czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

Agent22: dobrze gadasz.

Nie dość, że kierowcy jeżdżą jak chcą (rzadko czas przyjazdu autobusu zgadza się z rozkładem) to jeszcze podnoszą ceny. Wiele razy musiałem jechać gdzieś taksówką, bo okazywało się, że autobus umieszczony w rozkładzie w ogóle nie przyjechał! Na nic zdają się skargi i telefony do MPK... Korzystają z tego, że mają w Łomży monopol na transport masowy. Z tego co wiem, to podwyżka musi zostać zatwierdzona przez radę miasta, do nich trzeba skierować wszelkie pretensje, dotyczące tego chorego pomysłu...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

Mam duże wątpliwości a chodzi mi głównie o sklepy .... praca 7 dni w tygodniu za najniższe wynagrodzenie .... Nie chcesz pracować ? - fora ze dwora na Twoje miejsce jest 10 innych naiwniaków :(
Nagminnym jest opłacanie kosztów okresowych badań kontrolnych przez pracownika nie przez pracodawcę - czy odpowiednie służby, odpowiedzialne za przestrzeganie prawa pracy w Łomży śpią ?

Temat rzeka ...............



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

Tia, temat rzeka.

Służby nie śpią, ale ich "wkroczenie do akcji" spowodowałoby bankructwo tych sklepów. Więc pewnie zastanawiają się (i słusznie), które zło jest lepsze (praca niezgodnie z Kodeksem pracy, czy wypłata zasiłków - zgodnie z prawem socjalnym).

Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

No tak, ale za psa wziętego ze schroniska nie płaci się podatku w wielu miastach. Podobnie za psa wysterylizowanego, czy "zaczipowanego". Zresztą podatek ustala się ze stawki "od - do" i w Łomży jest max. A Łomża to wcale nie najbogatsza gmina w RP.
Uważam też, że podatek, o ile przeznaczony jest na schronisko, jest zbyt niski :) W cywilizowanym świecie psy posiadają jeno ludzie odpowiedzialni, których stać na szczepienia, dobre jedzenie, szkolenie itp. U nas psów jest sporo, ale szczepionych już duuużo mniej (że o sterylizacji nie wspomnę).
Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

najniższy i płace 59 zł za lipne 118 kb i tak tyle nie ma, i tylko mi zostaje albo przedłużyć na tych samych warunkach albo zrezygnować bo za tako kase nie opłaca się !

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

wniosek o "czipowanie" psów był swego czasu stawiany bodajże przez Komendanta Straży Miejskiej - został odrzucony ale jakiej argumentacji użyto ... ? nie wiem

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

taaa a potem w obliczu możliwości powstania hipermarketu echem po całej Łomży odbijający się lament "dobrych wujaszków" właścicieli sklepów jacy to oni wspaniałomyślni bo zatrudniają X ludzi - tylko na jakich warunkach pytam się ??? Może niech wypowiedzą się pracownicy sklepów ?

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

Powiem Wam ze nie lubie i unikam ludzi o sklonnosciach homoseksualnych,ale kiedy przypadkiem trafilem na gejowska impreze w Warszawie doznalem zdziwienia. Pelna kultura i super imprezka niewspominajac o swietnej muzyce kreconej przez znanego dj'a.
Wszystko moze bylo by ok. gdyby nie te "slimaki" tranzwestytow ale i do tego widoku mozna bylo sie przyzwyczaic.


hahahahahhahahahahaa, konalem jak to czytalem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

maciek - to powinno być w poście zatytułowanym "Dla Kobiet"

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

Tiger nie wszedzie tak jest jak napisałeś !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

Mam pytanko.

Czy może ktoś wie gdzie można wynająć tanio sale na ponad 100 osób na sylwka??

Proszę o informacje :-)

Z góry dziękuje:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

W Koronie !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

Tiger nie rozumiem Ciebie do konca



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

wcale mnie to nie dziwi ........

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

kto uwaza ze w takim miescie jak lomza powinna znajdowac sie sekcja bokserska przeciez w lomzy mamy uzdolniono mlodziez i moglo by cos z tegobyc prosze o opinie wasze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

uważam,że to conajmniej świetny pomysł i jestem za:-) sama chętnie piszę się na to:D

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka


"Jeśli pięćdziesiąt milionów ludzi mówi głupstwa, nie przestają one być głupstwami.
Ps. Politycy są wszędzie tacy sami. Obiecują zbudować most nawet tam, gdzie nie ma rzeki"

CO ZA PAJAC WKLEJA CIAGLE TEN TEKST???????????
CZLOWIEKU NIEPOMYSLALES ZE LUDZIOM PEWNIE SIE JUZ ZNUDZILO TO CZYTAC?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

Masz rację, ale nie chciałem zakładać następnego tematu. W zasadzie post dotyczy obojga płci. Widzę, że przeczytałeś artykuł i nie sądzisz, że mężczyzna jest za dużo wykorzystywany w sexie przez partnerki? Jeżeli sam nie zapracuje to z sexu nici.

Pozdrowienia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

Mnie też. Jak się ma pt(y)asi mózg.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

Kto w niedzielę jedzie do Gdańska na marsz równośći ?? Wiem, ze sporo osób sie wybiera. Napiszcie kiedy wyjeżdżacie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

A możno zerwać umowe i założyć od nowa w nowych cenach ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

Chciałabym zapytać czy ktoś może wie gdzie w Łomży lub okolicy można zrobić kurs na inseminatora. Bardzo proszę o wszelkie mozliwe informacje na ten temat. Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

kto to ten Inseminator

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

Nic nie powinni dawać !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

Ptysiu czy fakt, że Twoje zdjęcie ma już chyba każdy internauta w Łomży i okolicach nie wpłynie choć minimalnie na Twoją nieprzepartą chęć wtrącania swoich (często bezsensownych) trzech groszy do każdego tematu ?

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

Mam pomysła: podzielimy zdjęcie Ptysia na kawałki jak już umówimy się jak je ciąc i każdy wklei tui swój jeden kawałek. Nikt nie zdradzi jego facjaty a każdy będzie mógł sobie w domu te kawałki skleić w całego Ptysia szt.1.
Nie będzie miał sie chłopiec do czego przyczepić.
______________________________________-



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

Spiero: a może powinna być jeszcze FC Barcelona, oczywiscie hokej i jeździectwo. Na pewno by się przydało F1. Ludzie......... !!!!!!!! Albo jesteście gówniarze, albo bezmózgy !!! Zapytam cie osobiście Spiero: ile wyłożysz na tą sekcję miesięcznie ? Masz na początek jakieś 1,5 mln zł ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

To ze tam przetrwal to sie nie dziwie , jak sie non-stop zdziera i tak z biednej Łomży!!! Gdyby znalezli sie prywatni sponsorzy ( w co watpie) to naprawde swietny pomysl! ale... znowu pojawia sie watek kasy!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

Jack, dr Załęska opiekowała się moją żoną w ciąży i wszystko było ok.
Wydaje mi się (chociaż do ginekologa nie chodzę) ze kobieta- lekarz tej specjalizacji może być uważniejsza i delikatniejsza, bo z natury rzeczy wie co, jak i do czego...
A pewnie i stres jest mniejszy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

Ptysiu wszystko wie <lol>



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

No widzisz, Ty już napisałeś, że nie narzekasz na szefa. Wymagasz tego ode mnie? No dobrze: ja także nie narzekam na swego szefa.

Tiger, madaj: rzecz polega na tym, że ja stawiam wymagania adekwatne do mych kompetencji. Nie chcesz zapłacić za moje badania wstępne? To spadaj. Nie chcesz płacić za nadgodziny? Do widzenia. Tyle, że mnie na to stać. Ja nie jestem tynkarzem, kierowcą czy ślusarzem. A gdybym był? Ale po co? Wolałem się uczyć, nie grać w klipę.

Jasne, że jest tak, że w większości firm nie przestrzega się kodeksu pracy. Ale może to wina typowego polskiego prawa, które nie ważne, czy przestrzegane, nie ważne czy mądre, nie ważne, czy wogóle możliwe do zastosowania, ważne że po prostu jest?

Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

Nie no najlepszy to był ten typ co do studzieńki wpadł HAha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

hehehe... na fotka.pl jest dużo lasek np http://ewelinka282.fotka.pl co ptysiowi się podobała z mojej ośki ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

http://video.google.com/videosearch?q=girl+fight



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

...strzał w dziesiątkę ;D

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

dobra, co tam cud ze mnie nie z tej ziemi - kosmita prześliczny:<}



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

forpol popieram w pełni !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

Malachit daj se spokój! Allinka ma jeszcze duuuużo czarnej farby!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

Panimaju

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

No i sami widzicie, że ten problem nie ma nic wspólnego z demokracją- bo chyba nie można poziomu demokracji uzależniać od tego czyja i jakiej płci jest ****.
Więc czemu uparcie obwołuje się te demonstracje "wyznacznikiem demokracji i tolerancji"? Nadal nie widzę tu związku i nadal wygląda to na manipulację socjotechniczną. Albo ****, albo demokracja!

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

wiem, że Naczelna Organizacja Techniczna prowadzi kursy komputerowe ale nie orientuję się w cenie takie kursu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

Interneo wiele razy zmieniało właścicieli. Ostatnim jest jakiś facet z Zambrowa. W tej firmie panował jeden wielki bałagan. Kumpel nie płacił im przez 5 miesięcy, a dalej miał Internet... Co prawda z przerwami, ale miał ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrzucanie przez przerozne mniejszosci kukulczego zbuka

malachit - masz pywko :)
Nie dlatego, że popierasz (także) moje zdanie, jeno dlatego, że qmasz o co chodzi. Możesz oczywista punktować i paplać, jak to ciocia Krysia (nie zna zasad ortografii) non stop dopytuje w Urzędzie Pracy o ofertę za 1200 (bo za 800 to ona nigdzie nie pójdzie) - ale nie robisz tego, przeca to nie wybory, nie musisz kłamać.

I czy nie można tego odnieść do sytuacji w kraju (nie tylko w Łomży)?
Już pytałem po 100 razy: opowiedzcie mi o bezrobotnym. Co umie, jaki to człowiek i ja znajdę mu pracę - z ogłoszenia w gazecie, jest ich setki.

Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org