sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pomysly pana kolka na problem smieciowy????

4 pory

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysly pana kolka na problem smieciowy????

ktoś-coś to wchodzimy razeem?:D
Mam nadzieję ,że cały pomysł wypali:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysly pana kolka na problem smieciowy????

P . Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysly pana kolka na problem smieciowy????

Kania bardziej mi odpowiada Twoja propozycja:) szkoda,że tylko mnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysly pana kolka na problem smieciowy????

nie ,nie marudo ,ja się nie przyłączę;-)Myślę że i tak będziesz miał dobrze;-))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysly pana kolka na problem smieciowy????

Samsung PL20 robi zdjęcia cudownej jakości. W tej cenie nie kupisz lepszego aparatu. Miałem aparaty takich marek, jak Canon, Olympus, Kodak, Sony i oczywiście trzy Samsungi. Co do Samsunga PL20 nie mam żadnych zastrzeżeń. Do tego można nagrywać filmy w rozdzielczości HD 1280×720 pikseli, 24 klatki na sekundę. Jak już mówiłem, zdjęcia są wspaniałej jakości, jak za taką cenę oczywiście. Myślę, że nowy kupisz już za około 280 zł, poszukaj na allegro lub sprawdź na ceneo :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysly pana kolka na problem smieciowy????

Omanio

Nie rób mi przykrości :(

Dołącz do nas , nie tym razem to następnym :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysly pana kolka na problem smieciowy????

Donald jak kupujesz u niepewnego sprzedawcy to placisz za przesylke. Ja kupujac nawet pralke, ktora okazala sie wadliwa, odeslalem ja na koszt sprzedawcy, ktory po naprawie jakiejs pierdolki odeslal mi ja na wlasny koszt. Policzmy kuriera i za glupia wysylke w jedna i druga strone masz 50zl. Wszystko zalezy od kogo kupujesz, ja mam swoich sprzedawcow, a biorac od obcych dokladnie wszystko sprawdzam.
I na twoje nieszczescie nigdy nie nosilem kaleson i tak wyszlo, ze jestem facetem haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysly pana kolka na problem smieciowy????

to zalezy ile chcesz wyplacic, i jakiego wymiaru masz karte, kak masz czarna to nie a jak masz kolor kameleona to tak aha. i zalezy tez od tego jak stoisz przy bankomacie musisz byc wyprostowana i usmiechnieta.
a tak pozatym to jak sie zaklada konto to sie wie o takich rzeczach... poczytaj w papierach albo idz do odzialu banku sie zapytac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysly pana kolka na problem smieciowy????

wiesz co nie wiem jak mam to odebrać a co do tego chłopaka to go tu niema w lomży jest poza zasięgiem dosłownie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysly pana kolka na problem smieciowy????

wiem bo tam pracowałam sama , szkoda tylko że nie posłuchałam się koleżanek i straciłam tylko miesiąc czasu, nie wiem w ogóle jak ta firma funkcjonuje jeszcze, ze tam w ogóle ludzie chcą pracować , a pracują pewnie bo biednie jest na rynku pracy tak to dawno by się pozwalniali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysly pana kolka na problem smieciowy????

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysly pana kolka na problem smieciowy????

A co to? Gdzie to? Szef zbok? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysly pana kolka na problem smieciowy????

http://konflikty.wp.pl/title,Jednonogi-terrorysta-robil-bombe-wybuchla-w-lazience,wid,13459773,wiadomosc.html

Oczywiście politycznie poprawni idioci zaczną zaraz szkalować Polaków, że Polacy też robią bomby, że Polacy też mordują dzieci .
Politycznie poprawny idioto - daj choć jeden przykład, gdy Polacy szykują masowy mord na niewinnych, albo gdy przeprowadzają zamachy w imię Allaha.

Ted Kaczyński - to był wyjątek, w 30 milionowym narodzie jeden terrorysta to nic.
Natomiast wśród kaukaskich leniuchów co drugi chętnie wysadziłby się w imię Allaha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysly pana kolka na problem smieciowy????

to nie chodzi o to czy ktos pochodzi ze wsi czy nie.
poprostu kto sie burakiem urodzil, z tego pomaranczy nie bedzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysly pana kolka na problem smieciowy????

maruda a co cię tak zbuzowało? Czy uwazasz ,ze to jest normalne zachowanie emigranta któremu obcy kraj dał schornienie. Swoją drogą czy to prawda ,że w Balikach jakiś czeczen stracił życie w dość dziwnych okolicznościach ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysly pana kolka na problem smieciowy????

no i właśnie na tym polega cały interes. Scalający zakładali ,że kiedys przegrają w sądzie. Teraz mimo faktu ,że scalenie okazało się bezprawne wszyscy poszkodowani odstana odszkodowanie w wysokości rynkowej tych terenów. Takie same jak przy wykupywaniu w normalnej procedurze.
Teraz jak tu dowieść czy dokonujący scalenia dopuścił się błedu umyślnie czy też nieumyślnie. Dowiedzenie umyślności jest praktycznie niemożliwe. Scalający moze spać spokojnie interes został doprowadzony do końca po mistrzowsku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysly pana kolka na problem smieciowy????

Panie Krzysztofie,Do Savany bedzie Panu najbliżej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysly pana kolka na problem smieciowy????

Kogo sie wystrzegać jestem tu nowa przyjechałam z innego miasta i chce znalezc pracę podpowiedzcie mi o klimatach jakie tu panują co mi polecacie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysly pana kolka na problem smieciowy????

masz protuś poczytaj sobie bo widocznie nie bardzo umiesz szukać w sieci :)

http://facet.wp.pl/gid,12212575,img,12212612,kat,84554,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=1

http://www.focus.pl/historia/artykuly/zobacz/publikacje/ostra-gra-zagra-lina/nc/1/


I tak wiem że zaczniesz ujadać że to byli patrioci , że walczyli o Polskę , dla mnie to byli zwykli terroryści , tacy sami za jakich uważasz Czeczenów:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysly pana kolka na problem smieciowy????

Ja tam też wolę półmrok lokalu niż publiczne obnażanie :):)

Żałuję tylko że dopiero na następne mogę przyjśc :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysly pana kolka na problem smieciowy????

zapytaj gościa o nickach; andreo, grubaryba, to taki miejscowy nieudacznik, którego wszyscy wykorzystują...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysly pana kolka na problem smieciowy????

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysly pana kolka na problem smieciowy????

daj mi numer telefonu tego znajomego sama z nim pogadam i zapytam bo nie wierze w to co piszesz podobno ta firma to koszmar



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysly pana kolka na problem smieciowy????

Klariish

Grażyna Salon Fryzjerski
ul.Bema 29

Usługa warta swojej ceny :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysly pana kolka na problem smieciowy????

Autor: maślanka123 (---.lomza.mm.pl)
Data: 31-05-11 00:25

Zapewne zdecydowana większość z was to katolicy,tacy którzy powinni przebaczać swoim wrogom.Nie przyszło wam do głowy,że za podłość pana doktora największą cenę płaci jego rodzina.Nagonka ta może przyczynić się do kolejnego nieszczęścia.
Nigdy nie twierdziłam,że pan doktor postąpił fair.Uważam jednak,że gdyby nie jego nieszczęsny pomysł uczestnictwa w tym programie,to większości z nas nie obchodziłby los państwa Mańczaków.Jednak większość wypowiada się tak jakby to oni byli najbardziej wykorzystani.Większości tak naprawdę los tych biednych dzieci jest obojętny,nie oszukujmy się.Czy ktoś z Łomży,ktoś z was wcześniej zrobił coś dla tej rodziny?Czy ktoś z was "forumowicze" zrobił coś po programie dla tych państwa(po za wysłaniem sms-a)?




Ale tu nie chodzi o "nieszczęsny" jak piszesz udział w programie, tylko o zasady. Rozumiesz???? O kasę chodzi. Kasa potrafi zamroczyć. I to że cierpi rodzina lekarza? Na własną prośbę. Ciągle jeszcze może oddać pieniążki faktycznie tym, którym się należą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysly pana kolka na problem smieciowy????

200 zł ( statoil )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysly pana kolka na problem smieciowy????

Bezczelność do kwadratu.Forumowicze,którzy piszą o tej sprawie,Twoim zdaniem maślanka ,krzywdzą rodzinę doktora? A to dopiero dobre!Czyli doktor i jego rodzina chcą mieć pieniądze i święty spokój.Sumienie im nie przeszkadza ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysly pana kolka na problem smieciowy????

We współczesnych czasach powiadasz????

Nie nie, mój drogi od dawnych czasów trzeba zacząć .

Bo to chrześcijanie rozpętali piekło pomiędzy islamem a chrześcijaństwem , widocznie o tym nie wiesz , lub wygodniej jest tego nie wiedzieć , bo i po co ?

Cudze was bodzie , swojego nie pamiętacie , prawda???
Tak po prostu jest wygodnie i dobrze:):)

A i jeszcze tak gwoli jasności :)
Widocznie obawiasz się o swój los a to znaczy że masz nieczyste sumienie :):)

Los twój i twojej rodziny zupełnie mnie nie interesuje , ja jestem bezpieczny i z ich strony nic nie grozi mnie ani mojej rodzinie a ty kolego radź sobie sam i wcale nie jest mi przykro:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysly pana kolka na problem smieciowy????

hahahahahahahahahaha

Będziecie opływać w dobrobycie jak pączki w polewie lukrowej :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysly pana kolka na problem smieciowy????

Riposta, czy to znaczy, że mamy w Urzędzie Miasta mistrzów w swoim fachu? To oby tak dalej. Wszyscy mistrzowie do dzieła: róbta, co chceta, kantujta, kręćta, kradnijta i tak g.... wam zrobią!

A ty 100mph chyba się naprułeś tanim winem, albo czegoś naćpałeś- gdzie Ty widziałeś na tych terenach eleganckie osiedle??? Człowieku, o czym Ty piszesz? Proszę Cię! Jeśli popierasz takie przekręty, to popraw się- to niegodne porządnego człowieka
Nieużytki stoją tak jak stały, menelstwo szerzy się tam jak szerzyło, a teren zarasta krzaczorami tak jak zarastał. I założę się z Tobą, że w najbliższej pięciolatce nic tam się nie zmieni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org