środa, 15 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowocześni chcą do Platformy

do kapitan bomba:

"Po 1: Wlasnie wiara polega na tym ze wierzysz w cos czego do konca nie rozumiesz i co jest do konca niewytlumaczalne."

Rozumiem, że w Świętego Mikołaja nadal wierzysz? :)

A ja podsumuję to krótko:
Opowiadania o chodzeniu po wodzie i zamienianiu wody w wino są dla mnie bajką na poziomie Śpiącej Królewny obudzonej ze snu pocałunkiem księcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowocześni chcą do Platformy

robciu
Robcio nie cukruj ;) hehe

Ja dzisiaj wstawiłam awatara ,teraz już umiem ;)

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowocześni chcą do Platformy

robciu
Masz rację Zbychu to równy gość i dobry handlarz ;) hehe

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowocześni chcą do Platformy

do autorki. Nie mialem takiego psa, ale wielokrotnie na praktykach sie z nimi spotykalem, mam zaprzyjazniona hodowle, poza tym kocham psy i lubie zbierac o nich informacje. Jezeli chcesz psa ktory moze mieszkac na podworku, budzi respekt i bedzie dobrym strozem, a nie chcesz on-ka to pomysl nad kaukazem. To duze psy, potrzebuja silnej reki i o ile taka masz, sprawdzi sie swietnie. Jest tez opcja owczarka podhalanskiego i wiele innych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowocześni chcą do Platformy

Ci to mieli zły dzień jak zobaczyli z kim rozmawiają ;) hahahaha

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowocześni chcą do Platformy

robciu nie spodkałem kogoś co słucha DM i był be:)

Ja też tak uważam że jesteś OK:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowocześni chcą do Platformy

Nie wiem czy jest w ogóle coś takiego, ale wiem na pewno, że te kupony to po prostu chwyt marketingowy aby przyciągnąć klientów. Podam przykład: Mój kumpel tankował niedawno na stacji paliw ORLEN. Było takie coś takiego, że można było wygrać BMW i inne nagrody ze zdrapki. (Za jedne tankowanie była jedna zdrapka) on wziął około 50 -.- Ale z pośród tych zdrapek było około 15 wygranych z treścią ,,wygrałeś kolejny los,, . Ja uważam, że tak samo jest w McDonald's. Ale powodzenia, może coś wygrasz ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowocześni chcą do Platformy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowocześni chcą do Platformy



no dobra , pttanie.

kto jutro sie pisze na spotkanie w wesołym miasteczku . to znaczy( pod ratuszem) ręka do gory :)

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org