sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zakaz handlu wniedziele

Wyjazd między 18.00-20.00...
512-149-278

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz handlu wniedziele

daj se spokój - kętrzyn 30 000 głosów, łomża - 3 000

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz handlu wniedziele

Skoro jestes z mazowieckiego, czemu sie wybierasz na uczelnie do Lomzy?? Czy dla Ciebie sie nie liczy prestiz i renoma uczelnii, a moze nie chce Ci sie do nauki przylozyc??

Co do kolegiow, moze i sa przeszloscia, ale skad bedziesz wiedziala, czy dana osoba jest po kolegium majac licencjata z filii uczelnii, czy warszawskiej lub tez bialostockiej??

A czy ja napisalam gdzies, ze zawod nauczyciela zniknie - niee?? Czytanie ze zrozumieniem sie klania. Poza tym to nie Ty decydowac bedziesz na chwile obecna kogo przyjmie dyrekcja i z jakimi kwalfikacjami :) (Ja tez nie :P) Ale sa pewne zasady i kryteria!!
Przyjmuja do pracy w szkolach podstawowych i gimnazjach po licencjacie z uprawieniami pedagogicznymi, a do szkol ponadgimnazjalnych juz z magistrem i uprawniemiami pedagogicznymi. Poza tym teraz wystarczy miec druga specjalnosc, np. z jezyka obcego lub wczesnego nauczania jezyka obcego, by moc juz pracowac z maluchami do 9 roku zycia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz handlu wniedziele

http://www.youtube.com/watch?v=b5-w1xWsVFs

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz handlu wniedziele

Letnia czy zimowa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz handlu wniedziele

a ja ci polecam zrobic se ten test wysłać sms za 30zl i mam nadzieje ze wyjdzi jak najszybszy wynij:)

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz handlu wniedziele

odbiera, 150 programow mam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz handlu wniedziele

haha jasne;P a potem zajechała jeszcze do jeziorka co nie?:P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz handlu wniedziele

Przegapileś. Ja je do domu wziolem ; )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz handlu wniedziele

Witam
potwierdzam Doda była wczoraj w Yamie ;) ale późno przyszła( chyba po 2giej), znacznie wczesniej pojawili sie inni członkowie jej zespołu.
Nie wiem czy wiecie... nocowała w Hotelu Gromada(Polonez). :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz handlu wniedziele

młody wykrztałcony
idż na południowy wschód w kierunku Turcji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz handlu wniedziele

ZEZOWATE NIKT CIEBIE NIE CZYTA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz handlu wniedziele

ja bym zjadł kebaba z paździochem zas ale niema go tu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz handlu wniedziele

Bandziory pamiętacie koncert Wilków na Muszli w 2007 roku ?

http://www.youtube.com/watch?v=aE-Auump8b0

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz handlu wniedziele

Omania
Dawno nie jadłam w Savanie ;)

Właśnie patrzę na fotki , SUPER :):):)
Dziękuję Omania :):):)
Zaraz prześlę dalej ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz handlu wniedziele

Kogo zabił Paweł z Nissana?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz handlu wniedziele

Klucz z breloczkiem znaleziono przy ulicy aleja legionów. Na kluczyku widnieje napis STAR.
Właściciela kluczy proszę o kontakt na maila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz handlu wniedziele

Po tym, jak zatytuowałeś post, czscz również może Cię podać do sądu za obrazę.
Uprzejmie proszę, byście oboje znikli z tego formu. Dlaczego na Wasze niecenzuralne wypociny chcąc niechcąc muszą natykać się dzieci i młodzież?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz handlu wniedziele

helou Meg :)

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz handlu wniedziele

MINI C TAK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz handlu wniedziele

Wczesniej nie pisalas, ze bedziesz edukowac sie az do mgr, wiec napisalam tyle ile wiedzialam w temacie, myslac, ze bedziesz juz chciala pracowac po licencjacie, bo jednak sa takie mozliwosci i to bylo dla porownania, co na chwile obecna byloby lepiej oplacalne.

No, jasne, ze jak nie bedzie kolegiow ludzie beda studiowac na innych uczelniach kierunek, na ktorym bedzie filologia i beda tez brac pod uwage poziom nauczania. A wg mnie (to moje zdanie) uwazam, ze na I roku nowego kierunku, zrobia z Was (poczesci jak zawsze na wiekszosci kierunkow) kroliki doswiadczalne...

Ja nie napisalam, ze jestes malo ambitna, ale jak chcesz cos w zyciu osiagnac to czasem oprocz Twojej ciezkiej pracy warto zainwestowac w cos dobrego i na poziomie, no i sprawdzonego. Pozatym tak mgr na UW juz kosztuje okolo 7000 - 8000 zl i podobna cena jest na licencjacie, dlatego sa filie tych uczelnii tansze... I ja na Twoim miejscu prace zaczelabym juz po licencjacie, bo warto...

I uwazam, ze forum nie jest dobrym tematem do tego bysmy o naszych pogladach dyskotowaly na forum :)
Pozdrawiam i zycze Ci trafnego wyboru :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz handlu wniedziele

Do Memphi
A co masz do kalesonow mondralo? żal ci że ktoś sie fajnie dogaduje z innymi ludźmi i rozkreca jakoś te nudy na forum?akurat ta osoba jest pozytywnie nastawiona do wszystkic na tym forum, zaklada fajne tematy organizuje spotkania itd.
Jesli coś ci nie pasuje to nie wchodź nie pisz i nie narzucaj innym swoich jakże głupich poglondów, tyle w związku z tym.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz handlu wniedziele

http://www.downloadyoutube.net/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz handlu wniedziele

I czym tu się podniecać tym ŁKS ??? klub jak każdy inny tyle, że przewałek więcej niż w innym kopalisku 5-6 ligowym...
co do koncertu pani D. to prócz figury to cieniutko z wokalem po za tym te babkę co zapowiadała powinni do muzeum - wstawić, głos jak po przepiciu a strój z lat 70 masakra jakaś... szkoda że biletów nie sprzedawali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz handlu wniedziele

wiecie ze jak pawla z navary zamkneli w czerwonym borze to jak wyszedl za pomoca starego cwe_la to powiedzial"PRZEZYLEM PRZYGODE TAK MNIE ŁADO_WALI .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz handlu wniedziele

zapytaj jej hihihihiih

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz handlu wniedziele

nie rozmawiam z cw|elami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz handlu wniedziele

jakike podanie cwe_lu?

sam sobie pisz stopa po ziemi heheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz handlu wniedziele

gust ci się zmienił?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz handlu wniedziele

On na Nią nie zasługiwał. ; /

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org