czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
chyba kończy się

Ludzie, żyjecie w państwie, w którym NIGDY nie dowiecie się na co dokładnie idą Wasze pieniądze. Z każdej strony jesteśmy obłożeni różnego rodzaju opłatami - ściągają od nas za co tylko się da.

Roczny koszt utrzymania schroniska to około 45000 złotych (wliczając wszelkie koszta i inwestycje).

45000zł podzielone przez 48zł (średnia rocznej opłaty blokowej i "willowej") daje nam 937 - tyle corocznych wpłat to koszt utrzymania schroniska.

Gdzie idzie reszta?

Odpowiednie egzekwowanie przepisów, w celu pobrania opłaty od ludzi, którzy jej nie uiszczają, z pewnością spowodowało by obniżenie "podatku" za nasze czworonogi...

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chyba kończy się

Bogdan_Rydelek po prostu ma lowID w eMulu i sie zmuci. Za pewne Panie Bogdanie ma Pan DSL z telekomunikacji rozdzielony wsrod znajomych i na Routerze nie odblokowal Pan portow :)

Mi emul ciągnie po 500kb/s....

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chyba kończy się

Na Pana miejscu przeprowadził bym się do Legnicy, żeby móc korzystać z Operatorów, którzy działają w Szczecinie i udostępniają internet w Suwałkach żeby ludzie w Zakopanym mogli grać w Gry online, będąc u rodziny w Kolnie.

Ping można zmiejszyć w bardzo prosty sposób:

<?
  $ping = 982;
  echo "ping aktualny $ping";
  $ping = $ping - 950;
  echo "nowy ping $ping;
?>


przykład przytoczyłem dla jezyka php



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chyba kończy się

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org