np. raka jest dla kobiety często uratowaniem życia, a zawsze oszczędzeniem niepotrzebnego cierpienia.

...... "Ty oprócz leżenia na fotelu ginekologicznym robisz coś jeszcze w swoim życiu ?? (...) Ale też bym tak chciał ..... " - spróbuj, może jakiś ginekolog cię przyjmie. Swoją drogą jak na faceta to masz strasznie dziwne marzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo wozi Straż Miejska?!

A tam....

CACPER___

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo wozi Straż Miejska?!

Reaper chyba rześ śniadania nie jadłeś jeszcze skoro zjadłeś i poprzestawiałeś litery w nazwie Jarsat.He He He!!!!!

Wiem lepiej od Ciebie
Być może zaczną blokować 6 Grudnia kiedy numery kierunkowe zmienią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo wozi Straż Miejska?!

Znając polski wymiar sprawiedliwości będzie się wywijała od odpowiedzialności za śmierć pacjenta. Dla mnie akurat sprawa jest oczywista. Tak czy siak - była pijana. Dziwię się, że dyrekcja zawiesiła ją w prawach, a nie zwolniła z pracy !!! To szczyt wszystkiego. Jak dla mnie, powinna siedzieć długoooo hohoho i jeszcze więcej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo wozi Straż Miejska?!

Nic jej nie zrobią zwalą winę na pacjenta, że operacja się udała tylko pacjent nie wytrzymał. Smutne, ale prawdziwe;(

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo wozi Straż Miejska?!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo wozi Straż Miejska?!

Buehehehehe.

Drogi Bogdanie!
Przy Internecie dostarczanym radiowo istnieje pojęcie straty w sygnale. Duży ping jest prawdopodobnie efektem słabego sygnału, który do Ciebie dociera. Spróbuj pokombinować z odpowiednim ustawieniem anteny kierunkowej, którą zapewne posiadasz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo wozi Straż Miejska?!

Jego szczęście, że przyrodzenie nie ma kości, hehe...

CACPER___

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kogo wozi Straż Miejska?!

majorka
Oczywiście, że nie miała prawa, zwłaszcza, że, jak podkrełiłaś, pelniła dalej dyżur. Sam przez pijanego lekarza omal nie zostałem odesłny w zaświaty.
Chodzi mi jedynie o to, że media, a potem bojące się ich "organy" już wydały wyrok za ten zgon, podczas, kiedy według mojej wiedzy, ona nie popełniła błędu przy operacji. Zwłaszcza, że operacji nie przeprowadzala sama. Był tam drugi lekarz. Nazwiska nie podam.
Nie dajcie się szczuć mediom. To wszystko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org