piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kiedy wreszcie Polacy wyjdą na ulice i rozliczą łajdacką bandę PO za szkody i zbrodnie jakie popełnili przeciwko Polsce i Polakom?

Dziekuje a chodzi o to ze wlasnie synek jest po operacji w DSK juz nie bede sie rozpisywala na co ale wlasnie jedna strone ma spierdzielona i teraz karza czekac nie wiadomo na co laske zrobia z wykonaniem usg zeby sprawdzic i wogole porazka bo po operacji zadnego poinformowania na czym operacja polegala,zero zainteresowania jak sie dziecko czuje itp.No i chcialabym sie teraz z kims innym skonsultowac co robic dalej.

rzepicha a orientujesz sie moze czy teraz musialabym miec skierowanie zeby do tego Grajewa pojechac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy wreszcie Polacy wyjdą na ulice i rozliczą łajdacką bandę PO za szkody i zbrodnie jakie popełnili przeciwko Polsce i Polakom?

W piatek rzeczywiscie bylo super :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy wreszcie Polacy wyjdą na ulice i rozliczą łajdacką bandę PO za szkody i zbrodnie jakie popełnili przeciwko Polsce i Polakom?

maruda

a trzeba było tak szaleć a teraz dziadziunio musi siedzieć w domku bo balkonik w warsztacie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy wreszcie Polacy wyjdą na ulice i rozliczą łajdacką bandę PO za szkody i zbrodnie jakie popełnili przeciwko Polsce i Polakom?

Z obecnym Panem Dyrektorem miałem max 5 zastępstw...Ale na dyrzurach i na nalotach na "palarnie" będącej na każdym piętrze;) bardzo miły i wesoły człowiek...Koledzy którzy mieli z nim zajęcia raczej nie słyszałem żeby narzekali.
ZSM, a później ZSMiO nr 5 to najlepszy etap mojego życia. Pomimo różnych opini na temat pani dyrektor B. trzeba przyznać, że kadrę pedagogiczną miała super! Każdy z "profesorów" z załogi którą znam zasługuje na ogromny szacun:). I taką osobą napewno jest historyczka K.P. - gorąco pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy wreszcie Polacy wyjdą na ulice i rozliczą łajdacką bandę PO za szkody i zbrodnie jakie popełnili przeciwko Polsce i Polakom?

oj dziadziunio to niedobrze to na spotkanie czwartkowe jak dotrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy wreszcie Polacy wyjdą na ulice i rozliczą łajdacką bandę PO za szkody i zbrodnie jakie popełnili przeciwko Polsce i Polakom?

Już tylko 2 dni do finałowego meczu o okręgowy puchar polski.
Środa, godzina 18.00
ŁKS 1926 Łomża - Włókniarz Białystok
Nie planujcie w tym czasie nic innego jak wyjście na mecz.
To jest FINAŁ.
Emocje gwarantowane!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy wreszcie Polacy wyjdą na ulice i rozliczą łajdacką bandę PO za szkody i zbrodnie jakie popełnili przeciwko Polsce i Polakom?

doberek!ja nie w temacie,na razie się witam.trochę przeczytam i może zareaguję na jakiś pościk.pozdrawiam Ludzi dobrej woli...
PANI lichi zze mnie parobek,wiedząc o tym coraz bardziej przekonuję się do myśli o ucieczce...

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy wreszcie Polacy wyjdą na ulice i rozliczą łajdacką bandę PO za szkody i zbrodnie jakie popełnili przeciwko Polsce i Polakom?

Podbijam!

Byłem w Piątnicy-Belfort , lokal ok! - tylko te ciepłe piwo , ohyda!
Miałem pecha , golonki zabrakło . Nie mogę wiec wypowiedzieć się w temacie.

Nowo otwarta restauracja Perła , to jeden z elegantszych lokali w Łomży. Przestronna sala, duży parkiet do tańca, podium dla orkiestry, ogródek dla palaczy, klima - jednym słowem doskonałe miejsce do zorganizowania imprezy weselnej. W tygodniu pusto, dziwne uczucie my trzej sami na sali, tak ok.2 godz. Może to tylko początek i póżniej się rozkręci.
Piwo - ok!
Golonka - porażka, nie dość że zimna to i mięso jakieś takie rozlazłe, rozgotowane do przesady, a i trochę jechało!!! Nie polecam.

W najbliższym czasie wybieram się do Nowogrodu do restauracji Panorama vel Wiszące Ogrody. Zobaczymy jaką to rewolucję przeprowadziła tam Geslerowa. Recenzja wkrótce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy wreszcie Polacy wyjdą na ulice i rozliczą łajdacką bandę PO za szkody i zbrodnie jakie popełnili przeciwko Polsce i Polakom?

maruda

silne chłopaki pewnie przychodzą na spotkania pewnie podołają na barana i wiśta wio hehehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy wreszcie Polacy wyjdą na ulice i rozliczą łajdacką bandę PO za szkody i zbrodnie jakie popełnili przeciwko Polsce i Polakom?

Jest, i z tego co osoby gadaja dużo osób z gimnazjum i liceum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy wreszcie Polacy wyjdą na ulice i rozliczą łajdacką bandę PO za szkody i zbrodnie jakie popełnili przeciwko Polsce i Polakom?

ewentualnie iść do krawcowej żeby uszyła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy wreszcie Polacy wyjdą na ulice i rozliczą łajdacką bandę PO za szkody i zbrodnie jakie popełnili przeciwko Polsce i Polakom?

to już szybciej dojedzie taxi 997 niewysilaj się hehehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy wreszcie Polacy wyjdą na ulice i rozliczą łajdacką bandę PO za szkody i zbrodnie jakie popełnili przeciwko Polsce i Polakom?

Masz rację,dojedzie.tylko gdzie?a i podejrzewam,że może i Marudzi,ale do nich dobrowolnie nie wsiądzie.hehehe

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy wreszcie Polacy wyjdą na ulice i rozliczą łajdacką bandę PO za szkody i zbrodnie jakie popełnili przeciwko Polsce i Polakom?

hallloooooooooo

gdzie się wszyscy podziewają

nudno jakoś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy wreszcie Polacy wyjdą na ulice i rozliczą łajdacką bandę PO za szkody i zbrodnie jakie popełnili przeciwko Polsce i Polakom?

dopiero będe obiadek wcinał...

a tak to po staremu,,

nuda.!!





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org