wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gospodarka ruszyła dzięki Pis

czy mam racje fanko bocianka??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gospodarka ruszyła dzięki Pis

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gospodarka ruszyła dzięki Pis

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gospodarka ruszyła dzięki Pis

nie zesrajta sie ja wole schabowego od mamy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gospodarka ruszyła dzięki Pis

algeroth

Nie wiem czy zauważyłeś ale prothagoras nie krytykuje tylko ubliża :)

krytyka nie polega na tym żeby kogoś nazywać kozojebcą ,leniem czy tez pasożytem , ten dupek innych słów niestety nie używa:(

I dlatego uważam jego osobę za skończonego debila i błąd genetyczny :)

A może protuś masz ochotę pozwac mnie do sądu za to ??? Proszę bardzo.

Z chęcią popatrzę na twoja parszywą mordę i powiem ci to prosto w gębę, na tyle odwagi, pomimo to że nazywasz mnie tchórzem to mi wystarczy :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gospodarka ruszyła dzięki Pis

powodzenia - nie ma standardow nie ma klientow ... smutna prawda ale wg mnie swieta jak sie bedzie robio byle jak i antem to sie zwroci interes... restauracja to nie miejsce do robienia "biznesu" to ciezki kawalek chleba a jak ktos sie za to bierze bo jego zdaniem mcdonald przynosi dochody to chyba jada odchody (ale sie rymnelo) a nie dania resteuracyjne ...... wole smacznie i z klasa niz upier.....lone na poczekaniu danie o kwiecistej nazwie ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gospodarka ruszyła dzięki Pis

Wiatm .
Zastanawiam sie nad zakupem motocykla w cenie okolo 5-8 tys zł. Interesuje mnie motocykl cos w stylu chopera , zeby byl wygodny w dwie osoby w dłuższe trasy. Coś o pojemnosci okolo 500-7500cm3. Jakie są wasze propozycje . Czy na Yamaha Virago to dobry wybór, czy raczej polecali byście coś innego . Dodam tylko że jestem młodym motocyklisto i niechciał bym motrku w stylu lat 70-tych :)
Z góry dziękuje za propozycje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gospodarka ruszyła dzięki Pis


hosting images

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gospodarka ruszyła dzięki Pis

on nie jest poważny



a jak jest jest już zapóźno,gdy ja już Jego Powagi nie potrzebuję.......
nawet koledzy są ważniejsi...............i do tego wyglądają jak z pkp warszawa centralna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gospodarka ruszyła dzięki Pis

W ratuszu na Starym Rynku ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gospodarka ruszyła dzięki Pis

mowisz ze kupilas 4 a tylko jeden dobry i do tego ostatni, a 200 zl za jeden stanik to dla ciebie duzo czyli wydalas 600 zl na staniki ktore ci sie nie podobaly mimo wszystko nadal tam kupywalas hmmm. Oczywiscie czasem zdarza sie niemila obsluga w kazdym miejscu ale twoj post swiadczy o tym ze nie przejmujesz sie zbytnio pieniedzmi a raczej lubisz po prostu pomarudzic. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gospodarka ruszyła dzięki Pis

Ludzie ludzie opanujta się.Dla kogoś kto siedzi na tyłku i żyje z socjala to 400zł to majątek.Dla kogoś kto zna się minimum na reklamie to 400zł za tydzień wyświetleń na portalu to grosze.
Lomza23,Bernard i aguska standard na tym forum to są te śmieszne zachowania właścicieli tych knajp,salonów kosmetycznych itd.
Jak żałosnym człowiekiem trzeba być ,żeby swój biznes reklamować w taki sposób?
Ja bynajmniej takie byznesy omijam z daleka.Jaka reklama taki biznes.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gospodarka ruszyła dzięki Pis

Moze ktoś sie orjentuje jakie cenowo ten bar smakosz ? i czy dowozą miche?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org