piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

Ja też mam auto w ryski ,nie tylko od tego że mi ktoś porysował ale nawet samo to jak do lasu się jedzie to już nowa ryska jest...umnie na osiedlu nie ma kamer bo wiadomo co one by dały ?? nic wczoraj zauważyłem inny incydent jak grupa chłopaków pchała stare suzuki (chyba nie jestem pewny) bez ręcznego na nowego Opla... facet zaraz wyskoczył uciekli zbuje ale na górce ich złapali bo widziałem MILICJE cóż może lepiej szybsza reakcja niż kamera ? ja mówie o samochód się nie martwie bo na początku były ryski nawet jakis jebak zamek pewnego letniego dnia mi rozpierdolił a teraz nie przybywa rysek ani usterek np najechanie na kogoś .

Pozdrawiam :-)

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

Dobrze jest podoba mi się :-)

apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

Bartuś na Jantarze bywam i owszem ale na Twoją ulicę rzadko zaglądam zatem to nie ja :D
A wracając do tematu - nic mnie tak nie wkurza jak jełopy nie potrafiące ocenić odległości swojego auta od sąsiedniego na parkingu - mówię o obijaniu aut drzwiami otwieranymi z impetem przez wyżej opisanych ćwoków @#@$%#%^ !!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

...a szczególnie kobiety.... niektóre.... nie myślące.... lub myślące inaczej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

Pedały precz z Łomży.

--------------------------
running with scissors

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

Hamstwo sie szerzy !

apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

Taaak jasne reaguj,donoś a potem jakiś gnojek pięknie się odwdzięczy za to,że mu utrudniasz.Mnie to guzik obchodzi,chcą to niech sobie chleją.Rodzice ich nie wychowali to obcy ludzie mają wychowywać.A co do sprzedawców-dla nich to tylko zarobek,czym niby się tu przejmować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

ptysiu ma rysik i robi ryski :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

zdarzyło mi się kiedyś taką jedną przyłapać in flagranti - wysiadła z gracją, ukazując w sumie zgrabne nogi w szpilkach, uśmiechnęła się szeroko ukazując swoje przebogate uzębienie (około 1,5 zęba) i czule wyszeptała .... PSEPLASAM ...... ja to dopiero mam ryski aż do białej blachy :(

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

Zgadzam się, a gdzie są ich rodzice ? Jak ich wychowali tak teraz mają. A sprzedawca ma utarg, reszta go nie obchodzi. A sprzedawać prawie wszędzie już sprzedają :]:]:]

apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

Tiger poruszył bardzo smaczny temat kaszanki (chyba se kupię kawałek :)). Ja więc pytam się was drodzy forumoiwicze (i ciebie ptysiu) jaką zupkę najbardziej lubicie ??.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

Moorgan nie pisałem ze mam nowe auto !! one nie jest nowe ma dokłądnie 11 lat ale kupilęm je w tym roku !!! bylęm na komendzie zglosiłem co trzeba i zobaczymy czy cos to da (chociaz watpie w to) !! takie skurwiele chodza na osiedlach pewnie jeszcze podfazowali i szukaja co by tu na **** drugiemu zrobic !! znalazł bym takiego to chyba bym ubił !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

Sam widziałem, nie sprzedadzą gnojkom to za piwo kupi in pierwszy z brzegu żul

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

peter popieram, chłopaki z MW będą mieli okazje sie wykazać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

doslownie kocham te miasto za te nienawisc do innych ludzi :]
a na slowo "cwel" przytoczone przez mrs to przypomina sie byly wielki lomzynski bojowkarz o czystosc rasowa niejaki - czytana- p. c., ktorego jakis poczciwy czlowiek milo zaskoczyl od tylu..... cos mi tak swita :]

panowie swiata zdejmijcie berety!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

a tak żeby zaniżyć troszkę statystyki to powiem, że mam lat 19 i 162cm wzrostu ;)

ps. Małe jest piękne ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

po zupce najlepszy deszy deser , a jak deser to tylko sex

--------------------------
running with scissors

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

Pomidorowa ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

Kurczak z ziemniakami i sałatko...

--------------------------
running with scissors

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

Ale schabowy jest poprostu super !!!!!!!!!!!!!!



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie


Kolarstwo nie zdobyło większej popularności wśród wioślarzy. Pionierem sportu kolarskiego w Łomży był dr Wojciechowski, inspektor miejscowego wydziału lekarskiego. W 1891 r., na wiosnę sprowadził on z Drezna z fabryki Schladitza pierwszy rower i wspólnie z dr Kacenelenbogienem udzielał informacji o nowym sporcie, a także o możliwości korespondencyjnego zamówienia i sprowadzenia do Łomży tego środka lokomocji. W 1893 r. było w Łomży około czterdziestu cyklistów. W tymże roku podjęli oni próbę założenia własnego towarzystwa sportowego. W 1898 r. podjęto pierwszą próbę założenia wspólnego towarzystwa sportowego wioślarzy i cyklistów.


Studia Łomżyńskie nr VII.................................cdn. .......................................

Wydawnictwo Łomżyńskiego Towarzystwa Naukowego

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

Wiesz, Czesław, jestem Twoim fanem, ale żeby promować CYKLISTÓW? Nie od dzisiaj wiadomo, że to wszystko przez nich (jeszcze przez Żydów i masonów!)

--------------------------
running with scissors

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

Rosołek drobiowo-wołowy !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

Szczawiowa rządzi, tylko zalecam najpierw zmielić szczaw, żeby w zęby nie właził (vide post <b>Sumo/malaha</b> ). No i dużo śmietany/mleka, żeby wapń nam nie uciekał z organizmu.

Żurek jest spoko, klasycznie na kościach cielęcych, ale z dodatkiem białej kiełbasy. Żur kiszony we własnym zakresie (mąka żytnia razowa, a nie butelka ze sklepu).

Grzybowa na przykład. Mam dwie paki suszonych grzybów w szafce: podgrzybki, prawdziwki, koźlaki. Chyba się z nimi ruszę i ugotuję zupę/krem.

Aczkolwiek mało to regionalne, ale przepadam za góralską kwaśnicą. Całe szczęście na targu mirowskim sprzedają wędzone kości i żebra.

O dobry rosół trudno tak jak trudno o tłustego kurczaka. A te w kerfurze są blade i cuchnące. Na pohybel hipermarketom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

Ale megaprzebojem wśród zup jest dla mnie od dłuższego "zupa chińska, ale z Radomia! Wcale nie smakuje jak chińska!"

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

śnieg pada slizgawiaca na ulicach, a słuzby drogowe znów zaspały. co sie z nimi dzieje?? jak myslicie??

--------------------------
running with scissors

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

Najgorsza kaszanka w życiu: sklep przy dworcu w Zagórzu, rok 2001, powrót z Bieszczad. Zagryzana bułką i zapijana kefirem. Kłopotów żołądkowych brak, ale do rewelacji daleko...

Najlepsza: 1983 r., wesele mojej ciotki, ze specjalnie zabitego na tę okazję prosiaka (biedak, ale w sumie był smaczny), ledwo pamiętam jej smak, ale musiała być przesmaczna, skoro wciąć gdzieś po zwojach mózgowych jej wspomnienie przebiega...

W stołówce w szkole podstawowej nr 5 w latach 80. popularnym daniem obiadowym była smażona kaszanka z ziemniakami i surówką z kapusty kiszonej. Dziwne, ale to było nawet smaczne!

--------------------------
running with scissors

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

A ktoś pamięta takie prehistoryczne określenie jak "kaszana z miodem", oznaczające wyjątkową "chałę"?

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

Widziałem 5 minut temu jeden pług poszedl w kierunku Zambrowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

Widać kierowca nie został uświadomiony, że pług lepiej pracuje, gdy jeździ...

--------------------------
running with scissors

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

markolo5:
Wspomniana lampa jest to reflektor przeciwlotniczy przygotowany do wyszukiwania i oświetlania w warunkach wojennych na nocnym niebie wrażych aparatów lotniczych i jest najprawdopodobniej własnością NATO...

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

http://piw.internetdsl.pl/wiersz/romy_www_giertych_stop_kom_pl.swf
http://piw.internetdsl.pl/wiersz/monk_www_giertych_stop_kom_pl.swf
http://piw.internetdsl.pl/wiersz/nazizm2_www_giertych_stop_kom_pl.swf


Polecam :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

Wajemnie Robercie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

Malachit od kobiet to 3 drzewka w bok i 4 zapasowe to wy faceci od siedmiu boleści jak wysiadacie z autka to drzwi sobie otwieracie na cało szerokość zawsze wam mało miejsca. A dla tigera dobra rada kup sobie listwy boczne pomagają, co prawda błotnik mam wgnieciony przez jakiegoś ślepego kierowcę, ale boki mam nie poobijane. A co do rysek to niestety to jest cały urok parkowania na parkingu pod blokiem, dlatego mi się marzy domek z garażem

Pozdrawiam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

Czesław, może wiesz jak skontaktować się z Panem płk. Henrykiem Pestką,, bo rzeczywiście mogę narobić sobie kłopotów.

Pozdrowienia.

--------------------------
running with scissors

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

Panowie, poprawcie się!
...najpierw...

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

Świetne aranżacje ... warto było być.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

Hehe to ty pabloz4 nei masz racji... A co do reszty to przeciez nasz kochana łomża <niestety w wiekszosci> i połowa naszego kraju w przedzien pomaranczowej rewolucji opowiedziałą sie za moherowa rewolucją, więc nad czym tu sie użalac, trzeba uszanowac prawa demokracji. Najpierw pojawiaja sie tematy jaki to Kaczor dobry a teraz Rydzyk zły, tylko gdzie byliscie jak byly wybory... Tym samym jesteśmy skazani na Warszawę w Toruniu... No ja mam na szczescie czyste sumienie NIE GLOSOWALEM ZA: ..... moherowa rewolucja

PS. mysle ze Polska jest w sytuacji podniesionego ryzyka porażki... :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

taaa przejaskrawiony obraz faceta, którego jedyną czynnością w domu jest leżenie na kanapie, a jedynym ruchem jaki raczy wykonać z grymasem wysiłku na twarzy jest sięgnięcie po pilota i szklankę z piwem ...
A tymczasem ... coraz więcej facetów wykonuje i to o wiele lepiej od kobiet prace domowe, coraz więcej facetów widać na spacerach z dziećmi, coraz częstszym widokiem jest facet z torbą pełną zakupów ....
Jak to jest Panowie z Wami ? Umiecie się przyznać do tego, że ogólnie przyjęte przyporządkowanie ról mężczyzny i kobiety w środowisku domowym ulega wymieszaniu ?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

Mają napisane, że w autobusie jest WC, a faktycznie to WC jest zamknięte i jak się zachce nagle komuś na obowodnicy przez Radzyminem to musi trzymać aż do Stadionu. Tam też ma kłopoty, bo zanim przedrze się przez stragany i odczeka swoje w kolejce do WC stadionowego to może nie wytrzymać .
Może warto dać ogłoszenie na dworcu PKS "Pasażerowie wybierajacy się w dalsze trasy proszeni są o założenie pampersów".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

Co do gotowania wiadomo wszem i wobec iż to właśnie mężczyźni są najlepsiejszymi kucharzami pod słońcem !!.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

Bo żeś autobusem PKS'u pewnie nie jeździł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

ptysiu sam prosisz się o baty,a potem się dziwisz że Ci obojczyk połamali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

misiek daj ego więcej !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imperia Walterów i Solorza robią kokosy na rządowej propagandzie

troche przegiołes z tym niemogłeś tego pod jednym tematem napisać ?

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org