sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pomazańcy boga - JarKacza

a najlepsze miejsce do nich to izba wytrzeźwień

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

Też słyszałam że nauczycielka zamawiając podręczniki dla swojej klasy dla córki dostała komplet książek gratis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

Źle sie orientujesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

O, faktycznie MASH, do tego i wspomnianego wyżej Robina of Sherwood dorzucę jeszcze "Przystanek Alaska".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

Robina of Sherwood 1984 - 1986 tak racja a remake są słabiutkie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

Po prostu jeden sprzedaje bułki jeden alkochol a oni narkotyki jak
niema pracy to i to dobre a widać że lepsze zarobki :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

Dobra ja nie jestem do końca za drastycznymi rozwiązaniami. Tylko chciałbym żeby nasza szanowna straż wiejska, która od niedawna szczyci się uprawnieniami takimi jak policja, czuje wyższość nad przeciętnymi obywatelami i szasta chętnie mandatami, wzięła się wreszcie, przebrała w cywilne ciuszki i wyszła, dla przykładu złapała kilku właścicieli. To nic nie kosztuje a jak statystyka wzrośnie! I ile pieniędzy wpłynie do budżetu. Pewnie nawet więcej niż z fotoradaru przy drodze.
Dopierdolić dla przykładu jednemu i drugiemu po 500 bez żadnej ulgi, to właściciel na drugi raz albo po swoim pupilku posprząta albo nauczy go srać do kibla.
A fikanie z amstaffem, pitbullem czy innym szczurem przez niektórych forumowiczów jest śmieszne, jak nie żałosne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

Czy w Łomży jest biuro detektywistyczne..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

7angelfree chyba i last.fm trochę świruje, bo jak dobrze pamiętam Czesław zawsze dementował, że jego muzyka to w żadnym wypadku folk. Btw. jak nie wiedzą do końca co to jest za muzyka to po co w ogóle coś piszą? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

sarima czy 31 to twoj wiek? Bo jesli tak to ty na prawde jakas ulomna jestes...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

Jest



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

Witam wszystkich, poszukuję dobrego salonu fryzjerskiego w Łomży , takiego który robi ładne fryzury ślubne. Proszę o udzielenie porady !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

jankeson wiem że jesteś rolnikiem i to mocno rozwojowym więc idź zapładniać własne krowy a wołowinka jest w cenie oj jest a mliko też kosztuje ale ty oczywiście jesteŚ biedny jak wszyscy rolnicy w tym kraju. Do roboty się weź i zacznij płacić podatki i zamiast KRUS zapłać stawki ZUS i jeszcze ubezpieczenie zdrowotne opłać i wiele innych ty święta krowo pijawko społeczeństwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

Tak to jest jak wieś do miasta zjedzie... Psy to u łańcucha i do budy. A cham śmieci nauczył się do kosza wyrzucać?! Samochód myć na myjni zamiast pod blokiem? Porządek owszem, ale bez takiej agresji. Psychole!!! A jak tak gówna przeszkadzają to weś debilu jeden z drugim daj przykład i sam posprzątaj!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

Omania przepraszam Cię za te mocne wypowiedzi do tych dwóch frajerów Benny i jankeson ale sie sami prosili. Wracając do nas i wycieczki to nigdy o Tobie nie zapomnę i nie mogę się doczekać naszego wspólnego wyjazdu na wiochę.JADZIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

No i w końcu gdzie można dobrze pociupciać w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

ja tam dam psu srać gdzie chce niech sprząta ten co mu przeszkadza a ja lubię jak jest kolorowo na trawnikach heheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

jawny człowieku w pierwszej kolejności aby jechać na wycieczkę to musisz zlikwidować swoje namiary imię, nazwisko i adres, zrób to jak najszybciej bo w innym przypadku wykluczę Cię z listy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

...,I JA JESTEM TAKIEGO SAMEGO ZADNIA,NICH SPRZATAJA DEBILE,którym gówno razi w oczy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

1920. Wojna i miłość :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

Może ktoś wie gdzie w Łomży lub okolicy można kupić tanio pustaki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

ceneo.pl ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

Chodzi mi o sklep a nie zakup w internecie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

Nie dla siebie, ale do pracy. W domu ich nich nie trzymam- są mi potrzebne. A jak w tym roku korzystam z siedmiu różnych podręczników, bo uczę w różnych profilach to musiałam bym wydać pewnie i z 1000 zł. Ciekawe czy wszyscy tak chętnie inwestowali by swoje pieniądze w materiały, które są im do pracy niezbedne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

takie szroty to na złomach w całkiem niezłych stanach. za psie pieniądze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

BlackStar folk nie ale przebija się przez melodie elementy folka np tutaj

Czesław Śpiewa - Maszynka do świerkania


Gaba Kulka i Czesław Mozil-Co mi Panie dasz


last.fm .Jednak Czesław Mozil zgodził się żeby pod ten gatunek go porównać pod tag-a folk ?;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

Nie denerwujcie się;)
Ta osoba sobie tylko robi żarty. Nie pomyślała sobie, że to się nie trzyma całości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

kasę się płaci a pojemników nie ma,nawóz i dla roślinek potrzebny..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

Nie polecam sferis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

Straż miejska ? hahaha dobre sobie :D dziś miałem przykład co straż może zrobić idę a obok mnie pies bez kagańca smyczy i jeszcze se leje na ich widok a oni tylko spojrzeli się i pojechali sobie dalej wrażeń szukać :) - dodam że nie to nie mój był pies ale se szedł obok i wyglądało tak jak by mój :) zamiast straż wiejsko to by zrobili te pojemniki i dali narzedzia do sprzątania miasto i wtedy by każdemu było dobrze :) a tak jedna grupa społeczna w Łomży obija się druga i trzecia a kasa idzie i jej nie widać .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomazańcy boga - JarKacza

Giełczyńska na rogu - vis a vis Apteki Cefarm.
Na Legionów - nie polecam.
Poszlam z baterią kupić identyczną do zegarka to dostałam opier..., że śmiałam przyjść bez zegarka. Że on musi styki wyczyścić i odpowiednio mnie za to skasować - ile - nie chcial wyjawić. paranoja jakaś. Moja noga tam nie postanie. Na Gielczyńskiej nie było tego problemu - a zegarek chodzi chociaż miałam czelność wlożyć do niego baterię sama.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org