czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kiedy ZUS dla małych i średnich przedsiębiorców będzie niższy?

Polecam ..." Rytuał", "Zejście ", "Zejście 2", "Udręczeni "

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy ZUS dla małych i średnich przedsiębiorców będzie niższy?

Zapewne niektórzy z was znają dwóch , dosyć popularnych śmieciarzy w Łomży. Jeden jest taki troche grubszy , a drugi taki mały. Mały zazwyczaj zbiera śmieci a ten gruby mu daje polecenia, mniej wiecej tak to wygląda.Prawie w całej łomzy ich widziałem, a zazwyczaj niedaleko 4+ koło dworca. Zna ktos ich moze albo zna ich historie , kto to jest itp.? bo bardzo mnie ich ciekawe , zeby nie było ze sie z nich smieje , wrecz przeciwnie , jestem pełen podziwu dla nich. Mój wujek pamieta ich od bardzo bardzo dawna , a mieszka juz w łomzy 40 lat, i mowi ze od zawsze zajmowali sie zbieraniem smieci. Niektorzy mówia na nich " Jule jane" bo tak sie porozumiewają,mają swój język :D. Wiecie moze coś o nich wiecej ? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy ZUS dla małych i średnich przedsiębiorców będzie niższy?

Rytuał polecam jak najbardziej! Końcówka filmu miażdży suty! Sierota też również całkiem ciekawy. Ksiądz, o ile znajdziesz dobrą wersje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy ZUS dla małych i średnich przedsiębiorców będzie niższy?

To nie śmieciarze :) to ludzie którzy jakoś sobie radzą w życiu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy ZUS dla małych i średnich przedsiębiorców będzie niższy?

bracia....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy ZUS dla małych i średnich przedsiębiorców będzie niższy?

Głupota ludzka granic nie zna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy ZUS dla małych i średnich przedsiębiorców będzie niższy?

Pamiętam ich rodziców mieszkali na Słowackiego koło poczty. Może i teraz tam mieszkają. Ojciec też zbierał śmieci podobny do tego mniejszego, był kulawy a matka podobna do tego większego. Zawsze byli grzeczni, rodziców szanowali. Znana była historia jak znaleźli pieniądze w śmietniku, nie pamietam chyba oddali na policji. Rodzice ich już nie żyją ale dalej są dobrze ułożeni, nie piją, nie bałaganią.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy ZUS dla małych i średnich przedsiębiorców będzie niższy?

ja od dzieciaka pamiętam ich jak już latali, a było to już dobre 14 lat temu, znaleźli pieniądze w śmietniku a dokładnie chyba w wersalce. policja ponoć zabrała, nikogo nie zaczepiają więc ok za małolata trochę się im życie uprzykrzało ale wiadomo dzieciak to głupi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy ZUS dla małych i średnich przedsiębiorców będzie niższy?

Dużo kasy to raczej nie mają. Puszki to raczej słaby interes zwłaszcza, że tak wiele ludzi w Łomży je zbiera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy ZUS dla małych i średnich przedsiębiorców będzie niższy?

To takie chodzace "legendy" historia z dolarami krazy po miescie odkad pamietam co najmniej kilkanascie lat ... Ale jak juz bylo napisane - nikomu nie wadza i prawie wszyscy ich znaja - z widzenia ;).

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org