czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tego w TVPis nie pokażą

,,Mroczna relikwia" też jest całkiem całkiem :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego w TVPis nie pokażą

Jesli ktos mógłby mi pomóc w rozwiązaniu tych zadań z PRAWA to bardzo bym prosiła będę bardzo wdzięczna:

1.Józef A.postanowił sprzedać cukrowni 20 ton buraków cukrowych,których zbiór miał nastąpić dopiero w połowie września 1997r.Zainteresowane strony zawarły umowę 13 V 1997r.

a)Czy zawarta umowa sprzedaży jest ważna?
b) W jakiej formie należy zawierać tego typu umowy?

2.Zenon S.cierpi na schizofrenię.Matka chorego wystąpiła o jego ubezwłasnowolnienie.Zenon S ma 17 lat.

a)Czy wniosek o ubezwłasnowolnienie jest zasadny?

3.Jan R nabył 12 listopada 1997 na giełdzie samochodowej samochód osobowy Audi 80,który po dwóch tygodniach odebrała mu policja z uwagi na kradzież tego samochodu 13 czerwca 1996r. na terenie Niemiec.

a) Czy Jan R nabył własność przedmiotowego samochodu?

4.Robert W.był pełnomocnikiem Marianny P.i zgodnie z treścią umocowania miał zbyć jeden z dwóch samochodów osobowych odziedziczonych po meżu Marianny P. -Marianie P.Ponieważ kupujacy zainteresowanybył zakupem obydwu samochodów,Robert W zawarł z nim pisemną umowę sprzedaży,przenosząc na kupującego własność obydwu samochodów.Marianna P nie wyraził zgody na sprzedaż obydwu samochodów,które nie zostały jeszcze kupującemu wydane.

a) Czy pełnomocnik był osobą uprawnioną do zbycia drugiego samochodu?
b) Co należy rozumieć przez wydanie rzeczy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego w TVPis nie pokażą

autochon chyba coś Ci się pomyliło, albo ty byłeś chimeryczny. Wielokrotnie mialam doczynienia z tym serwisem i zawsze byłam kulturalnie obsłużona. Kiedyś byłam świadkiem jak kobietka od progu darła chałapę że pralka którą kupiła to badziew i żąda wymiany. Ubliżała wszystkim dookoła. Czasami waro spojrzeć na siebie by wymagać od innych ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego w TVPis nie pokażą

spacje sracjjee,przegrał bufon!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego w TVPis nie pokażą

czym się podniecać, to nie jest nawet sport, takie głupstwo wymyślone do zarabiania pieniędzy. W boksie sędziowie oszukują ponad miarę, to wymyślili. oglądałem, ale niektóre cyrki z wprowadzaniem, albo teksty tych gości o zawodnikach normalnie mnie bawią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org