czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
O Zydach i Polakach pisza amerykanscy profesorowie

Łoś ?? to było do mnie czy źle zrozumiałem ?? a w załomie to są nie przeciętne ceny wiec dziękuje :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Zydach i Polakach pisza amerykanscy profesorowie

Tak sobie myślę, że jeśli partnerka najpierw wyczyściłaby się TAM dobrze szczotką do mycia butelek, to może bym spróbował...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Zydach i Polakach pisza amerykanscy profesorowie

A(l)page satanas, jakieś dewiacje mi tu do głowy przychodzą! Chyba pójdę sobie poleżeć krzyżem ze 3 godziny!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Zydach i Polakach pisza amerykanscy profesorowie

a może w klubie garnizonowym ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Zydach i Polakach pisza amerykanscy profesorowie

osobiście - ne


Przede wszystkim jestem przeciwna "wywlekaniu" tych spraw na ulice. Bo co mnie to obchodzi, czy on to robi z nim czy z nią?
Tajemnice alkowy zostawmy w alkowie. Równie dobrze ci co lubią to robić na stole w kuchni powinni założyć klub i krzyczeć, ze oni na łóżku to nie!!!Bo oni na stole!!!

Paranoja!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Zydach i Polakach pisza amerykanscy profesorowie

znam - sympatyczni ludzie, często o wysokiej kulturze. w jednym nawet się podkochiwałam dopóki mnie nie poinformowano, no i szkoda mi była, bo fajny jest i nie miałabym nic przeciwko "nawróceniu" takiego. na codzień jednak wybieram hetero, bo niestety wyobraźnia działa zbyt pośpiesznie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Zydach i Polakach pisza amerykanscy profesorowie


Tor-won z ulic na TORY!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Zydach i Polakach pisza amerykanscy profesorowie





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Zydach i Polakach pisza amerykanscy profesorowie

Ja mam Nr 4 tys. coś tam (przy podatku od pieska) a nie jest to Nr ostatni jak mniemam. Czyli zakładając, że 2/3 numerków jest "active", to daje to ponad 130 tys. PLN.
Zgodnie z informacjami maćka (ok. 5 tys./m-c) schronisko funkcjonować mogłoby przez ponad 2 lata z podatków zbieranych porzez rok :(

Coś tu chyba MrS jest na rzeczy - niestety.

Pozdro.

maciek: może z tym socjalizmem to znowu miałem rację ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Zydach i Polakach pisza amerykanscy profesorowie

maciek: już nie mam z Tobą siły :) Ciągle czynisz wycieczki pod moim adresem. Rozmawiamy tu o absurdalno-paranoidalnym systemie politycznym, a nie o MNIE. Mów o Gierku i o tym, jaki on był fajny, a nie o tym, czy kształciłem się za pieniądze podatników. Bo kuźwa moja rodzinka też w końcu te podatki płaciła.

I jeszcze jedno: ci ludzie, którzy wyrządzili - jak piszesz - Polsce większe krzywdy wywodzą się w prostej linii (w ogromnej większości) z tzw. nomenklatury. Czy nie zastanawia Cię, dlaczego czerwone miernoty stały się nagle hurtownikami, budowlańcami, lub co najmniej godziwymi (ze względu na wysokość świadczenia) emerytami? Ale czy oni tak naprawdę zaszkodzili temu Krajowi? PZPR była kuźnią kapitalistów i za to chwała tej watasze. Hehe - qrna - jaki to był głupi system... Dobrze, że już nie wróci (chociaż jak tak posłuchałem dzisiaj tow. Marcinkiewicza o emeryturach górniczych - brrr...).

Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Zydach i Polakach pisza amerykanscy profesorowie

sluchajcie a moze jakos bysmy wyrazili nasze niezadowolenie? przcież łomżyńskie pogotowie to nie tylko ludzie,którzy tam pracują.pomóżmy im!

Tylko nie mam pomyslu...:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Zydach i Polakach pisza amerykanscy profesorowie

Bogdan a jak moja przeglądarka WWW chodzi na porcie używanym przez P2P ??. Ludkowie z TP SA niech na chujach stają a ma mi chodzić, od tego jest właśnie umowa !!.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Zydach i Polakach pisza amerykanscy profesorowie

Ja myślę, że można by podkablować wojewodę Kaczorom... w końcu to oni głosili solidarnośc itp... więc jak im zaufaliście i oddaliscie na nich swoje głosy to coś sie wam od nich należy... Poruszcie moherowe berety i róbcie aferę.
Ps. Może niech koś zgłosi ojcu dyrektorowi.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: O Zydach i Polakach pisza amerykanscy profesorowie

ptysiu91: i to i to jest dobre, nie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org