piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Urwane Koryto.

bynajmiej graja na zywo a wokal super a inni to samo gra a panowie sobie obok pija a new system naprawde polecam nie polecam tez zespolu medion wokalistka masakra new system biesiada na zywo super pozdrawiam ania naprawde warto wziac ich na wesele sa super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

witam ,jak w temacie ,gdzie się znajduje zegarmistrz w Łomży? z góry dziękuję . Tomek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

A za pół roku będzie płacz na forum: Ratunku! Plaga myszy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

http://www.filmweb.pl/serial/Walking+Dead%2C+The-2010-547035

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

a ja polecam nowo projektowana w Piątnicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

Właściciele nie chcą sprzątać, bo mówią że przezciez płacą podatek od psa, więc miasto powinno sprzątać - trudno nie przyznac im racji.

Może więc to jest pomysł:

http://pokazywarka.pl/i5kpq9/



Czyż nie byłby to znakomity pomysł na aktywizację zawodową tej grupy?
Wszyscy byliby zadowoleni - pani ****-mitova - narzekająca, że Polacy nie chcą jej zatrudnić. Zadowoleni byliby łomżanie - mieliby czyste miasto, w końcu ocelenia miałoby argument przeciw "ksenofobom" mogliby powiedzieć: "co wy chcecie od Czuczonów - uczciwie pracują na swoje zasiłki", zadowoleni byliby posiadacze psów.

Politycznie poprawni durnie zaraz krzykną, że to faszyzm - czy dawanie ludziom pracy to faszyzm? Jest takie powiedzenie - lepiej nauczyć kogoś łowić ryby niż mu tę rybę dać.

W Angli Tony Blair wprowadził przepisy zmuszające zasiłkowców do pracy. Czemu u nas się ich nie zmusza?

A czemu propozycja jest skierowana do Czuczonów? Bo oni wszyscy żyją z zasiłków, może też wciągnąć w to Cyganów, ale ich jest mało w Łomży. Oczywiście ci nieliczni Polacy co żerują na zasiłkach też mogliby uczestniczyć programy, ale kto widział filmik "Czuczonowie pod MOPsem" ten widział, że Polacy korzystający z MOPSu to przeważnie starsi ludzie a młode Czuczony (około 30 lat) podjeżdżają po zasiłki niezłymi samochodami.

I odpowiadam politycznie poprawnym - jak ktoś dałby mi mieszkanie socjalne, zasiłek w wysokości kilku tys zł miesięczie to sam chętnie zająłbym się sprzątaniem Łomży.

Co o tym sądzicie? Czy taki pomysł na integrację Czuczonów nie jest lepszy niż jakieś śpiewy i tańce?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

jea

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

Mało masz dziewczyn, idź na disco za inwestuj parę złoty a znajdziesz taką co za stówkę czy dwie odkryje co nie co przed tobą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

Pedałów nie toleruję i ich nie lubię, ale lesbijki o jak najbardziej mi pasują, na pedałów nie lubię patrzeć, ale na wijące się między sobą lesbijki,to jest fascynujący widok, to jest miód dla większości facetów, MARZENIE być razem z nimi. Panowie potwierdzacie, tylko bez udawania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

http://pokazywarka.pl/vpyuqb/

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

Dodam, że planowana jest akcja "Czuczonowie do psich kup" - taki happening uliczny. Jak ktoś chce wziąć w tym udział nie zgłosi się do fundacji Fazap.

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

ja też byłem na ich weselu było oki , a na żywo to wokal i biesiada , fajny zespół

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

własnie,popieram.W tej Łomży nie ma nic ciekawego.Skate park-roi się od wrzeszczących bachorów.Park-gówno na gównie.To ja dziękuję za takie miasto.Dziękuje,narazie.


Niby <3 Łomża.Yhy..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

a do budowlanki przyjmą mnie - do technikum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

dawno juz nic takiego nie widzialem na zlomie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

Na al legionów jest zegarmistrz,obok cendrowskich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

Jak będziesz miał dużo punktów to i z taką średnią ciebie przyjmą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

A co za nowa nacja czy naród - Cuczen"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

a gdzie dokładniej ? nic mi nie mówią cendrowscy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

ja powiem tak z taką średnią nie przyjmą do ekonomika chyba że będziesz miał wystarczającą ilość pkt. ale skoro masz taką średnią w gimnazjum bo radzę Tobie nie ryzykować do ekonoma bo tam tym bardziej sobie nie dasz rady w szkole średniej a o technikum w ekonomie nie wspomnę bo już na prawdę by była dla Ciebie męczarnia...wiem bo się tam uczę...ja poszłam ze średnią 4,2 i ciężko mi jest w technikum...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

Cendrowscy to ci obok zegarmistrza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

OMG co się dzieje w tej Łomży. Co to za posty są w ogóle.

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

Śmieszą mnie ludzi Ci którzy wszystko chcą zrobił po najtańszej linii oporu. A potem szukają fachowców na ewentualne poprawki.

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

żeby laski były bi to wtedy bym zrozumiał

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

ale po co ten wyjazd na wieś jak wjedziecie od strony Grajewa do " miasta "
Łomża to tak śmierdzi że żadna wioska tego nie przebije

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

jak dobrze jezdzisz to na jaki motor nie wsiądziesz to jedziesz.
Ile dokładnie ta cała zabawa może kosztować???
Jak wygląda egzamin?

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

Jest radioaktywna, ale dawka nie jest niebezpieczna dla człowieka ponoć. Człowiek jest narażony na działanie promieniowania codziennie (w normalnych warunkach), jednak nie zagraża to zdrowiu lub życiu.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

Tam właśnie są Cendrowscy a koło nich zegarmistrz. A koło niego jest Cukiernia. I ta cukiernia jest właśnie Cendrowskich. ja pi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

Myślę że atrakcje i tak będą interesujące pomijając moje zainteresowania o gospodarce;-)O słomie wystającej z butów i w ogóle!Swojskie klimaty!Ja lubić,ja czekać na wycieczke hihii!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

ja tam uwazam ze kubus jest ok na senatorskiej kiedys laskie robili ze zajrza a robic nie mieli checi a co do palenia to jak ma lepszego buta to musi wiecej wziac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

wiem,ze w tamtym miejscu byl,zegarmistrz,ale nie mam pewnosci,czy tam w dalszym ciągu jest ? a ew.gdzieś jeszcze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

bo we wiosce jest jeszcze co obejrzeć, nowe pasaty, kilometry kwadratowe kostki, w niektórych nowy asfalt, chodniki. Świeże powietrze no i wille. A w Łomży??? .... Brud, śmiecie i smród. Tera rozunieta cemu ta jizyta sie zapowiaduje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

bardzo Wszystkim dziekuje za info i serdecznie pozdrawiam. Tomek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

a ja chętny



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

aaaaaaaaaaaa paniał



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

Nowogrodzka 58

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

Była już nad usa i co? Kolejna panika będzie siana, jak z cukrem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

na jeziorku pustaków full wypas .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

Człowiek jest narażony na działanie promieniowania codziennie (w normalnych warunkach), jednak nie zagraża to zdrowiu lub życiu "

na jakie promienie jestesmy narazeni w codziennym zyciu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

jak będziesz u zegarmistrza to pozdrow Cendrowskich haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

Nie pracowałam, ale słyszałam że właścicielka do ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

Zosiu - jestem zainteresowany . co to za bloczki ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.


http://www.radioaktywnosc.umcs.lublin.pl/

http://www.paa.gov.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

Wybierz się lepiej na wczasy do Smoleńska.Atrakcje? Zwiedzanie słynnego lotniska,zbieranie pozostałych szczątków, których Rosjanie nie zgarnęli, zwiedzanie wieży kontrolnej. W sam raz coś dla Ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

Renatko zamieść e- mail, na forum ogólnym możesz nie uzyskać informacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

i jeszcze tu:

http://www.gammavo.dotdenial.org/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

Widziałam Sony Alfa SLT55 w Media Expercie, z obiektywem 18-55..
Ostatnio kupilam taką w necie - dostałam od sony 5 lat gwarancji a jestem zachwycona jej mozliwościami.
Zresztą sam poczytaj portal świat obrazu

pozdro i dobrego wyboru życzę :)
Radocha nieprzeciętna :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

Acha...dałam za nią 2790 z obiektywem i 5 letnią gwarancją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

a prawda jest taka, że to wszystko jest tak bezpieczne tylko jak przyjdzie jakaś awaria to już gowno w gaciach. W Japonii, w tak bogatym kraju, takie super elektrownie i jest problem. Proszę sobie poczytać, ile awarii zostało zarejestrowanych w takich elektrowniach w ciągu roku. Jedynie energia z odnawialnych zródeł jest jakimś sensownym rozwiązaniem, ale w naszym kraju jak zwykle bieda. Niemcy już powoli będą zastępować właśnie elektrownie jądrowe dzięki ''odnawialnym zródłom energii''. Powtarzam, w naszym kraju jest jak zwykle bida, min przez takich jak podszyty Brzeczyszczykiewicz, który sieje propagandę Donalda, jednocześnie wprowadzając politykę na 'forum ogólne'. Trochę kultury.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

Tak pamiętam Filipinkę .Plakaty LIMAHL MODERN TALKING. Woda utleniona koleżanki starsze robiły się na blond :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

O losie Limahl :) idol nad idolami ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urwane Koryto.

przy Dantexie na ul. Wojska Polskiego -rewelacja

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org