czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

jakis cwok kloszard z dmowskiego puscił fante i cały świat toczy piane :D

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

Tak, dzisiaj weszła nowa baza pytań która zawiera 315 pytań.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

NNKJO podlega obecnie pod Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej w Wawie, od 2 lat, wcześniej podlegało pod Uniwersytet w Białymstoku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

NIKT NIE MOŻE WYMYŚLAĆ DATY KOŃCA ŚWIATA SKORO PAN JEZUS WYRAŹNIE MÓWI ŻE TEGO NIKT NIE WIE ANI ANIOŁOWIE, TYLKO BÓG WIE. A BEZBOŻNI LUDZIE WYMYŚLAJĄ KONIEC ŚWIATA, CZYŻBY BYLI MĄDRZEJSI OD JEZUSA KTÓRA SAM POWIEDZIAŁ" NIKT NIE WIE"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

mistrzostwa polski czy mistrzostwa łomży??? bo polski mało prawdopodobne;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

to sa eliminacje do Mistrzostw Polski Amatorów ktore odbeda sie w łodz jest cykl turnieji w ktorym sie zbiera punkty i 3 lub 5 jedzie do lodzi a 29 maja odbedzie sie w 54 taki sam turniej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

http://allegro.pl/domena-www-chrystusswiebodzin-com-pl-i1621330400.html
Polecam .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

gnębi mnie jedna sprawa, otóż 3 dni temu zdawałem egzamin w naszym Wordzie i zdany egzamin oczywiście bezproblemowo 0 błędów. Gdy jeżdziłem z egzaminatorem, pan egzaminator kazał mi wysiąść i zatrzymać się pod sklepem bo chciał kupić sobie loda (w sumie się nie dziwie bo był straszny upał) i w pewnym momencie powiedział mi, że jest bez grosza i ma ochote na coś zimnego. To ja do niego mówię Proszę wziąśc odemnie złotówkę na big milka no i oczywiscie egzaminator zadowolony jak nigdy:) (a na placu była straszna menda z niego i w miescie) i teraz nasuwa mi się takie pytanie, czy mogę odpowiadać za próbę przekupstwa i doręczenie korzyści majątkowej w postaci złotówki? bo egzamin zdany bez błędów


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

Ja bym oddał , już raz oddałem telefon :) miłe uczucie :)

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

No to masz brachu ciepełko :)

Pójdziesz pierdzieć w pasiaki jak nic łapowniku jeden :):):)


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

witam i napisze cos od siebie,jestem przekonany,ze tylko głupiec nie uznaje istnienia Pana Boga,jak mozna nie uznawac istnienia Boga skoro juz od średniowiecza sa dowody na Jego istnienie ?(dowody św. Tomasza z Akwinu) ale moze tacy ludzie jak Paplik itp sa ograniczeni lub po prostu chcą jak diabeł wcisnąć ludziom ,ze ani Boga nie ma ,ani jego-diabla ,wiec mozna robic wszystko,skoro piekla nie ma .pozdrawiam prawdziwie myślących ,Paplik ,zycze Ci pokory ,to podstawa do mądrości. Tomek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

fresz1

Czemu uważasz ,że całowali się obrzydliwie ?Powiedziałabym ,że namiętnie ;)


To jest obrzydliwe hehehehe

http://youtu.be/urEnSljyklU



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

wie ktoś może o koloniach dla dzieci, które by były w miarę atrakcyjne i niedrogie? I aby nie w drugim końcu polski. Te które znalazłem w internecie, co prawda atrakcyjne ale dosyć drogie, tym bardziej jak ma się więcej jak 1 dziecko :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

dzieki za info

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

po tobie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

Tak,to bardzo poważna sprawa(oczywiście dla CBŚ).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

tak to zdecydowanie było obrzydliwe heheheheh ,ale całowanie się w ten sposób namiętnie też nazwać nie można zdecydowanie zbyt namiętne to było a w takim miejscu publicznym wśród takiej grupy ludzi von chrupka mam szanse na poprawkę:)hehe to zdecydowanie było nie na miejscu wręcz aż się robiło obrzydliwe .pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci organizuje kolonie, ale gdzie i za ile to musisz zadzwonić i się dopytać, tel. 86 218 23 97

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

nie zadna różnica,poprostu napisałam swoja opinię,a co to zabronione????
Jeju ale Ci ludzie na FORUM są dziwni...!!!

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

ty jerstes dzifna !1!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

daj mi spokój dziewczyno, zlitowałem się na tobą tylko...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

arabski - czy upał Ci aż tak mocno dał się we znaki, że zajmujesz się takimi pierdołkami, czy raczej szukasz sensacji wartej 1 zł???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

I gdzie ten koniec świata godzina 18 juz jest i co ??? hahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

Odwołany!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

na jakim kanale można obejrzeć gale ksw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

Re: sylwester

Będzie kłopot - wszystkie dzieci są atrakcyjne i drogie, ale nie wszyscy ojcowie potrafią posługiwać się w miarę poprawną polszczyzną .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

Czy może ktoś jedzie jutro koło godziny 6-7 do Warszawy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

To już konie tego świata. Żegnajcie. Do zobaczenie jutrow nowym lepszym świecie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

NAJPIERW MUSI SIĘ TO SPEŁNIĆ

http://krolestwoboze.pl/Inni_Autorzy/Znamie_bestii/microchip.htm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

NAJPIERW MUSI SIĘ TO SPEŁNIĆ:

http://krolestwoboze.pl/Inni_Autorzy/Znamie_bestii/microchip.htm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

Przeczytałam wszystkie posty i dalej nie wiem, trącił ją wreszczcie na tej ławce czy nie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

Hej, po wczorajszej imprezie miałem dziś mega kaca, więc ten wieczór postanowiłem spędzić zamulając w domu. Polećcie mi jakiś naprawdę dobry horror na wieczór :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

Zajebiste!!! Buahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

Czyto było przed wizytą ,czy po, Macierewicza w Łomży bo to bardzo ważne?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

Albo właściciel ma gdzieś jakieś układy i prawo go nie obowiązuje, albo myśli, że jest cwany i sprytnie obszedł ustawę. Albo po prostu jeszcze nikt nie podp...dolił ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

Ja się wybieram o 6.30 do Warszawy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

Uważaj , ta szefowa na Starym Rynku jest mocno chimeryczna i może Cię spławić. Ja w takiej sytuacji napisałem skargo-zamówienie do polskiej centrali producenta sprzętu i przysłali część na jej adres po b. dobrej cenie. Widzieć jej minę przy odbiorze było bezcenne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

Autor: radeusz (---.28.221.104.threembb.co.uk)
Data: 21-05-11 11:43

zdalam za pierwszym razem w srode :D
a to jakas roznica teraz jest - w srode trudniej czy jak :D

Tak w środę nie wszystkim pasuje większość ma soboty wolne.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

Halo???? Jest tu ktoś?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

A jakie tam wymagania? Normalne jak na takie stanowiska. To że staż na kierowniczym? To że znajomość ustaw itp? No jakie to wymagania. Logiczne, że żółtodziub i to z ulicy nie będzie jakimś tam kierownikiem

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

zgłoś najlepiej to na policję.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

Ja słyszałam, że to nie ojciec a ich matka zginęła potrącona przez samochód, oni byli wtedy małymi chłopcami i ponoć widzieli to zdarzenie. Jeśli to prawda, to straszne co przeżyli. Ale pamiętam, to fakt, że ten chudszy wszystko taszczył, a ten drugi palił papierosa i chodził za nim. Od bardzo dawna ich nie widziałam. Co się teraz z nimi dzieje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

Paranormal activity :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

pudzian dostał i tyle na ten temat
kiedy bd mozna walke na necie zobaczyc? bo na zywo nie ogladałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

bo kawałek biletu żle oderwany i zostaje w kasowniku. Wtedy kasownik się blokuje i do momentu, aż ktoś go nie otworzy i nie wyciągnie skrawka papieru to nie będzie się nadawać do użytku pasażerów, ale pozostają jeszcze 2 inne w autobusie.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

Kurde ale błędy na tej stronie

"W wypadku uczestniczyły trzy samochody osobowe: audi, ii dwa ople omega i vectra"

To wreszcie ile uczestniczyło tych samochodów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

hej ..mam pytanie odnośnie dokumentów potrzebnych na test sprawnościowy ,jak ja zdawałam nie miałam ze sobą ubezpieczenia NW i nikt nawet o nie nie pytał,a kolezanka która nie dawno miała termin została niedopuszczona do egzaminu gdyż nie miała na zaświadczeniu stwierdzającym ,ze mozna przystąpić do egzaminu sprawnosci fizycznej dnia którego miało to zaswiadczenie dotyczyć......mi tez lekarz zeszłym razem napisał ze mogę brać udział w testach sprawnościowych i nie wpisał w którym dniu i było ok..........powiedzcie mi czy to ubezpieczenie jest konieczne?czy jak sie tak czepiają teraz to lepiej wykupic?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

Cześć Kasia290.
Tego czy ktoś ma ubezpieczenie czy nie nikt nie jest w stanie Ci sprawdzić przy zdawaniu TSF. Ale niestety musisz mieć zaświadczenie od lekarza, w którym jasno będzie stwierdzone że tego dnia nie ma przeciwwskazań do przystąpienia przez Ciebie do testu.
Natomiast jeśli kiedyś kogoś dopuścili do TSF bez takiego zaświadczenia to jest przypadek, czyiś fart, albo po prostu bałagan.
Generalnie z tego co mi wiadomo, bez zaświadczenia lub z nawet jeśli na zaświadczeniu są niepełne dane Panowie Policjancie mogą nie dopuścić Cię do przystąpienia do TSF i tyle.

A co do ubezpieczenia, to Tobie się ono może jedynie przydać. Oni muszą być kryci mając ww zaświadczenie, jakby coś Ci się stało.



PZDR

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A może dla odmiany wybierzemy miss polityki 2016?

rzepicha: Taki odważny jesteś że tylko w necie możesz powyzywać i się żalić? Trzeba było go uciszyć jak ci przeszkadzał,a jak nie to się teraz tutaj nie żal i nie obrażaj ludzi. Sam jesteś taki jak oni. No i naucz się poprawnie pisać po polsku,Matole !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org