piątek, 10 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Komorowski kolejny raz się kompromituje i obraża przy tym zmarłych w katastrofie smoleńskiej




http://festynnajana.wordpress.com/oficjalny-plakt-festynu/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komorowski kolejny raz się kompromituje i obraża przy tym zmarłych w katastrofie smoleńskiej

heja ludziska:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komorowski kolejny raz się kompromituje i obraża przy tym zmarłych w katastrofie smoleńskiej

Łomżyniacy zbieracie zakrętki od napoi ?


Dzisiaj będą zbierać dla Bartka na FESTYNIE NA JANA


http://festynnajana.wordpress.com/oficjalny-plakt-festynu/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komorowski kolejny raz się kompromituje i obraża przy tym zmarłych w katastrofie smoleńskiej

fresz1

To za miesiąc poszalejemy ;)hehe

Ale dzisiaj koniecznie na Stary Rynek ;) Kalisony będą się snuły po Rynku ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komorowski kolejny raz się kompromituje i obraża przy tym zmarłych w katastrofie smoleńskiej

ojjj będe będę sie starać jak tylko potrafię heheh:)madziara szkoda ze nie przyszłaś chciałam cię poznać i zobaczyć kto ty jesteś bo najwidoczniej masz zamiar już w naszej bandzie zostać a milej się piszę jak wiadomo kto po 2 stronie jest :)
algeroth fajnie że podobało ci się nasze towarzystwo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komorowski kolejny raz się kompromituje i obraża przy tym zmarłych w katastrofie smoleńskiej

@ zezowate szczęście- ja myślę że - goosia 84 - zrozumiała właściwie twoje zapytania”że nie ważny jest wiek” i opisała swoje przeżycia, z tym zapytaniem.
Natomiast czy ty rozumiesz o co się pytasz hm...............mam wątpliwości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org