piątek, 10 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wziął, wystraszył się i zwrócił...

Re: maślanka

Zwróć uwagę co napisal po kaznodziejsku "Wrubel":
"Jeżeli zas wierzysz tylko w to co widzisz i jesteś w stanie zmierzyć + rzeczy udowodnione naukowo to jesteś płaski i tyle."
A więc mam wierzyć pomimo tego, że widzę obludę i zaklamanie kleru, nadmierną interesowność urzędników bożych tym światem i grzesznymi uciechami tego życia przy zupelnej obojętności Stwórcy. Mam wierzyć, że ksiądz prowadzi mnie do boga-zbawienia, pomimo tego, że święty jest tylko przy otarzu, a na co dzień często okazuje się być pedofilem, pijakiem i innym sodomitą. Kaznodziejski "Wujek" uważa, że jestem "pytki" dlatego, że nie umiem wierzyć wbrew zdrowemu rozsądkowi, że wykorzystuję rozum i wolną wolę, która podobno jest bożym darem. Kościelni nakazują naiwnie wierzyć, czyli "wylączyć oko i ucho" i jeszcze za to sobie placić.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wziął, wystraszył się i zwrócił...

No z 9cm i to cienkich włosów za wiele nie zrobisz niestety... Ewentualnie zrobić dredy i doczepić co nieco, bo 5-6cm stojące dredy będą wyglądać śmiesznie, szczególnie, że to crust.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wziął, wystraszył się i zwrócił...

a do innych ,to naprawdę az dziw bierze ,ze nie chcą przyjąć faktu,ze Bóg istniej i taka jest prawda..napisalem juz,ze najwiekszy filozof wszechczasów Arystoteles udowodnił Jego istnienie ,proszę sobie o tym poczytać ,jest to łatwo dostępne .jest tylko kwestią,czy Jezus Chrystus to wcielony Bóg ,czy tez nie .oczywiście,ze tak. i tu pojawia się kwestia Pisma Świetego i wiarygodności,ja nie widze tam nic niewiarygodnego. pozdrawia Myślicielek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wziął, wystraszył się i zwrócił...

dziadka_kalesonki Witaj;)


madziara hmm.. to szkoda mam nadzieje że Ci sie polepszy humorek:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wziął, wystraszył się i zwrócił...


Myślicielek

Zabrakło Ci rzeczowych argumentów ? Co , przytoczone fakty są niewygodne ? Tak , no bo z faktami się nie dyskutuje .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org