środa, 15 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
niemcy a reparacje ...

Kwik, spokój i tanio. sklep w pobliżu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy a reparacje ...

zdory

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy a reparacje ...

DODA WYGLADA JAKBY MOWILA:WEPCHAJ MI NA SCENIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy a reparacje ...

Autor: tenpubpl (---.internetia.net.pl)
Data: 17-07-11 20:23

Dynx czy jak ci tam Ty co bazgrasz po murach niestety podczas wczorajszej 'akcji' na małachowskiego 'bazgrania' nagrałeś się na moje kamery :)

Daję tobie parę dni aby przyjść przerosić i zdrapać to co nabazgrałeś a potem zamazałeś gdy zobaczyłeś kamerę jak się nie zgłosisz.... nagranie albo ujawnię publicznie (bo pewnie parę osób cię szuka) albo prześlę do władz abyś został za wandalizm ukarany (a nabazgrałeś ostro w Łomży)
ps. gdybyś tworzył 'sztukę' to bym tobie postawił piwo.... ale wandalizm trzeba tępić


tenpubpl

nie popuść debilowi, zgłoś gdzie trzeba !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy a reparacje ...

Trochę się zamotałem chodzi mi o wyjazd ok.9 rano.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy a reparacje ...

Kwik super:) spokój,jeziorko blisko:)

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy a reparacje ...

do bunio a kogo to obchodzi z kimtY zgadzasz sie?

masz jakas firme?

daj adres

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy a reparacje ...

BUNIO WIEDZIALES O TYM?

W DE LAV12 DMUCHAJA SIE W RODZINIE

SIOSTRA PAWLA Z NAVAY URODZILA SYNA I TO DZIECKO JEST CHORE BO DMUCHALI SIE W RODZINIE ZEBY GENOW NIE ODDAC I TO DZIECKO BEDZIE ZYLO DO 15 LAT I NIKT TEGO NIE WIE W LOMZY POZA RODZINA PAWLA TYLKO



JA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy a reparacje ...

Meg :)
Luzik :)
Ja miałem po drodze :):)

A foteczki jeszcze jutro coś tam dołożę :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy a reparacje ...

Ale kobinujecie :):)
A wystarczy tylko VideoGet :):):):):):):):)

Kopiujesz i wklejasz link i masz w ciągu kolu sekund to co chcesz z YT :)

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy a reparacje ...

jeżeli ocenić scenariusz tego koncertu to biorąc pod uwage wszystkie dotychczasowe w tym mieście to był nawet ciekawy. Jednak w wersji łomżyńskiej był mocno okrojony i niedopracowany . Chciano coś pokazać ale i tak to kupy się nie trzymało - takie skąpe naśladownictwo wielkiego show tylko ,że dla kurpi z Łomży. Wyjątkowao mierna praca świateł. Oświetleniowiec był chyba niedysponowany. Ale to pikuś ,ujdzie w tłoku gorzej ze śpiewaniem pani Rabczewskiej bo tak się ta Doda nazywa. Mocno momentami odbiegało od ideału , co nazywa się pospolicie fałszowaniem.
Kondycja artystki też mocno już nadszarpnięta bo to polegiwanie na scenie o niczym dobrym nie świadczy. Dobrym pomysłem więc byłoby by pani Doda wprowadziła na scenę kozetkę to się nikt nie o tym nie kapnie a i potem z hemoroidami nie bedzie kłopotu od leżenia na zimnej podłodze.
Publiczność dopisała pod względem liczebności i ta piękna ale zaniedbana muszla koncertowa zamieniła sie na chwilę w gigantyczna salę koncertową. Publika zachowywała się przyzwoicie aczkolwiek jej zaangażowanie emocjonalne było na poziomie zimnej , śniętej ryby.
No ale cóż się spodziewać po "potomkach" - oni zawsze muszą grać lepszych niż są i udawać mocno miastowych. Tak więc często sytuacje ich przerastają. Jednak nie można tego powiedzieć o pokoleniu młodych łomżyniaków które jak widziałem jest żywiołowe i pozbawione kompleksów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy a reparacje ...

maruda

Dziaduniu dzień dobry :):):)
Jeszcze dzisiaj będzie nowa działka fotek ? ;)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org