czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
prawdziwe intencje USA

Rozumiem Adamusku, że jesteś za likwidacją kodeksu pracy, wszak o to toczy się spór. Czy tak?
Mówcie na temat - to Twoje słowa.

No, ale skoro znowu zaczynasz ;-), to odbiegnę od temata i pytanie Ci zadam...
A co z tym osobnikami nieprzystosowanymi, które rzeczywiście gorzej sobie w życiu radzą?? Tymi, którzy od dziecka byli gnojeni i poniżani, ustawicznie podcinano im skrzydła, niweczono z trudem ugruntowane poczucie własnej wartości, regularnie podważano wiarę we własne siły?? Do gazu? Jako najsłabsze ogniwo? Jak w świecie fauny - zwyciężają tylko silniejsze jednostki.. Czy o to chodzi??
Oczekuję jasnych, konkretnych i klarownych odpowiedzi.

PS. Zakładając (utopijnie rzecz jasna :)), że wszystkie sprzedawczynie w sklepie nagle robią bunt i idą się "douczyć", po czym wielce oświecone i naumiane zakładają własne, świetnie prosperujące interesa, łatwo się domyślić, że nie miałby Ci kto, Bobasku, tego chlebka sprzedać...
Więc nie natrząsaj się z wierszyka Tuwima, bo jest bardzo pouczający i aktualny do dziś!
;-)

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdziwe intencje USA

Z dniem pierwszego Grudnia będą blokowane porty p2p!!!!!
Mają za liche łącza i zmuszeni zostali poblokować je!!!
No i z tego jest taki morał że od Neostrady trzeba się trzymać z daleka.
Ja sam korzystam z kablówki w Kolnie.Operator jest z Gdańska.Firma JARSAT.Mam radiówkę i łącze do 256 kb/s,lecz norma to ok 90 kb/s.
Jakby tego było mało to poblokowane są wszystkie porty!!!Wolne są od stronek www i poczty tylko!!!Reszta portów jest filtrowanych tak że nie idzie
korzystać normalnie z neta.
Np ściągająć emulem 800 mb Mp3 ściągałem prawie pół roku!!!!
Mam dużo orginałek i nie mogę dobrze pograć w necie bo blokują mnie.
Np.przez parę godzin siedzenia w grze np Nhl 2006 online mogę rozegrać ze dwa do trzech meczy!!!!
Tak nie powinno być!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdziwe intencje USA

A kase za to biorą !

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawdziwe intencje USA

witam
Miałe przez 2 lata w interneo( i to było rok temu) i niestety nie mam miłych wspomnień wieczny brak łacza a konserwator przychodził po ok 2 dniach a co do cen http://www.interneo.pl/cennik.php
teraz płacę 40 a nie 90pln ceny za 512

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org