poniedziałek, 27 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
„Inka\" w pamiętnikach babci

nie mowie o tym co sie dzieje w ewentualnych malzenstwach.. a ogolnie o uderzenie nie znanej Ci kobiety tylko dlatego ze byla akurat obok. lub nie podpasowal Ci jej kolega

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Inka\" w pamiętnikach babci

dziadka_kalesony , nie przypominam sobie abym Cię woził maluchem :) a tak poważniej , jeśli Wasze wyjście nie kończy się wcześniej niż o 22 to nie wykluczę mojego przyjścia - godzina 22 , gdyż do tej godziny mam w czwartek dyżur

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Inka\\\" w pamiętnikach babci

ja zachodze czasem do tego w polo, bardzo fajne rzeczy jednak nie tak tanie jak w innych sh



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Inka\\\" w pamiętnikach babci

Myślę ,że będziemy jeszcze po 22 .Zapraszam :) Jeszcze dokładna godzina spotkania nie ustalona ,ale na pewno w ten czwartek :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Inka\\\" w pamiętnikach babci

do pawlaznavary




nie mam czasu pisac



nie mam czasu dla ciebie.



//////////////////////////////////////////////////////////////


JAK KUBA BOGU TAK BOG KUBIE.LODOZERCO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Inka\\\" w pamiętnikach babci

dziadka_kalesony - były, były..

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Inka\\\" w pamiętnikach babci

somebody1212 porostu wie że kobieta mu nie oda albo chciał sprowokować kolegę do bójki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Inka\\\" w pamiętnikach babci

lancelot jak poczytasz sobie dokładnie to forum to zrozumiesz, że jestem za mała kruszyna i pewnie zostanę zgnieciona przez tryby tej Łomżyńskiej maszyny jak cokolwiek zacznę robić, masz racje nie miałam na butelkę koniaku żeby się dostać a to co do mnie dochodzi z różnych źródeł to nie dowody tylko informacje ale jak mam je udowodnić jeśli każdy postraszony przez Pana Dyrektora nabiera wody w usta, dobrze wiesz, że w tym mieście nikt nie stanie w mojej obronie bo będzie wiedział, ze równa się to z samobójstwem w tym mieście i nikt takiej osoby już nie zatrudni zwłaszcza na moim stanowisku bo będzie się bał bo wychodzi na to, że jestem za uczciwa, prosiłam o wsparcie choćby na tym forum i co ktoś się odezwał? Więc nie widzę sensu dalszej walki z wiatrakami, jeśli Pana Prezydenta nie obchodzi kogo zatrudnia MOSiR, pisałam już kto jest zatrudniony i jacy to ludzie i co to dało tylko to, że Pan Dyrektor MOSiR postraszył pracowników, że to forum poda do prokuratury i efekt jest nikt prócz mnie i bohaterskiego obrońcy lancelota się nie odzywa, w innym mieście by już było przez Ratusz wszczęte dochodzenie i sprawdzenie wiarygodności pracowników a tu niezadowolony obywatel będzie straszony prokuraturą.


Nic dodać nic ująć

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Inka\\\" w pamiętnikach babci

cleric złe dałeś porównanie z prostytucją one tak zarabiają na życie a damski boxer się po prostu wyładowuje w sposób siłowy i ma satysfakcje z czynu.samebody1212 oczywiscie ze nie każdy facet jest taki uważam że wiąze sie to z tym że ma babe która siada tak na psyche ze już nie idzie wytrzymac i poprostu jest odruch by się wresćie zamkneła ale oczywiscie to przypadek raz sie przytrafiło ale jeśli jest to naganne i facet nadużywa siły wobec kobiety to trzeba poprostu odejść, jeśli to robi, to nie przestanie .cleric widziały gały co brały?co ty piszesz wogóle człowieka się poznaje z czasem a nie wystarczy spojrzeć i wszystko wiadomo i też na pierwszej randce przeciez nie prowokujesz kłótni i nie wiesz jak druga osoba reaguje uderzenie kobiety niczym nie można wytłumaczyc tego sie po prostu nie robi oczywiscie to działa w obie strony kobieta nie ma prawa podnieść na faceta ręki ,bo wtedy jeszcze bardziej prowokuje by facetowi nerwy pusciły,oczywiście mam na myślii męzczyzn którzy żyją w związkach trwajacych ponadkilkanascie lat .pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Inka\\\" w pamiętnikach babci

No mnie nikt nie otulił dzisiaj do snu;-(Dłuuga nocka była.Co do czwartku to myślę że będę,jak nie z Wami to obok,ale zawsze gdzieś tam;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Inka\\\" w pamiętnikach babci

a skoro o tym piszesz to facet zasługuje na kopa w jaja aż zdechnie z bólu , to w ogóle sa takie sytuacje ja sie nie spotkałam z przypadkowym uderzeniem nie znanej kobiety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Inka\\\" w pamiętnikach babci

Pan Mirek 507188174

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Inka\\\" w pamiętnikach babci

taka lazje to olac i podpalic....

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Inka\\\" w pamiętnikach babci

ja robiklem zawsze tak : szedlem do ksiendza takiego ziomeczka nazwiskami rzucal nie bd.. i mowilem : ksiendzu .. byl zem tylko w innej parafi i ksiendzu mi podbijal wszytskie ; )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Inka\\\" w pamiętnikach babci

A co gdy bije własny ojciec? Tzn. bił i nigdy mu nie wybaczę. Najbardziej jednak boli, że tematu nie ma, nikt ze mną w rodzinie o tym nie pogada, nie mogę liczyć nawet na "przepraszam", bo przecież 'ni się nie stało'. Czy coś takie zachowanie usprawiedliwia?! Nikt nie traktuje poważnie tematu, a przecież ja cierpiałam, za każdym razem bałam się, że mogę zostać kaleką.
Moi starzy po tym wszystkim wrócili do szarej zwykłej egzystencji.. Co za ludzie...!

P.S. Krzywdzący nigdy nie pamięta, Skrzywdzony nigdy nie zapomina.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Inka\\\" w pamiętnikach babci

Było lepiej, niż się spodziewałam. Jak na Łomżę, bardzo dobra organizacja; ciekawa lokalizacja. Lubię reggae więc koncerty mi się podobały, muzycznie było nieźle. Dobry after na koniec, szkoda że tak krótko i że później wszytsko na full rozkręcili niepotrzebnie, było za głośno. I Prodigy wolałabym w oryginałach niż słabych remixach;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Inka\\\" w pamiętnikach babci

Agnieszk

Koncert był fajny , na imprezie nie byłam to się nie wypowiadam ,ale co do lokalizacji to się z Tobą nie zgodzę , złe miejsce na tego typu dużą imprezę ...... ......Dlaczego ?

Poczytaj post pt. "mam nadzieje ,ze Prezydent wstal! "


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Inka\\\" w pamiętnikach babci

zezowate szczęscie

Święte słowa :"To miasto zasługuje na więcej "


Dbajmy o masze miasto ,wiele od nas łomżyniaków zależy czy będzie nam się w Łomży dobrze mieszkało :)

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Inka\\\" w pamiętnikach babci

Gdzie waszym zdaniem jest najlepsze paliwo w naszym mieście?Konkretnie olej napędowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org