piątek, 10 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Biedne państwo rządzone przez pis

Barany które piszą .... jakim prawem ktoś mówi na sesji rady miasta , ano prawem jakie istnieje w Polsce . Każdy może wejść na obrady takiej rady . A prawdą jest też to że pewna Pani będzie obrażona bo już poczyniła wszelakie kroki aby mieć lokal 30 m od katedry , a tu Du...A..... I LU KLIENTÓW CHODZI POD PARASOLE POD HALĘ NA BROWARA ZA 5 ZŁ . PRAWDĄ JEST TEŻ ŻE MŁODZI CHLAJĄ CO RAZ TO WIĘCEJ I CZĘŚCIEJ . Łomża nie rozkwitnie od ,,parasoli na starym rynku,, nikt tu nie przyjedzie tylko po to aby napić się browara więc nie piszcie że jest to problem. To co powiedział Ks. Czaplicki o Szwecji to Prawda , dodam jeszcze że w Norwegi jest jeszcze bardziej restrykcyjne prawo względem sprzedaży alkoholu. Bierzmy przykład z lepszych a nie z Białorusi gdzie alkohol MUSI BYĆ DOSTĘPNY PRZEZ 24 G/H . Chcą was Rozchlać bo pijanymi baranami można łatwo dyrygować . Zwolennikom radzę KUPUJCIE BROWARY I GORZAŁKĘ SAMI I DAWAJCIE SWOIM DZIECIOM BEZ UMIARY MACIE DO TEGO PRAWO, PEŁNOLETNIM OCZYWIŚCIE.

Pozdrawiam KS . Jacka -- G.T ---- I ZAPROSZENIE AKTUALNE - P......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedne państwo rządzone przez pis

7anglfree fakt nie pracuje w Policji, ale innej jednostce mundurowej. A co wiecej tez tak jak Ty mam brata i nawet meza w tej instytucji :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedne państwo rządzone przez pis

te wszystkie posty to po prostu PROSTACTWO!!!!!:)) żal mi was, że tak się męczycie z tym:)))

tylko żebyście z żalu się nie powiesili, bo znów będzie na kościół, że to jego wina:):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedne państwo rządzone przez pis

no to moi kochani powyższy przykład post świadczy dobitnie jak miejscowi katoliccy moderatorzy kreuja nam nasze życie i jak się dobrze mają . Jak sa bezkarni i jak pewni siebie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedne państwo rządzone przez pis

może pójdźmy wszyscy razem :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedne państwo rządzone przez pis

Bardzo chętnie tylko jak podbuduję swoją kondycję :) Nawet biegam sama bo aż wstyd mi,że tak się rozleniwiłam. Marzy mi się biegać 30-40 minut bez wieelkiego wysiłku...Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedne państwo rządzone przez pis

OD jakiegos czasu piekarnia Gac poszukuje doswiadczonego kierowcy na busa, jak sie pozniej okazuje ,że najmilej widziany jest parobek ,co by zapier,,ał za 1000zeta bez rejestracji i umowy o prace i pokornie znosił fochy szefa, ostrzegam przed pracą u tego pana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedne państwo rządzone przez pis

i to jest dobry pomysł ! pani x

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedne państwo rządzone przez pis

ja rozumiem, żę jak ktoś ma lokal w centrum to mu na braku konkurencjiw centrum miasta zależy, ale to w naszej radzie pojedyńcze przypadki. Najgorsze jest to, że radni nie chcą rozwoju naszego miasta. Przecież tyle ludzi jedzie przez nasze miasto na mazury,żeby wydali u nas nawet pare złotych to wpływ do kasy miasta był by ogromny, ale lepiej zabić łomże dechami i tylko do kościoła chodzić.
Ks. Czaplicki argumentując ze w Szwecji w miescie zbliżonym do Łomży są tylko 3 punkty sprzedaży alkoholu powinien powiedzieć, żę kosciołow tam jest też nie wiecej niż tych punktów, a w Łomży sami wiecie prawie na każdym rogu jak w Berlinie Turków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedne państwo rządzone przez pis

Do maślanka123 oraz onaion!!!
Czy wy ludzie umiecie czytać ze zrozumieniem??? Ja napisałem o 15 pln/m2, i tylko porównałem to do stawki godzinowej!!!!
Poniali czy większymi literami napisać?
15pln/m2 - ile takich metrów można w godzinę walnąć? Jak ktoś napisał 7,5m2 ale ja przyjmę ze niech 4m2 zrobi to wychodzi 60 pln/godz, 60x10 godz=600 pln.
Mało? To gdzie lepiej płacą? W Wawie na Narodowym? U Niemca na szparagach albo truskawkach?
Proponuję sprawdzić a później pisać niż pier.... głupoty jak kolega Darek1638.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedne państwo rządzone przez pis

Rada Miasta i Ich uchwały to " Chocholi Taniec " z Wesela Wyspiańskiego. {Gości usypia czy też pogrąża w swoistym letargu muzyka Chochoła. Taniec ten symbolizuje uśpienie, bezwolność, niemożność czynu. Ma szczególną wymowę w zjednoczonym szlachecko-chłopskim świecie na weselu, na którym duchy zapowiedziały wielki narodowy zryw – nie doszło jednak do niego wskutek chaosu, anarchii, sporów, braku organizacji oraz prawdziwego zjednoczenia (symbolem zaprzepaszczenia szansy było zgubienie złotego rogu przez Jaśka). Scena chocholego tańca z Wesela jest arcysymboliczna i arcypolska... } fragment tłumaczący znaczenie :Chocholego Tańca zapożyczony z ściąga.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedne państwo rządzone przez pis

ale wy niektorzy jestescie tumany ja w tej branzy jestem od 16lat w 90tych latach stalem w burdelach w stolicy to byla kasa niezla wiem ze nie jest kolorowo ale ile mam to mam moja sprawa juz nie bede przekonywal koniec tematu dla mnie jak ktos nie wie co to jest bramka i zagrozenie co daja umiejetnosci a co grupa to i niedowiedza sie nigdy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedne państwo rządzone przez pis

zostaje tyko przebić Świebodzin nic innego w mieście nie przejdzie, więc RADO KOŚCIELNA do dzieła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedne państwo rządzone przez pis

Dobranoc:* zmykam do łóżka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedne państwo rządzone przez pis

I LOVE ŁOMŻA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedne państwo rządzone przez pis

Ja również chciałbym wziąć udział w tym posiedzeniu. Dlaczego mnie nie zaproszono ?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedne państwo rządzone przez pis

a mi sie wydaje ze wszyscy "placza" i uzalaja sie w tv jak sklepy wykorzystuja pracownikow.
\ale maja umowy o prace, odprowadzane skladki.
ogolnie w kraju ciezko, kraj nic prawie nie produkuje i zmierza do tego, by wszystko zlikwidowac i by uciekac za granice, gdzie wcale nie jest lepiej. ale ja moge tylko narzekac. nie moge nic zmienic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedne państwo rządzone przez pis

a teraz Ci powiem jak wyglądają egzaminy po maturze: jak zauważyłaś musisz wpłacić za egzamin albo na"administrację", albo "bezpieczeństwo wewnetrzne". Zapewne już wiesz o co chodzi skoro ruszyłaś temat. Wpłacisz gotówkę ,najlepiej tam i tu/ administracja, bezpieczeństwo. Nie wiem na ile jestes sprawna fizycznie i jakie będzie Twoje maturalne świadectwo. Bez względu opłać te dwa kierunki.Zauważ co proponuje szkoła w Wyższej Szkole Policji??????????????NIC!!!!!! Piszą , że"trwają prace aby każdy kto ukończy szkołę WSP SZCZYTNO w momencie ukończenia został prawie oficerem/podkomisarzem/.Co dalej???????

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedne państwo rządzone przez pis

Ksiądz jest kimś ważniejszym od radnego, bo jest onże przedstawicielem "jedynie słusznej siły przewodniej Narodu Polsko-Katolickiego", czyli Świętego Kościoła Rzymsko-ginekologicznego. Reszta się nie liczy....

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedne państwo rządzone przez pis

przychodzi mezczyzna do urzedu pracy i muwi:
-chcialbym zarabiac min 3tys
pani w urzedzie na to:
-jest praca 4tys na reke samochod sluzbowy laptop tel.
mezczyzna na to:
-pani zartuje?!
pani w urzedzie:
-to pan zaczal!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org