czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

..sen o szczęśliwym numerku?? To źleś się wpisał - patrz topic pt. "Sen" :DD

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

topic "Sen" ma tyle wpisów, że otwiera mi się z iście szaloną prędkością :) - zaiste zasnąć można ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

...jest to słońce, czy ino w solarium znaleźć go moszna?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

a cóż to? cierpliwości brak? czyżby faktycznie Ci to lotto?;)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

nad moim blokiem świeci przez mgiełkę poranną

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Prawda jest taka, że NIC nie lotto, bo śpi pod puchową, świeżo przybyłą z niebios kołderką i na wiosne czeka..

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Banany na święta.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

moszna się po niej podrapać dyskretnie a przed słońcem i ciekawskimi spojrzeniami raczej skryć z dziewiczym rumieńcem :P

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

...ależ prącie bażo! Drapta się po czem chcecie i czem chcecie, a słąca jak nie było tak nie ma! Bo jeśli mówicie o tym stalowym okręgu usiłującym przedrzeć się przez TE (z łomżyńska) mglisko, to jesteście w błędzie!

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

pontifex qurfa spieprzaj z tego forum tu nikt cie nie potrzebuje twoich wulgaryzmów, nacjanlistyczngo faszystowskiego szowinizmu.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Gierek Tak był zainteresowany Lomza ze az strach. W latach 70 utworozno nowe wojewodztwa poniewaz w partii bylo oddolne cisnienie mlodych aparatczykow chetnych dorwac sie do waldzy. W zwiazku z powyzszym utworzono troche nowych urzedow, aby mlodzi mogli sie "wykazac"
Łomzynski szpital rozpoczeto budowac jednoczesnie z tym w Ciechanowie, roznica jest taka, ze lomzynski skonczono budowac co najmniej 10 lat pozniej. Bawelna - kupiono maszyny nim wybudowano hale produkcyjne. Efekt? urządzenia niszczaly pod golym niebem ponad rok, az powstano hale, gdzie je zainstaluja. Dobrze, że w Łomży huty nie postawili, bo nie wiem jak to by sie skonczylo, poza tym ze byloby mniejsze bezrobocie w miescie - a to przeciez najwazniejsze. No i kilku cwaniaczkow więcej by sie ustawilo.

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Pontifex Mal: brawo!

Ja również jestem zaje*iście nietolerancyjny! Takie prawo zapewnia mi przecież konstytucja! Mogę myśleć i mówić o pedałach co tylko zechcę, bo takie mam prawo...

Drogie pedały!
Nie mam nic przeciwko Wam, dopóki nie wychodzicie ze swoją chorobą na ulice miast, dopóki nie zaczynacie gorszyć ludzi (a co najgorsze dzieci). Nikt z Was nie pomyślał o tym, że swoim zachowaniem wypaczacie umysły najmłodszych (bo co dobrego pomyśli sobie dziecko widzące dwóch całujących się facetów?!). Pomysł adoptowania przez Was dzieci jest chory i niemoralny, podobnie jak legalizacja Waszych małżeństw. W mojej opinii jesteście podludźmi, którzy skrzywdzeni w dzieciństwie szukają rozgłosu i poparcia w życiu dorosłym. Tego Wam brakuje? Już nie wystarczy pieprzenie się po kątach w domowym zaciszu? No tak, trzeba wyjść na ulice i pokazać jak bardzo jesteście dyskryminowani. Zamiast urządzać swoje popier*olone marsze równości, moglibyście np. zebrać fundusze na dożywianie głodujących dzieci. Napewno większy będzie z tego pożytek. Dla większej części społeczeństwa na zawsze pozostaniecie bandą zboczeńców, wykolejeńców i demoralizatorów...

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Popieram!!! niech sobie te pedały żyją, niech się w chacie walą w dupsko, ale WON z ulic!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Już widzę jak pracodawca dzieli się wyższym zyskiem z pracownikami! Szczególnie pomny na brak zagrożeń ze strony nieistniejącego kodeksu pracy..:D Wiem, że obecna sytuacja nie przedstawia się najlepiej, ale brak regulacji prawnych mających na celu ochronę interesów ludzi pracujących spowoduje drastyczne jej pogorszenie...

PS. Dla jasności absolutnej: Nikogo nie próbuję ośmieszyć - wzięłam jeno pod lupę nicka Twego, coby dyskusję nieco poluzować..:D
A że tak spytam.. Co chcesz osiągnąć poprzez wygłaszanie swych tez na forum?? Bo na mój gust to oprócz pogderania sobie, wyżycia się, a tym samym ulżenia sobie, nic konkretnego się nie osiągnie...:)) Jedyny praktyczny zeń pożytek jest taki, że przyspaża odrobinę uśmiechu na codzień...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

w dupsko to wy walicie swoje Panienki superhetro samcy bo juz wam wagimy nie wystarczają . Więc nie sciemniajcie ,że to tylko domena pedałow bo tak naprawdę to wy w tym ostatnio gustujecie.

A tak naprawdę takiej rozpusty i rozpasania jak w świecie hetero to chyba nigdzie nie ma, więc też nie przypisujcię tego pedałom. Bo ja jakoś nie widziałem na ulicach kopulujących czy nawet całujących się pedałow Natomiast pierniczące sie panienki i panow to w kiblu w każdym klubie ba nawet szkołąch mozecie sobie najść. Jakoś nie widzę burdeli w naszym miesćie dla pedałow natomiast dla hetero jest aż trzy. Jeżeli się myłę to proszę dowody. Tak więc nie mydlić tu ludziom oczu. A mocherowi fanatycy niech tym sie problemem zajmą .

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Dokładnie !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

... z niebios ? od jakiej Anielicy pewnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

...od Anielicy...z różkami..:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

osz w mordę, miało być PRAWA!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

No, bo ja dość duży jestem :-)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

A to paskuda jedna!!!

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Nie, no coś Wy! Nie ulegajcie stereotypom, że gej to ciota. Owszem, zdarza się tak, ale jest mnóstwo homoseksualistów u których nie zobaczycie żadnych zniewieściałych ruchów.
A co do mojej opinii, nie ma to dla mnie wiekszego znaczenia kto jest gejem i dlaczego. Bardziej mnie raczej interesuje osobowosć danego kolesia i to co ma do powiedzenia, a nie jego orientacja seksualna.
Pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Chyba i Rafał Łomży i Łomża Rafałowi wiele zawdzięcza. Jak wiadomo, zanim przeprowadził się do Łomży, nie grał w żadnym klubie i ŁKS jest jego pierwszym zespołem. To tutaj - jak głosi legenda - wypatrzył go na podwórku jeden z ówczesnych trenerów juniorów i tutaj rozwinął się jego talent. Co prawda może mógł się on rozwinąć i w Ostrołęce, ale jakoś tam nikt go nie wypatrzył, więc można założyć, że i dalej nikt by go nie zauważył.
Łomża (a w każdym razie ŁKS) zawdzięcza Boguskiemu również bardzo dużo. To on od kilku lat nadaje ton naszemu zespołowi i od jego coraz lepszej gry zaczęły się dobre dni ŁKSu. On był tym małym trybikiem, który wprawił w ruch cały mechanizm.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"


Apropo kultury to sie zgadza.
Wsrod homoseksualistaw czesto panuje wieksza kultura niz wsrod nas
hetero. Mozna by tez stwierdzic ze ma to podloze intelektualne. Nie chodzi tu o upodobania lecz o inteligecje.

Wracajac do imprez ludzie zacznijcie sie rozwijac i zrobcie cos w kwestji tych imprezek bo to az dziw zeby w tym pieknym miescie o nazwie Lomza nie mazna bylo sie pobawic.

Gdzie sa prawdziwi dj'e????

Jest taki jeden z tego miasta ale jeszcze nigdy nie zagral i pewnie niegdy tego nie zrobi w tym miescie no chyba ze cos sie zmieni...

Czy tu ktos slucha progresive w wszelkich podobnych gatunkow?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Nie ma to jak girl-fight...

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Ja znam wielu zniewieściałych facetów, którzy są hetero. Nie każdy homoseksualista jest "ciotą"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Nomex.... co rozumiesz pod pojęciem kurs komputerowy?

Jak włączyć komputer, popracować w wordzie i excellu, czy coś więcej...?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Geje do gazu. Koniec i kropka, żygać mi sie chcę jak sobie pomyślę jak jeden z drugim dobierają się do swoich tyłków, chłosta i krematorium

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Dla towich informacji Sumo/malaha to Rafał grał w piłke od urodzenia, co wiecej kopał ją ze mną i jeszcze paroma innymi osobami. Zawsze wyróżniał się z tego tłumu, choć było paru którzy gdyby ciągneli to dalej spokojnie łapaliby się w podstawowym składzie ŁKSu. Nikt nie wypatrzył go na żadnym podwórku tylko sam jako wyróżniajacy się zawodnik posatnowił spróbować szansy w ŁKSie i jak widać zakończyło to sie powodzeniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Jak już mówiłem - tak głosi LEGENDA. I jak w każdej legendzie, jest w niej zapewne sporo przekłamań. Natomiast informacje z pierwszej ręki, takie jak Twoje, bardzo chętnie przyjmuję do wiadomości. Ale nie zaprzeczysz, że w wieku 15 czy też 16 lat przeprowadził się do Łomży z Ostrołęki?

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Kefas to lepsze nauczyć sie w Wordzie i Excellu Niż w karty grać :/




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

ryskago po co zmieniałaś nick na forum?

Patrzę, że chyba macie coś do ukrycia, Malachit też się dobrze kryje ;-P

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

genia:
kiedy ostatnio była w rampie ta twoja 'zajefajna' impreza? co nie znaczy , ze jest to wina klubu. powiedziałbym raczej 'klubowiczów', jeżeli można tak nazwać ogół łomżyńskich 'postjeziorkowych' imprezowiczów. Rozbawił mnie troszke twój tekst o plastiku w yamie... nie byłaś chyba na plastikowej imprezie(polecam Cynamon). Zdecydowaną wiekszasc ludzi nazwałbym raczej 'buraczanymi' niz 'plastikowymi'. Co tu dużo ukrywać: 90% osób nie bawi sie przy muzyce, jeżeli nie słyszała go na liście Vivy albo radia Eska(od niedawna). Tylko pozazdrościć gustów... :)))))

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Malachit zawsze dobrze krył, i oto zazdrość ludzka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Co do tematu Yam cafe to nawet nie ma sensu komentowac zachowania wlasciciela...przykra sprawa.
Jobler podaj definicje "prawdziwego dj'a" bo nie bardzo wiem o co ci chodzi?.Czy trzeba wyjechac z Lomzy i pomieszkac troche w W-wie???

wszelkie informacje na temat imprez w naszym regionie mozna znalezc pod tym adresem:www.clubbing.podlasie.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

ANTY-Ptysiu przekonałeś mnie. Przyznaję iż widok na narew wtedy (maj-czerwiec) będzie suuper :). Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Teraz jest adwent

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

No to co będo robić ? od nowa sale czy rozpierdalać od nowa cało szkole a może wogóle się nie uczyć tylko pracować na odbudowaniu jej... hehe

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

a czy blond to cos zlego :/ :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Na wniosek Tołwińskiego odwołano z funkcji łomżyńskiego dyrektora pogotowia a jednocześnie powołano na jego miejsce człowieka z Białegostoku. Wiadomo że chodzi o realizacje planu połączenia stacji pogotowia z Łomży, Białegotoku, Suwałk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Jeżeli to jest dr Jerzy Kamiński to pochodzi on z Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Witam.Chciałbym się dowiedzieć czy w Łomży jest jakaśorganizacja zrzeszająca motocyklistów?Czy są organizowane jakieś spotkania,zloty itp?Czy ktoś wie na ten temat?

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Ignac: Na początek wyjaśnij mi znaczenie kilku słów, które napisałeś:


"najniebespieczniejsze"
"stoji"


Nie znalazłem ich niestety ani w słowniku języka polskiego, ani w słowniku wyrazów obcych.


Ludzie, korzystajcie z http://so.pwn.pl - to naprawdę nie boli!

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Jezeli nie wiesz, to sie nie odzywaj.

Sledzie chca przylaczyc Lomze do Bialegostoku, bo jako jedna z nielicznych stacji Lomza nie ma dlugow. Mamy dobry sprzet a im tego rowniez brakuje... niedlugo lomza nie bedzie lomza, tylko bialymstokiem z jakims dodatkiem w nazwie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

A Kaminski to za pare dni odchodzi na emeryture ;]

Strajk glodowy sie juz zaczal...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

MrS dodam cos jeszcze nieboli i na dodatek pomaga

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Jobler chyba strasznie zalezy ci na wylansowaniu tego warszawsko-lomzynskiego dj'a... W lomzy nie bylo/nie ma ogromu imprez z muzyka klubowa ,ale zagralo tu naprawde wielu gosci na poziomie(mysle ze wyzszym niz ten ktory gral w Zamosciu), o czym ty zapewne nie masz pojecia bo na tych imprezach poprostu nie byles.Byly imprezy gorsze i lepsze tak jak wszedzie,nie wydaje mi sie zebys mial powody do okrutnego wychwalania imprez gdzies w Zamosciu i krytykowania tych w Lomzy-nie masz skali porownanwczej!
I jeszcze jedno jesli nie odpowiada ci Lomza to nie trzeba jechac az na poludnie Polski do Zamoscia zeby sie dobrze pobawic, sa tez imprezy w Bialymstoku(metro),Augustow (imprezy na statku),Suwalki..gwarantuje Ci ze sa tez dj'e ktorzy potrafia sklecic porzxadnego seta i rozbawic ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Reaper napisał
DU*A, D*PA, DUP*, G*WNO PRAWDA

W regulaminie usługi nie ma NIC o blokowaniu czegokowiek i NIKT nie może JAKIEGOKOLWIEK za*ranego portu zablokować.

Sensacji to sobie w super expressie szukaj.

A ja Ci odpowiadam że tak się dzieje na całym świecie że w umowie nie ma ani słowa o blokowaniu.Więc REAPER sobie lepiej wyczyść z wosku uszy bo Chyba jesteś głuchy i nie wiesz o tym że każda umowa tak jest pisana że prawnicy siedzą bardzo długo nad nimi,tak aby nie można było znależć słabego punktu w niej!!!!

Weż sobie dla przykładu swoją umowę i przeczytaj ją uważnie i zauważysz że
nic nie ma na temat negatywnego działania operatora.
Myślę że jednak masz kurzą ślepotę i nie widzisz co się wyprawia wokoło.
Być może także za dużo szukasz sensacji i za dużo czytasz Super Express lub podobną prasę.
A najlepiej to się weż za lekturę gazetę MIŚ dla dzieci a przy okazji zrelaksujesz się i odpoczniesz od sensacjii!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Może warto zorganizować podobną akcję jak poprzednio (protest e-mail) w celu poparcia Łomżyńskiego pogotowia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

ptysiu: a gdzie ten trójkąt? Ktoś tam wspomniał o Polowej.... co należy do pozostałej części trójkąta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Nie bardzo wiem o czym mówicie bo we wspomnianym miejscu to tylko jakieś niedowartościowane życiowe sieroty w kapturkach na główkach stoją, a kogoś groźnego to jakoś nie zoczyłem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

tu niechodzi tylko o pana dyr. tylko o ogół sprawy ,Białystok zabierze nam wszystko najlepszy sprzęt nowe karetki a my na tej prowincji zostaniemy bez niczego tzn pogorszy się jakość usług napewno i dlatego należy wesprzeć tych ludzi strajkujących

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Gdzieś już o tym pisali. Pamiętam jak przez mgłę... taaaaa..... Urodził się i poszedł grać na podwórko. Tam był tłum robiony przez kilka osób, ale co więcej on się z niego wyróżniał bo kopał razem z SxxK. Niektórzy z tego tłumu to nieźle ciągnęli, ale może nie do końca. Jako, że na tym podwórku był wyóżniającym się zawodnikiem i ciągnął do końca, więc nikt go nie wypatrzył.
No i wszystko się wyjaśniło.. nic dodać nic pociągnąć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Malachit napisał
Bogdan a jak moja przeglądarka WWW chodzi na porcie używanym przez P2P ??. Ludkowie z TP SA niech na chujach stają a ma mi chodzić, od tego jest właśnie umowa !!.

Podam Ci przykład: Mam neta z firmy Jarsat drogą radiową.
Stronki www i poczta mi chodzi a reszta poblokowane mam!!!!
i płacę za ten net aż 38 zł!!!!
Nie mogę korzystać z programów P2P prawie wogule.
Np na EMULKU jak bym chciał ściągnąć coś większego to musiałbym czekać ze 400 dni!!!!!!!
W ubiegłym roku zaczełem ściągać Mp 3 Sandry ok 800 mb i ściągało mi się to ze 5 miesięcy!!!!!
I co wy na to?????
A na dodatek często wyłańczają mi neta!!!!!

Co się tyczy wypowiedzi Reapera to niech się zajmie zabawą w klocki i nie udaje greka!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"


Nie chodzi mi o wypromowanie tego dj'a bo nie sadze zeby kiedykolwiek jeszcze mial mozliwosc zagrac w Lomzy jezeli zagra jeszcze w Polsce.
To zeden z tych ktorych wymieniles.

Sluchaj kolego akurat bylem na kilku takich imprezach w Lomzy i owszem jak na mantalnosc ogolu byla to calkiem przyzwoita impreza tyle ze porownujac do tego co sie dzieje w innych duzych miastach... nie ma co porownywac:(

Zreszta w Lomzy wiekszosc pseudo dj leci z cd'ow czy nawet mp3.
Przyznajecie kto tu kreci progresiva z winyla.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Po 1. Nawet jeśli część pożyczek Gierka przejedliśmy, to przejedliśmy je wszyscy, bo ustrój był taki, że kazał dać wszystkim, z tym, że partyjnemu nieco więcej.
Z czterokrotnie wyższych pożyczek zaciągniętych po 1989 r. nie zbudowano niczego. Przeżarte zostały w całości. Z tym, że ustrój mamy taki, że żarło tylko kilka procent społeczeństwa: parlamentarzyści, prezesi ich kolesie i pociotki.

Pożyczono 140 mld dolków, sprzedano wszystko, co zbudowano od zakończenia wojny, podatki wyższe niż Himalaje, 60 mld deficytu budżetowego. I NA WSZYSTKO BRAKUJE!!!

Więc gdzie się, do cholery, rozpływa ta kasa?

I tu po 2.
Za Gierka kler nie dostawał za friko całych dzielnic miejskich i prezentów w gotówce z trudną do przeliczenia ilością zer.
Za Gierka „złodziej z partii” miał pobory 3 razy wyższe niż sprzątaczka, a teraz „złodziej z rządzącej partii” ma pobory trzysta razy wyższe. A, i jeszcze ze 2 miliony odprawy, gdyby się okazało, że posadę musi już zwolnić dla następnego kolesia z partyjnej listy.
A jakby się prokurator przypadkiem zapytał o łapówki, to watażka może je sobie zatrzymać. Dostanie najwyżej rok w zawiasach, żeby zbytnio nie zubożał.

Najbardziej w tym wszystkim porąbane jest to, że przemysł zbudowany przez Gierka i spłacany przez całe społeczeństwo jest dziś albo rozpiżdżony przez Solidarność, albo w prywatnych łapach pajaców, którzy psioczą, że Gierek im to wybudował.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

...w związku z tym pytanie do światłych ludzi na forum:
Czym się różni szron od szadzi?
(ewentualnie szadź od szronu - dla mnie to żadna różnica)


--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

szadź to bardziej ekstremalne stadium szronu :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Jobler: co ty tak sie usrałeś tego progressiva i vinyli????
czy to jedyny rodzaj muzyki i jedyny nośnik?
Wcześniej myślałem o Tobie troche lepiej, ale zaczynam odczuwać, że mało sie różnisz od całej reszty?Czy człowiek, który kręci zajebiste imprezy electro, techno, trance czy HH nie jest DJ'em? Czy jeżeli gra z cd a nie z czarnych, to dyskwalifikuje go to z nazwy? jest gorszy? Powiedz mi na jakich 'przyzwoitych' imprezach bywałes, że 'nie ma co prównywać' do innych???? mówisz o Mayday, creamfields? czy innej ogromnej? Bo jeżeli, to rzeczywiście nie ma co porównywać. Bo i po co? Wróce do mojego pomysłu z poprzedniego postu:
Zorganizuj jakąś ciekawą imprezke; zrób klimat; zaproś DJa który zagra progress z vinyla; nawet kilku. Przestań w końcu narzekać i spróbuj coś zdziałać. Obiecuje, że odwiedze Twoją imprezę( i nie w celu skomentowanie a zabawy). ustosunkuj sie do tego; to nie jest żart.

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Władze poczty są kacykami z ZChN, dlatego takie fory dla Radia Mabuzię. Nie korzystajcie z poczty, niech szczeźnie w sromocie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

:( [*]

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Wszystkiego najlepszego Wszystkim Andrzejom :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

buhehehe asz pawia pusciłem po budyniu moze umieszcze to na forum bo ładnie wyglada hehehe ... to dziewczyna ptysia bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"


Pstysiu80-żenada!!!!!!!Jestes klasycznym przykładem kołtuństwa i ciemnoty.Czy aby nie nosisz mocherowego berecika?Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Ptysiu, oczywiscie wlazenie na jezdnie na czerwonym swietle madre ani bezpieczne nie jest. Moze ktos powinien tego przypilnowac przez jakis czas albo ustawic jakas wyrazna i widoczna informacje, zeby troche postala. Nie wiem. Ale pomysl, ze dla starszych osob to jest cos czego nigdy nie widzialy i nie maja pojecia co sie dzieje. Moze raczysz zauwazyc, ze dla takich osob swiat wyglada nieco inaczej niz dla Ciebie, mlodego geniusza zapewne i moga nie nadazac za zmianami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Kościół przebiera się w zbędne ornamenty"

Ja też się interesuję II Wojną Światową i znam kilka innych ciekawostek:) Nie widzę jednak sensu pisać o tym na na forum. Jeżeli dla kogoś II WŚ zaczęła się w listopadzie `41..... Temat mało interesujący. Lepiej pisać o pedałach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org